Mieszkanie Katowice
Bogucice, Katowice, śląskie
- 350 000 zł
- 57,85 m²
- 6 050,13 zł/m²
Michał Kochel
Skontaktuj się
Mieszkanie Katowice
Bogucice, Katowice, śląskie
zaktualizowane:
13 kwietnia 2026
Mieszkanie Katowice
Zaktualizowane: 13 kwietnia 2026
350 000 zł 57,85 m² 6 050,13 zł/m²
4/4
3
-
parking publiczny / na ulicy
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 350 000 zł (6 050,13 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 57,85 m², 3 pokoje; stan: do remontu
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 814 zł
- Kuchnia: z oknem
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Zboralscy Group Realty, zaktualizowane: 13.04.2026
- numer ogłoszenia: ZG872258
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Bogucice, Katowice, śląskie
- Otoczenie: łąka
- W pobliżu: przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Buguckiego oraz 15 min pieszo od Spodka!
To przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,85 m² czeka na nowego właściciela, który nada mu nowy blask!
Wnętrze tego mieszkania składa się z:
przedpokoju;
oddzielnej kuchni z oknem:
łazienki;
oddzielnej toalety;
3 niezależnych pokoi. (...)
720 939...
720 939 964