Mieszkanie Katowice

Katowice, śląskie

  • 445 000 zł
  • 63 m²
  • 7 063,49 zł/m²

Zdjęcie

Wojciech Zając

Skontaktuj się

Mieszkanie Katowice

Katowice, śląskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

445 000 zł

63 m²

7 063,49 zł/m²

Mieszkanie Katowice

Zaktualizowane: 12 maja 2026

445 000 zł 63 m² 7 063,49 zł/m²

Piętro:
-
Liczba pokoi:
11
Rok budowy:
1990
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

-

Liczba pokoi:

11

Rok budowy:

1990

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 445 000 zł (7 063,49 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 63 m², 11 pokoi; stan: do remontu
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1990 (blok w starym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro /2, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: SDP Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 44538

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie 63 m z balkonem Józefowiec / Wełnowiec, Katowice
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bardzo funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 63 m, położonego na 2. piętrze w 11-piętrowym bloku z windą na Józefowcu/Wełnowcu.
Mieszkanie jest ustawne, jasne i gotowe do remontu, dzięki czemu nowy właściciel będzie mógł je zaaranżować dokładnie pod swoje potrzeby. Znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy z bardzo dobrą komunikacją. (...)

Agent

Wojciech Zając

602 101...

602 101 602

602 101 602

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Wojciech Zając

602 101...

602 101 602

602 101 602

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.