Kawalerka, ul. Ligocka
Ligocka, Katowice, śląskie
- 1 150 zł
- 25,70 m²
- 44,75 zł/m²
Aleksandra Sepio...
Skontaktuj się
Kawalerka, ul. Ligocka
Ligocka, Katowice, śląskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Kawalerka, ul. Ligocka
Zaktualizowane: 13 maja 2026
1 150 zł 25,70 m² 44,75 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
nadzwyczajne zainteresowanie
parter/10
1
tak
wysoki standard
-
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/10Liczba pokoi:
1Umeblowane:
takStan mieszkania:
wysoki standardKaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 1 150 zł / miesiąc
- Dostępne: maj 2026
- Charakterystyka mieszkania: 25,70 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1980
- technika budowy: wielka płyta
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 0/10
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: oddzielna
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 7675/3685/OMW
Lokalizacja
- Adres: Ligocka, Katowice, śląskie
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, pub, fitness, basen, szpital, centrum handlowe, kościół, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
Do wynajęcia klimatyczna kawalerka położona na parterze budynku przy ul. Ligockiej 6. Mieszkanie utrzymane jest w ciepłej stylistyce mid century - wnętrze jest spójne, przytulne i funkcjonalne.
Lokal składa się z oddzielnej, jasnej kuchni z oknem, wyposażonej w płytę grzewczą, okap, lodówkę, pojemne szafki oraz zlewozmywak. (...)
539 370...
539 370 606