Apartament Katowice

Ligota, Katowice, śląskie

  • 837 726 zł
  • 73,10 m²
  • 11 460 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Węcel

Skontaktuj się

Apartament Katowice

Ligota, Katowice, śląskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

837 726 zł

73,10 m²

11 460 zł/m²

Apartament Katowice

Zaktualizowane: 13 maja 2026

837 726 zł 73,10 m² 11 460 zł/m²

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 837 726 zł (11 460 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Katowicach)
  • Dostępne: wrzesień 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 73,10 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: do wykończenia
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (8 m²)
  • Media: ogrzewanie: gazowe, miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, ochrona
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym
  • Źródło: biuro nieruchomości: POWER HOLDING Sp. z o.o., zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 27979/7649/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zanim zaczniesz negocjować cenę, policz, ile już zarobiłeś. W tej ofercie miejsce postojowe w hali garażowej (warte 41 000 zł) otrzymujesz za 1 zł. Dodaj do tego brak podatku PCC oraz 0% prowizji. Na starcie zostawiasz w kieszeni kwotę, która pokryje lwią część Twojego wykończenia.

Konkrety, których szukasz:
- Metraż: 73,1 m² idealnie skrojone pod rodzinę lub model 2+office.

- Układ: Salon z aneksem, 3 ustawne sypialnie, 2 pełne łazienki. (...)

Agent

Joanna Węcel

575 006...

575 006 437

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.