Mieszkanie, ul. Krzywa

Krzywa, Środmieście, Katowice, śląskie

  • 1 500 zł
  • 44,26 m²
  • 33,89 zł/m²

Zdjęcie

Michał Zadróż

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Krzywa

Krzywa, Środmieście, Katowice, śląskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

1 500 zł

44,26 m²

33,89 zł/m²

Mieszkanie, ul. Krzywa

Zaktualizowane: 13 maja 2026

1 500 zł 44,26 m² 33,89 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
1
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
-
Kaucja:
-

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

1

• Typ oferty: kawalerka do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 500 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 44,26 m², 1 pokój (np. dla studenta), 1 łazienka
  • Budynek: kamienica
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: elektryczne
  •   opomiarowanie wody
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie usytuowane w zabytkowej i odrestaurowanej klimatycznej kamienicy w Śródmieściu Katowic przy ul. Krzywej.

Mieszkanie o pu 44,26 m2 składa się z przestronnego salonu, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju.
Duży salon stwarza możliwości w jego zagospodarowaniu. Bez problemu podzielisz go na część dzienną i sypialną.

Kuchnia zabudowana meblami na wymiar i wyposażona w sprzęt AGD: lodówka, zmywarka, płyta elektryczna, piekarnik. (...)

Agent

Michał Zadróż

690 495...

690 495 847

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości