Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://katowice.nieruchomosci-online.pl/modena-bytkowska-1.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i36315.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://katowice.nieruchomosci-online.pl/modena-bytkowska-1.html
https://katowice.nieruchomosci-online.pl/modena-bytkowska-1.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i36315.html

Udostępnij

Zdjęcie

Modena Bytkowska 113

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, Bytkowska 113

Biuro sprzedaży

Skontaktuj się

Modena Bytkowska 113

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, Bytkowska 113

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, Bytkowska 113

Modena Bytkowska 113

Stan inwestycji
zrealizowana
Ceny/metr od
od 9 800 zł/m²
Metraże
od 31,02 do 87,80 m²
Liczba pokoi
od 1 do 4
Miejsca postojowe
garaż

Stan inwestycji

zrealizowana

Ceny/metr od

od 9 800 zł/m²

Metraże

od 31,02 do 87,80 m²

Liczba pokoi

od 1 do 4

Miejsca postojowe

garaż

1 pokój

od 338 118 zł

2 pokoje

od 403 218 zł

3 pokoje

od 653 019 zł

4 pokoje

od 860 440 zł

Inwestycja realizowana przez:

Modena Bytkowska

Biuro sprzedaży

Ceglana 65

Katowice 40-514

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieA30a wykończone pod klucz 54,87 m² 11 500 zł/m² 2/5 2 631 005 zł
Mieszkanie
631 005 zł 54,87 m²
11 500 zł/m² 2 pok.
A30a wykończone pod klucz

MieszkanieA30b wykończone pod klucz 31,04 m² 13 853 zł/m² 3/5 1 429 997 zł
Mieszkanie
429 997 zł 31,04 m²
13 853 zł/m² 1 pok.
A30b wykończone pod klucz

MieszkanieB06 wykończone pod klucz 66,77 m² 10 500 zł/m² parter/5 3 701 085 zł
Mieszkanie
701 085 zł 66,77 m²
10 500 zł/m² 3 pok.
B06 wykończone pod klucz

Lokal użytkowyL01 67,17 m² 11 992 zł/m² parter/5 805 503 zł
Lokal użytkowy
805 503 zł 67,17 m²
11 992 zł/m²
L01

MieszkanieB36 67,66 m² 10 900 zł/m² 5/5 3 737 494 zł
Mieszkanie
737 494 zł 67,66 m²
10 900 zł/m² 3 pok.
B36

MieszkanieB10 39,16 m² 11 500 zł/m² 1/5 2 450 340 zł
Mieszkanie
450 340 zł 39,16 m²
11 500 zł/m² 2 pok.
B10

MieszkanieA14 87,80 m² 9 800 zł/m² 1/5 4 860 440 zł
Mieszkanie
860 440 zł 87,80 m²
9 800 zł/m² 4 pok.
A14

MieszkanieA13 63,58 m² 10 300 zł/m² 1/5 3 654 874 zł
Mieszkanie
654 874 zł 63,58 m²
10 300 zł/m² 3 pok.
A13

MieszkanieA24 59,91 m² 10 900 zł/m² 3/5 3 653 019 zł
Mieszkanie
653 019 zł 59,91 m²
10 900 zł/m² 3 pok.
A24

MieszkanieA37a 54,87 m² 10 600 zł/m² 4/5 2 581 622 zł
Mieszkanie
581 622 zł 54,87 m²
10 600 zł/m² 2 pok.
A37a

Inwestycja realizowana przez:

Modena Bytkowska

Biuro sprzedaży

Ceglana 65

Katowice 40-514

510 510...

510 510 980

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij