Mikrokawalerka, ul. Uniwersytecka
Uniwersytecka, Środmieście, Katowice, śląskie
- 1 390 zł
- 16 m²
- 86,88 zł/m²
Mikrokawalerka, ul. Uniwersytecka
Uniwersytecka, Środmieście, Katowice, śląskie
zaktualizowane:
5 września 2025
Mikrokawalerka, ul. Uniwersytecka
Zaktualizowane: 5 września 2025
1 390 zł 16 m² 86,88 zł/m²
5/14
1
-
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
5/14Liczba pokoi:
1Umeblowane:
-Stan mieszkania:
-Kaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mikrokawalerka do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 1 390 zł / miesiąc
- Charakterystyka mieszkania: 16 m², 1 pokój (np. dla studenta)
- Rozkład mieszkania: piętro 5/14
- Źródło: biuro nieruchomości: Mzuri, zaktualizowane: 05.09.2025
- numer ogłoszenia: 35346/4034/OMW
Lokalizacja
- Adres: Uniwersytecka, Środmieście, Katowice, śląskie
Opis nieruchomości
Opis lokalu:
Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Uniwersyteckiej 25 w Katowicach.
Nieruchomość:
Powierzchnia 16 m2
Piętro 5
Ogrzewanie miejskie
Ogromnym atutem jest możliwość parkowania samochodu na zamkniętym parkingu dostępnym wyłącznie dla mieszkańców budynku
Lokalizacja:
Mieszkanie położone przy ul. Uniwersyteckiej 25 w Katowicach, w ścisłym centrum miasta, tuż obok Uniwersytetu Śląskiego i Międzynarodowego Centrum Kongresowego. (...)