Mieszkanie, ul. Zadole
Zadole, Katowice, śląskie
- 379 000 zł
- 55,83 m²
- 6 788,46 zł/m²
Oddział Śląsk Fo...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Zadole
Zadole, Katowice, śląskie
zaktualizowane:
6 maja 2026
Mieszkanie, ul. Zadole
Zaktualizowane: 6 maja 2026
379 000 zł 55,83 m² 6 788,46 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
nadzwyczajne zainteresowanie
2/10
3
-
-
nowe wykończone
Zobacz na mapie
Piętro:
2/10Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
nowe wykończoneSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 379 000 zł (6 788,46 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 55,83 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: nowe wykończone
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/10, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: Forma Estates, zaktualizowane: 06.05.2026
- numer ogłoszenia: 12068
Lokalizacja
- Adres: Zadole, Zadole, Katowice, śląskie
- Otoczenie: cicho (spokojna okolica)
Opis nieruchomości
KATOWICE - LIGOTA / ZADOLE - ul. ZADOLE - 3 pokoje / 56 m2 + BALKON
WE SPEAK ENGLISH
Możliwość zakupu na kredyt.
Idealne również jako inwestycja na wynajem.
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ustwane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2 w Katowicach Ligota przy ul. Zadole.
Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku w którym znajdują się dwie windy. (...)
661 123...
661 123 331
661 123 331