Mieszkanie, ul. Ściegiennego

Ściegiennego, Józefowiec, Katowice, śląskie

  • 299 000 zł
  • 35,67 m²
  • 8 382,39 zł/m²

Zdjęcie

Aneta Stolarska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Ściegiennego

Ściegiennego, Józefowiec, Katowice, śląskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

299 000 zł

35,67 m²

8 382,39 zł/m²

Mieszkanie, ul. Ściegiennego

Zaktualizowane: 13 maja 2026

299 000 zł 35,67 m² 8 382,39 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1980
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1980

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 299 000 zł (8 382,39 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 35,67 m², 2 pokoje
  • Budynek: rok budowy: 1980
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 600 zł
  • Media: opomiarowanie wody
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: ANETT GROUP, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 975593

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Idealna opcja na pierwsze mieszkanie lub pod wynajem.

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na ostatnim piętrze czteropiętrowego budynku.

Mieszkanie było do tej pory sukcesywnie wynajmowane, w chwili obecnej zostało odświeżone i od razu może pracować jako mieszkanie pod wynajem.
Jest to także bardzo dobra opcja dla osób młodych, które szukają lokum w dobrej lokalizacji za przyzwoitą cenę. (...)

Agent

Aneta Stolarska

519 698...

519 698 646

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

519 698...

519 698 646

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została