dowolna

Nowe mieszkania Katowice

698 ogłoszeń

698 ogłoszeń

Owocowa,Katowice

Mieszkania od 37,68 m² do 62,50 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:37,68 - 62,50 m²

4-pokojowe mieszkanie W zielonej okolicy Z widokiem Przestronne mieszkanie na najwyższym piętrze budynku. Z szybkim połączeniem do najważniejszych punktów na mapie Katowic. Idealne.

Szczegóły inwestycji

Ligocka,Katowice

Mieszkania od 33,30 m² do 79,90 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:33,30 - 79,90 m²

Promocja! przestronne 3 pokoje na zielonym osiedlu Osiedle składające się z 4 budynków wielorodzinnych, które harmonijnie wpisują się w otaczającą zieleń i charakteryzują się.

Szczegóły inwestycji

Koszutka,Katowice

Mieszkania od 50 m² do 77,80 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:50 - 77,80 m²

Biuro sprzedaży zaprasza do skorzystania z wyjątkowej oferty mieszkań od dewelopera bez prowizji i podatku pcc 2%! To nowoczesne osiedle w sercu Katowic zostało zaprojektowane, by zapewnić.

Szczegóły inwestycji

Ludwika,Katowice

Mieszkania od 45,07 m² do 64,87 m²

 

Termin realizacji:2027

 

Metraże:45,07 - 64,87 m²

Bez Prowizji! 4 Pokoje w Świetnej Lokalizacji Mieszkanie znajdujące się na nowoczesnej inwestycji z wieloma udogodnieniami dla mieszkańców. Dachy budynków pokrywają strefy wspólne.

Szczegóły inwestycji

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Słoneczna,Katowice

Mieszkania od 39,45 m² do 81,33 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:39,45 - 81,33 m²

U nas kupujący nie płaci pcc i prowizji W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej jak i innych inwestycjach, dlatego zachęcamy do bezpośredniego.

Szczegóły inwestycji

Bytkowska,Katowice

Mieszkania od 55,05 m² do 84,39 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:55,05 - 84,39 m²

Nowoczesny apartamentowiec W otoczeniu parku śląskiego I lasku bytkowskiego bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! klucze gotowe do odbioru! W naszej ofercie znajdują się również.

Szczegóły inwestycji

Ligota,Katowice

Mieszkania od 45,60 m² do 73,10 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:45,60 - 73,10 m²

Zakup bez prowizji i podatku pcc! Mieszkanie w promocji dodatkowe zniżki dostępne tylko teraz! Nie przegap okazji to jedno z najlepszych mieszkań w tej inwestycji pod kątem układu.

Szczegóły inwestycji

Meteorologów,Katowice

Mieszkania od 55,60 m² do 78 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:55,60 - 78 m²

Nowoczesne mieszkanie w Katowicach Brynów Mieszkania z rynku pierwotnego gotowe do odbioru. Korzyści finansowe do 100tys. ( brak podatku brak kosztów obsługi, specjalne ceny) Zapraszam do.

Szczegóły inwestycji

Bogucice,Katowice

Mieszkania od 26,69 m² do 67,24 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:26,69 - 67,24 m²

Na sprzedaż nowoczesny apartament inwestycyjny w prestiżowej inwestycji w samym centrum Katowic realizowanej przez renomowanego dewelopera. Oferta bez prowizji! To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły inwestycji

569 993 zł51,88 m² 10 986,76 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowy Wełnowiec, czyli nowa dzielnica Katowic. Powstanie w 10 lat, za 3 miliardy złotych. W północnej części Katowic, na poprzemysłowych terenach, wybudowana zostanie przy pomocy Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

568 894 zł51,78 m² 10 986,75 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

423 775 zł37,62 m² 11 264,62 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

480 463 zł40,46 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

524 458 zł49,87 m² 10 516,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

458 772 zł40,96 m² 11 200,49 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

595 778 zł59,43 m² 10 024,87 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

739 200 zł56 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Termin oddania: listopad 2026 Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa-.

Szczegóły ogłoszenia

663 166 zł67,67 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- dostępne również inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

453 102 zł37,68 m² 12 025 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

459 934 zł39,70 m² 11 585,24 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

524 458 zł49,87 m² 10 516,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

619 072 zł58,51 m² 10 580,62 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

585 003 zł55,29 m² 10 580,63 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł77 m² 8 948,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko w naszym biurze! notus! Komfortowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy dzielnicy Katowic Nikiszowiec .To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, bliskość natury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

699 502 zł66,67 m² 10 492,01 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

437 719 zł39,23 m² 11 157,76 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

449 718 zł40,49 m² 11 106,89 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

625 534 zł57,95 m² 10 794,37 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

549 959 zł51,58 m² 10 662,25 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

569 993 zł51,25 m² 11 121,81 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

569 993 zł51,88 m² 10 986,76 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

474 064 zł37,08 m² 12 784,90 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez podatku pcc i prowizji! Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 37,08 m w ścisłym centrum Katowic. Funkcjonalny układ, balkon oraz nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

1 363 063 zł91,08 m² 14 965,56 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bez podatku pcc i prowizji! Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy dwupoziomowy penthouse położony na ostatnim, 16. piętrze nowoczesnej inwestycji w centrum miasta. To unikalna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł55,70 m² 11 651,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m położone na parterze kameralnej, nowej inwestycji w Katowicach Ligota. To połączenie nowoczesnej architektury z parkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

679 999 zł62 m² 10 967,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

476 142 zł36,50 m² 13 044,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkań - Osiedle Stacja Ligocka (katowice) mieszkaniea2_m14, 36,50 M2, 2pokoje. Szukasz nowego mieszkania w kameralnym otoczeniu, z zielenią i wygodną codziennością? Stacja.

Szczegóły ogłoszenia

539 401 zł47,03 m² 11 469,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się nowoczesną architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

833 700 zł70 m² 11 910 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta mieszkań - Osiedle Stacja Ligocka (katowice) Mieszkanie b1_m4 70 m2, 4 pokoje. Szukasz nowego mieszkania w kameralnym otoczeniu, z zielenią i wygodną codziennością? Stacja Ligocka.

Szczegóły ogłoszenia

717 351 zł75,41 m² 9 512,68 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 75.41 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

500 051 zł42,75 m² 11 697,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 42.75 m2 składa się.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Katowice, tylko rynek pierwotny