Mieszkanie, ul. Zielonogórska

Zielonogórska, Ligota, Katowice, śląskie

  • 341 000 zł
  • 57,48 m²
  • 5 932,50 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Prus

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Zielonogórska

Zielonogórska, Ligota, Katowice, śląskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

341 000 zł

57,48 m²

5 932,50 zł/m²

Mieszkanie, ul. Zielonogórska

Zaktualizowane: 8 maja 2026

341 000 zł 57,48 m² 5 932,50 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 341 000 zł (5 932,50 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 57,48 m², 3 pokoje; stan: do remontu
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 4,58 m²
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 74,36 kWh/m² na rok; końcową (EK): 97,7 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 92,39 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,03 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie katowickim przy ul. Zielonogórskiej 9a/10 w Katowicach.
Budynek mieszkalny nr 9a położony jest na działkach nr 3/253 i 3/316 o łącznej pow. 0,3604ha, obręb: 0003 Ligota.
Przedmiotowy lokal znajduje się w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej , obiektów usługowo handlowych, obiektów użyteczności publicznej. (...)

Agent

Agnieszka Prus

798 988...

798 988 161

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości