dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Katowice Zawodzie

50 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

50 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staszica

Zawodzie,Katowice

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: > 1 przystanek do Uniwersytetu Ekonomicznego > 3 przystanki tramwajem do centrum (10 15 minut pieszo) > Dzielnica Zawodzie świetna komunikacja i pełna infrastruktura > W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Zawodzie,Katowice

29,44 zł/m²180 m² 5 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Vestalia Property oferuje do wynajęcia biura zlokalizowane w Katowicach (tereny przemysłowe) 5 minut od centrum Katowic. Podstawowe informacje: biuro (150m 2 ) położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Hałubki

Zawodzie,Katowice

900 zł23 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Hałubki 5 *nieruchomość* Powierzchnia 23 m2. Piętro 1. Ogrzewanie miejskie. *Lokalizacja* Zlokalizowane niedaleko centrum miasta, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Porcelanowa

Zawodzie,Katowice

50 zł/m²41 m² 2 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! Do ceny podanej w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 41 m2 znajdujący się w nowoczesnym kompleksie biurowców w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chromika

Zawodzie,Katowice

800 zł29 m² 27,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasne mieszkanie przy ulicy Chromika 19 *powierzchnia 29 m2 *parter *ogrzewanie elektryczne *miejsce doskonale skomunikowane, wszędzie blisko np. do centrum Katowic około 5- 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Walentego Roździeńskiego,Katowice

659 000 zł61 m² 10 983,30 zł/m²

 

Piętro:24/25

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe mieszkanie na Osiedlu Gwiazdy w Katowicach najwyższe mieszkalne piętro, niesamowity widok, wygodna lokalizacja w centrum miasta. Oferujemy na sprzedaż eleganckie, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Katowice

Zawodzie,Katowice

14 690 zł565 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: powierzchnia magazynowa 565m2 Dane techniczne: -dostęp z poziomu 0, - 4 bramy wjazdowe ( wys 3,6 x szer 3,6 ,wys 3,44 x szer 3,5 ) -wysokość hali 9m, -posadzka betonowa, -przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedurnego

Zawodzie,Katowice

348 000 zł44 m² 7 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44m 2 zlokalizowane w Katowicach, zawodzie ul Niedurnego. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze odnowionej kamienicy. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Katowice

Zawodzie,Katowice

79 900 zł593 m² 134,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych z pięknym drzewostanem, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów, w popularnej lokalizacji - na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Urządzony wspólny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Porcelanowa

Zawodzie,Katowice

50 zł/m²24 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! Do ceny podanej w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 24 m2 znajdujący się w nowoczesnym kompleksie biurowców w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Porcelanowa

Zawodzie,Katowice

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! Do ceny podanej w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 50 m2 znajdujący się w nowoczesnym kompleksie biurowców w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Hałubki

Zawodzie,Katowice

1 090 zł23 m² 47,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Hałubki 5 *powierzchnia 23 m2 *piętro 1 *ogrzewanie miejskie *zlokalizowane niedaleko centrum miasta, dobrze skomunikowane w bardzo bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Porcelanowa

Zawodzie,Katowice

50 zł/m²65 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! Do ceny podanej w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 65 m2 znajdujący się w nowoczesnym kompleksie biurowców w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Walentego Roździeńskiego

Zawodzie,Katowice

495 000 zł53 m² 9 340 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Więcej informacji tel.: 505*403*427 Na sprzedaż oferuję przytulne, jasne 3-pokojowe mieszkanie z wyjątkowo dużym tarasem (18m2) zlokalizowane na os. Gwiazdy, przy ul. Roździeńskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chromika

Zawodzie,Katowice

990 zł29 m² 34,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Zawodzie,Katowice

430 000 zł51 m² 8 400,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferuje na sprzedaż w wyjątkowej lokalizacji w pobliżu unikalnej dzielnicy Katowic - Nikiszowcu nieruchomość na kameralnym osiedlu w blokach czteropiętrowych, po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Zawodzie,Katowice

530 000 zł56 m² 9 464,29 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 2-pokojowe - 56 m, z dużym balkonem typu loggia z otwartym jednym bokiem. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w budynku 8-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Władysława Łokietka

Zawodzie,Katowice

900 zł6 m²

 

Piętro:1/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:900 zł

wynajmę bezpośrednio od właściciela pokoj w mieszkaniu w centrum Katowic, naprzeciwko ue, bardzo blisko uś! adres: katowice, ul. Łokietka. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze kamienicy, pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedurnego

Zawodzie,Katowice

348 000 zł44 m² 7 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Niedurnego

Zawodzie,Katowice

390 zł8 m²

 

Piętro:2/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia pokój w 4- pokojowym mieszkaniu przy ulicy Niedurnego 2 w Katowicach *powierzchnia 44,5 m2 *II piętro *ogrzewanie centralne Wyposażenie: *pokój: łóżko, stolik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Niedurnego

Zawodzie,Katowice

390 zł8 m²

 

Piętro:2/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Niedurnego

Zawodzie,Katowice

450 zł7 m²

 

Piętro:2/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasny, przestronny pokój przy ul. Niedurnego 2 *powierzchnia 7 m2 *II piętro *ogrzewanie centralne *przeznaczone dla 1 osoby *mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chromika

Zawodzie,Katowice

990 zł29 m² 34,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Niedurnego

Zawodzie,Katowice

300 zł8 m²

 

Piętro:2/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedurnego

Zawodzie,Katowice

348 000 zł44 m² 7 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Katowice

Zawodzie,Katowice

16 000 zł1 040 m² 15,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Do wynajmu hala magazynowo- produkcyjna o powierzchni ok. 839m2 z dodatkową powierzchnią socjalno biurową ok. 201m2 Suwnica o udźwigu 5t Duży utwardzony plac Wysokość hali 8m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Katowice

Zawodzie,Katowice

850 zł12 m²

 

Piętro:1/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:900 zł

Do wynajęcia pokój jednoosobowy. Mieszkanie o powierzchni 48,20 m2 składa się z trzech niezależnych pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc oraz przestronnego przedpokoju. Mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Katowice

Zawodzie,Katowice

1 000 zł27 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu kawalerki - 26,79 m Mamy przyjemność zaoferować Państwu na wynajem kawalerkę o powierzchni 26,79 m , świeżo po remoncie i częściowo wyposażoną. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Walentego Roździeńskiego

Zawodzie,Katowice

486 000 zł63 m² 7 714,29 zł/m²

 

Piętro:17/26

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Najsłynniejsze gwiazdy W polsce czyli Osiedle Walentego Roździeńskiego w Katowicach to jedne z najwyższych bloków na Górnym Śląsku. Bloki o gwieździstym kształcie zaprojektowali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. 1 Maja

Zawodzie,Katowice

35 zł/m²72 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Najemca nie płaci prowizji Do wynajęcia lokal, który od lat jest przeznaczony na działalność gastronomiczną Lokal może też pełnić funkcję handlową lub usługową. Dzielnica Katowic - Zawodzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Katowice

Zawodzie,Katowice

1 000 zł27 m² 37,31 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedurnego

Zawodzie,Katowice

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chromika

Zawodzie,Katowice

1 100 zł29 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Zawodzie,Katowice

370 000 zł49 m² 7 551,02 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe blisko centrum Katowic. Powierzchnia 49,5m kw. 10 piętro. Na mieszkanie składają się 3 pokoje, widna kuchnia, osobno łazienka i toaleta, przedpokój, balkon. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedurnego

Zawodzie,Katowice

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Niedurnego

Zawodzie,Katowice

390 zł8 m²

 

Piętro:2/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Marcinkowskiego

Zawodzie,Katowice

2 000 zł34 m² 58,39 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem! Prezentujemy Państwu mieszkanie znajdujące się w Katowicach w dzielnicy Zawodzie przy ulicy Karola Marcinkowskiego. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marcinkowskiego

Zawodzie,Katowice

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament, ul. Marcinkowskiego Do wynajęcia od 01.11.2024 mieszkanie o powierzchni 34 m2 zlokalizowane w Katowicach na ul. Marcinkowskiego 11. To idealne miejsce dla osób ceniących śródmiejski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Katowice

Zawodzie,Katowice

24 zł/m²1 000 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna. Pow. 1000m2 Wysokość 4,5m Poziom "0" Posadzka betonowa Pomieszczenie socjalne- biuro, szatnia, toaleta Media: woda, prąd Plac asfaltowy ok. 1000m2. Ochrona 24h.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Niedurnego

Zawodzie,Katowice

490 zł8 m²

 

Piętro:2/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedurnego

Zawodzie,Katowice

360 000 zł43 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Kupujący nie ponosi kosztów na rzecz agencji! koniecznie zobacz spacer 3 D! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,20 m2 w dzielnicy Zawodzie, katowice! Mieszkanie znajduje się na.