Mieszkanie Katowice
Załęże, Katowice, śląskie
- 420 000 zł
- 42,32 m²
- 9 924,39 zł/m²
Arkadiusz Szymcz...
Skontaktuj się
Mieszkanie Katowice
Załęże, Katowice, śląskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie Katowice
Zaktualizowane: 20 maja 2026
420 000 zł 42,32 m² 9 924,39 zł/m²
Warto obserwować to ogłoszenie
umiarkowane zainteresowanie
parter/4
2
-
-
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 420 000 zł (9 924,39 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 42,32 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Źródło: biuro nieruchomości: TOKA Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: a978
Lokalizacja
- Adres: Załęże, Katowice, śląskie
Opis nieruchomości
Powierzchnia: 42,32 m kw.
Pow. dodatkowe: piwnica
Liczba pokoi: 2
Piętro/l.pięter: 0/4
Rodzaj zabudowy: blok
Balkon: NIE
Okna: plastikowe
Ogrzewanie: miejskie
Ciepła woda: piecyk gazowy
Opłaty miesięczne: 693 zł (ogrzewanie, fundusz remontowy, eksploatacja, woda, śmieci)
Forma własności: odrębny lokal z księgą wieczystą
Termin opuszczenia: od zaraz
Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. (...)
791 455...
791 455 488