Mieszkanie, Aleja Wojciecha Korfantego

Aleja Wojciecha Korfantego, Koszutka, Katowice, śląskie

  • 2 600 zł
  • 40,77 m²
  • 63,77 zł/m²

Zdjęcie

Izabela Pisula

Skontaktuj się

Mieszkanie, Aleja Wojciecha Korfantego

Aleja Wojciecha Korfantego, Koszutka, Katowice, śląskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

2 600 zł

40,77 m²

63,77 zł/m²

Mieszkanie, Aleja Wojciecha Korfantego

Zaktualizowane: 13 maja 2026

2 600 zł 40,77 m² 63,77 zł/m²

Piętro:
1/14
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
-
Kaucja:
4 000 zł

Piętro:

1/14

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

-

Kaucja:

4 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 600 zł / miesiąc
  • Dostępne: czerwiec 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 40,77 m², 2 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: rok budowy: 2024 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/14, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: 750 zł, kaucja: 4 000 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka, telewizor
  • Łazienka: prysznic
  • Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Isabella Properties, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 468141

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

2 pokoje w Sky+ z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Dostępne od 15 czerwca.

Prezentujemy do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,77 m², zlokalizowany na 1. piętrze nowoczesnej inwestycji ATAL Sky+

To propozycja dla osób ceniących wysoką jakość wykończenia, świetną komunikację oraz bliskość do centrum Katowic. (...)

Agent

Izabela Pisula

573 121...

573 121 597

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.