Mieszkanie, ul. Ściegiennego
Ściegiennego, Józefowiec, Katowice, śląskie
- 519 000 zł
- 50 m²
- 10 380 zł/m²
Agata Waleczek
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Ściegiennego
Ściegiennego, Józefowiec, Katowice, śląskie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Mieszkanie, ul. Ściegiennego
Zaktualizowane: 21 maja 2026
519 000 zł 50 m² 10 380 zł/m²
3/4
2
1984
parking strzeżony w pobliżu
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1984Miejsce parkingowe:
parking strzeżony w pobliżuStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 519 000 zł (10 380 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 50 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1984
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 1 089 zł
- Kuchnia: oddzielna, z oknem
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking strzeżony w pobliżu
- Źródło: biuro nieruchomości: TWOJA NIERUCHOMOŚĆ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 21.05.2026
- numer ogłoszenia: 918315
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Ściegiennego, Józefowiec, Katowice, śląskie
Opis nieruchomości
NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE KATOWICE UL. ŚCIEGIENNEGO 43C!
MIESZKANIE:
- 2 niezależne pokoje
- kuchnia
- duży przedpokój z miejscem na zabudowę garderoby
- łazienka
- Ogrzewanie miejskie
Do mieszkania przynależy piwnica.
CENA UWZGLĘDNIA RÓWNIEŻ:
- Wykończoną i umeblowaną kuchnię
- Wykończoną łazienkę
Na zdjęciach przedstawiono realne zdjęcia mieszkania oraz rzut.
(...)