Mikrokawalerka, ul. Obrońców Westerplatte
Obrońców Westerplatte, Katowice, śląskie
- 1 150 zł
- 19 m²
- 60,53 zł/m²
Mzuri Nieruchomo...
Skontaktuj się
Mikrokawalerka, ul. Obrońców Westerplatte
Obrońców Westerplatte, Katowice, śląskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Mikrokawalerka, ul. Obrońców Westerplatte
Zaktualizowane: 22 maja 2026
1 150 zł 19 m² 60,53 zł/m²
1/3
1
-
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
1/3Liczba pokoi:
1Umeblowane:
-Stan mieszkania:
-Kaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mikrokawalerka do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 1 150 zł / miesiąc
- Dostępne: lipiec 2026
- Charakterystyka mieszkania: 19 m², 1 pokój (np. dla studenta)
- Rozkład mieszkania: piętro 1/3
- Źródło: biuro nieruchomości: Mzuri, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 38068/4034/OMW
Lokalizacja
- Adres: Obrońców Westerplatte, Katowice, śląskie
Opis nieruchomości
Opis lokalu:
Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Obrońców Westerplatte 3 w Katowicach.
-Nieruchomość-
Powierzchnia 19 m².
Piętro 1.
Ogrzewanie miejskie.
Możliwość swobodnego parkowania przy bloku.
-Lokalizacja-
Spokojna część Katowic z dobrą komunikacją miejską.
W okolicy są sklepy (Biedronka, Żabka), restauracje i punkty usługowe. (...)
531 803...
531 803 202