Mieszkanie, ul. Ligocka

Ligocka, Ligota, Katowice, śląskie

  • 549 554 zł
  • 45,80 m²
  • 11 999 zł/m²

Zdjęcie

Karolina Pampuch

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Ligocka

Ligocka, Ligota, Katowice, śląskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

549 554 zł

45,80 m²

11 999 zł/m²

Mieszkanie, ul. Ligocka

Zaktualizowane: 14 maja 2026

549 554 zł 45,80 m² 11 999 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

-

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 45,80 m², 3 pokoje
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta mieszkań - Osiedle Stacja Ligocka (Katowice)
Szukasz nowego mieszkania w kameralnym otoczeniu, z zielenią i wygodną codziennością? Stacja Ligocka to kameralne osiedle z 7 budynkami o nowoczesnej architekturze, zaprojektowane tak, aby zapewnić komfort na co dzień.
Metraże 22,90 - 111,50 m2
- Zieleń i przestrzenie wspólne - strefy wypoczynku oraz plac zabaw dla dzieci.
- Wygodne układy mieszkań - mieszkania z balkonami/tarasami oraz ogródki dla lokali na parterze. (...)

Agent

Karolina Pampuch

695 028...

695 028 500

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Karolina Pampuch

695 028...

695 028 500

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.