Mieszkanie Katowice

Koszutka, Katowice, śląskie

  • 432 000 zł
  • 50,61 m²
  • 8 535,86 zł/m²

Zdjęcie

Aneta Małolepsza

Skontaktuj się

Mieszkanie Katowice

Koszutka, Katowice, śląskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

432 000 zł

50,61 m²

8 535,86 zł/m²

Mieszkanie Katowice

Zaktualizowane: 20 maja 2026

432 000 zł 50,61 m² 8 535,86 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 432 000 zł (8 535,86 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 50,61 m², 2 pokoje (np. dla studenta); stan: do remontu
  •   okna: drewniane, stare
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 797 zł
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: LIDER, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: LDR-MS-4874

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

|
MIESZKANIE KATOWICE - KOSZUTKA

Poszukujesz mieszkania w centrum Katowic? Marzy Ci się przestrzeń, którą urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta daje ogromne możliwości - zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem dla studentów czy osób pracujących w centrum miasta.

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w Katowicach w dzielnicy Koszutka. Tej lokalizacji zachwalać nie trzeba. (...)

Agent

Aneta Małolepsza

517 303...

517 303 341

32 219 91 28

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Aneta Małolepsza

517 303...

517 303 341

32 219 91 28

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.