Mieszkanie, ul. Mikusińskiego
Mikusińskiego, Koszutka, Katowice, śląskie
- 360 000 zł
- 49,44 m²
- 7 281,55 zł/m²
Nikola Obrał
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Mikusińskiego
Mikusińskiego, Koszutka, Katowice, śląskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie, ul. Mikusińskiego
Zaktualizowane: 20 maja 2026
360 000 zł 49,44 m² 7 281,55 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
3/5
3
1990
parking publiczny / na ulicy
-
Zobacz na mapie
Piętro:
3/5Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1990Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 360 000 zł (7 281,55 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka mieszkania: 49,44 m², 3 pokoje, 1 łazienka
- Budynek: rok budowy: 1990 (blok w starym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 3/5, jednopoziomowe
- Łazienka: oddzielne WC
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Concept Biuro Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 357403
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Mikusińskiego, Koszutka, Katowice, śląskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie | Katowice, ul. Mikusińskiego
Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,44 m², położone w jednej z najbardziej cenionych i dobrze skomunikowanych części Katowic - przy ul. Prof. Jana Mikusińskiego (dzielnica Wełnowiec-Józefowiec). (...)