Mieszkanie, ul. Sowińskiego

Sowińskiego, Katowice, śląskie

  • 2 250 zł
  • 42,91 m²
  • 52,44 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Citak

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Sowińskiego

Sowińskiego, Katowice, śląskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

2 250 zł

42,91 m²

52,44 zł/m²

Mieszkanie, ul. Sowińskiego

Zaktualizowane: 22 maja 2026

2 250 zł 42,91 m² 52,44 zł/m²

Piętro:
1/10
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

1/10

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 250 zł / miesiąc
  • Dostępne: natychmiast
  • Charakterystyka mieszkania: 42,91 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/10
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking strzeżony w pobliżu, parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia komfortowe 2 pokoje mieszkanie z dużym balkonem zlokalizowane w Katowicach ul. Sowińskiego, blisko Doliny Trzech Stawów.

Oferujemy do wynajęcia komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w Katowicach przy ul. Sowińskiego 39.
Mieszkanie o funkcjonalnym układzie położone jest na 1 piętrze budynku i idealnie sprawdzi się dla pary lub osób pracujących ceniących wygodę oraz świetną lokalizację. (...)

Agent

Agnieszka Citak

510 211...

510 211 498

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana