Mieszkanie, ul. Żelazna

Żelazna, Dąb, Katowice, śląskie

  • 739 200 zł
  • 56 m²
  • 13 200 zł/m²

Zdjęcie

Dominika Podemsk...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Żelazna

Żelazna, Dąb, Katowice, śląskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

739 200 zł

56 m²

13 200 zł/m²

Mieszkanie, ul. Żelazna

Zaktualizowane: 16 maja 2026

739 200 zł 56 m² 13 200 zł/m²

Piętro:
2/8
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

2/8

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku PCC 2%.
Termin oddania: listopad 2026
Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa- dostępne również inne metraże.
strona świata: południowy-zachód-wschód
Świetna lokalizacja!

lokalizacją przy strefie biznesowej,
nowoczesną architekturą i wysokiej klasy wykończeniem,
kameralną siłownią, recepcją i bezpiecznym placem (...)

Agent

Dominika Podemska

536 774...

536 774 339

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

536 774...

536 774 339

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy