Mieszkanie Katowice

Koszutka, Katowice, śląskie

  • 723 354 zł
  • 77,80 m²
  • 9 297,61 zł/m²

Zdjęcie

Marcin Kwietniew...

Skontaktuj się

Mieszkanie Katowice

Koszutka, Katowice, śląskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

723 354 zł

77,80 m²

9 297,61 zł/m²

Mieszkanie Katowice

Zaktualizowane: 13 maja 2026

723 354 zł 77,80 m² 9 297,61 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 723 354 zł (9 297,61 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Katowicach)
  • Dostępne: grudzień 2026
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: HOME, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 6212/14016/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro sprzedaży zaprasza, mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku PCC 2%.

Prezentujemy ustawne mieszkanie 4 pokojowe w nowej inwestycji.

Dostępne inne układy w tej inwestycji.

Dodatkowe informacje.

-Mieszkania bezpośrednio od dewelopera do wykończenia

-4 pokoje z widokiem w głębi osiedla

-Miejsca Parkingowe już od 47tys. (...)

Agent

Marcin Kwietniewski

533 855...

533 855 616

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marcin Kwietniewski

533 855...

533 855 616

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marcin Kwietniewski

Zostaw telefon, oddzwonimy