Mieszkanie, ul. Witosa
Witosa, Katowice, śląskie
- 335 000 zł
- 49 m²
- 6 836,73 zł/m²
Rafał Słowicki
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Witosa
Witosa, Katowice, śląskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie, ul. Witosa
Zaktualizowane: 20 maja 2026
335 000 zł 49 m² 6 836,73 zł/m²
Warto obserwować to ogłoszenie
umiarkowane zainteresowanie
9/10
2
1980
-
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
9/10Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1980Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 335 000 zł (6 836,73 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 49 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
- okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980
- technika budowy: wielka płyta
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 9/10, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 650 zł
- Kuchnia: z oknem
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: NIERUCHOMOŚCI RAFAŁ SŁOWICKI, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: IGNR-MS-4792-2
Opis nieruchomości
Do sprzedaży oferujemy przestrone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,65m2, położone na osiedlu Witosa w Katowicach, przy ul. Witosa. Mieszkanie w funkcjonalnym układzie, usytuowane na 9 piętrze 10 piętrowego bloku, składa się z:
dwóch dużych niezależnych i ustawnych pokoi,
widnej oddzielnej kuchni w kwadracie,
łazienki,
osobnego wc
przestronnego przedpokoju, z miejscem pod zabudowę szafą. (...)
535 335...
535 335 161