Mieszkanie, ul. Andersa

Andersa, Burowiec, Katowice, śląskie

  • 659 000 zł
  • 60 m²
  • 10 983,33 zł/m²

Zdjęcie

Rafał Słowicki

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Andersa

Andersa, Burowiec, Katowice, śląskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

659 000 zł

60 m²

10 983,33 zł/m²

Mieszkanie, ul. Andersa

Zaktualizowane: 20 maja 2026

659 000 zł 60 m² 10 983,33 zł/m²

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 659 000 zł (10 983,33 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 60 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia, piwnica
  • Wyposażenie: pralka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe, piec
  • Bezpieczeństwo: ochrona
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 , położone w Katowicach-Burowcu, przy ul. Andersa.

Mieszkanie usytuowane na parterze budynku charakteryzuje się niezwykle funkcjonalnym, dwustronnym rozkładem (ekspozycja okien: wschód-zachód), zapewniającym duże doświetlenie. (...)

Agent

Rafał Słowicki

535 335...

535 335 161

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Rafał Słowicki

535 335...

535 335 161

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Rafał Słowicki

Zostaw telefon, oddzwonimy