Mieszkanie, ul. Pogodna

Pogodna, Dąbrówka Mała, Katowice, śląskie

  • 349 000 zł
  • 35,50 m²
  • 9 830,99 zł/m²

Zdjęcie

Rafał Słowicki

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Pogodna

Pogodna, Dąbrówka Mała, Katowice, śląskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

349 000 zł

35,50 m²

9 830,99 zł/m²

Mieszkanie, ul. Pogodna

Zaktualizowane: 20 maja 2026

349 000 zł 35,50 m² 9 830,99 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 349 000 zł (9 830,99 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 35,50 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 550 zł
  • Kuchnia: z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telefon
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do sprzedaży oferujemy piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,75m2, położone przy ul. Pogodnej, na Dąbrówce Małej w Katowicach. Mieszkanie położone na 4 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku składa się z 2 niezależnych pokoi, widnej oddzielnej kuchni otwartej na pokój, łazienki z wc, i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 4,48 m2. Układ na jedną stronę, ekspozycja wszystkich okien na zachód. (...)

Agent

Rafał Słowicki

535 335...

535 335 161

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Rafał Słowicki

535 335...

535 335 161

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl