dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Katowice Zawodzie

51 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

51 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala ogrzewana Katowice

Zawodzie,Katowice

7 980 zł420 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: hala magazynowo-produkcyjna 420m 2 -wysokość 4,2-5,2m, -wjazd z poziomu 0, -1 brama szer. 4m, wys. 3,65m, -zabudowane pomieszczenia biurowo-socjalne ok. 100m 2 (pomieszczenie biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Saint Etienne

Zawodzie,Katowice

25 zł/m²51 m² 1 270 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Katowickie tbs Sp. z o. o. zaprasza do składania ofert na najem lokalu użytkowego mieszczącego się w Katowicach przy ul. Saint Etienne 7a/2 o powierzchni 50,80 m2. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bogucicka

Zawodzie,Katowice

21 zł/m²122 m² 2 553 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Mam przyjemnośc zaprezentować Państwu do wynajęcia lokal biurowy położony w Katowicach przy ul. Bogucickiej. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w 1 piętrowym budynku. Dane techniczne:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bogucicka

Zawodzie,Katowice

25 zł/m²54 m² 1 343 zł

 

 

 

Zawodzie,Katowice

990 zł32 m² 30,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajecia kawalerka przy ul. Pawła Chromika 19 *powierzchnia 32 m2 *piętro 2 *ogrzewanie elektryczne Wyposażenie: *pokój:rozkładana kanapa, szafa, stół, stolik kawowy, komoda *aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bogucicka

Zawodzie,Katowice

21 zł/m²242 m² 5 093 zł

 

 

 

Zawodzie,Katowice

39 675 zł1 587 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: moduł magazynowy o powierzchni 1587m 2 Specyfikacja techniczna: wysokość 10,5m, siatka słupów 12x22,6m, wymiary hali 46,8x33,9m, 3 doki, 2 bramy z poziomu 0, nośność posadzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Katowice

Zawodzie,Katowice

66 617 zł2 644 m² 25,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: moduł magazynowy o powierzchni 2644m 2 Specyfikacja techniczna: wysokość 10,5m, siatka słupów 12x22,6m, wymiary hali 46,8x56,5m, 5 doków, 3 bramy z poziomu 0, nośność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Zawodzie,Katowice

370 000 zł55 m² 6 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m2 w Katowicach na ul. 1 maja w skład którego wchodzą: 3 niezależne pokoje kuchnia łazienka z wc przedpokój piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Zawodzie,Katowice

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie t rzypokojowe w Katowicach Zawodzie przy ul. B.Monte Casino o powierzchni 50m2 w skład którego wchodzi: - ustawny salon - nowoczesna otwarta kuchnia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Zawodzie,Katowice

560 000 zł100 m² 5 616,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Rezerwacja! Szukasz przestronnego mieszkania z charakterem dla swojej rodziny? A może dużej przestrzeni na gabinety, lub inwestycję na wynajem? To mieszkanie ma duży potencjał! Lokalizacja: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Zawodzie,Katowice

659 000 zł67 m² 9 835,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Okazja inwestycyjna! Na sprzedaż 3pak inwestycyjny, który będzie przynosił stały dochód. Opis: mieszkanie jest podzielone na 3 niezależne lokale na jednej księdze wieczystej - dwa dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Katowice

Zawodzie,Katowice

7 980 zł420 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: hala magazynowo-produkcyjna 420m 2 -konstrukcja stalowa, -wysokość 4,2-5,2m, -wjazd z poziomu 0, -1 brama szer. 4m, wys. 3,65m, -zabudowane pomieszczenia biurowo-socjalne ok. 100m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Hałubki

Zawodzie,Katowice

990 zł23 m² 43,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszaknie przy ulicy Hałubki 5 *piętro 1 *powierzchnia 23 m2 *ogrzewanie elektryczne *zlokalizowane niedaleko centrum miasta, dobrze skomunikowane w bardzo bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Marcinkowskiego

Zawodzie,Katowice

365 000 zł34 m² 10 808,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż ciepła, nowoczesna i komfortowa kawalerka w świetnej lokalizacji - ul. Marcinkowskiego w Katowicach. Mieszkanie jest w idealnym stanie, gotowe do wprowadzenia czy wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Marcinkowskiego

Zawodzie,Katowice

365 000 zł34 m² 10 808,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Doradcy Home Drop maja przyjemność zaoferować Państwu piękną kawalerkę zlokalizowaną w Katowicach dzielnica Zawodzie! Mieszkanie jest położone na 6 piętrze w 6 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hałubki

Zawodzie,Katowice

370 000 zł73 m² 5 075,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Katowicach. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Zawodzie przy ulicy Hałubki. Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Zawodzie,Katowice

383 000 zł49 m² 7 816,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,00 m2 w Katowicach, w dzielnicy Zawodzie przy, w skład którego wchodzą: -3 pokoje w tym jeden z balkonem - kuchnię -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Katowice

Zawodzie,Katowice

12 180 zł420 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Posiadamy w naszej ofercie do wynajęcia trzy hale produkcyjno-magazynowe zlokalizowane w Katowicach przy alei Walentego Roździeńskiego. Obiekt zlokalizowany przy drodze S86 w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Zawodzie,Katowice

509 000 zł63 m² 8 079,37 zł/m²

 

Piętro:20/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować niezwykle jasne, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej i cichej lokalizacji w centrum miasta. Dzielnica Zawodzie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. 1 Maja

Zawodzie,Katowice

16,67 zł/m²120 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szanowni Państwo, do wynajęcia powierzchnia 120 m2, znajdująca się na parterze w II piętrowym budynku w Katowicach. Budynek składa się z pomieszczeń idealnych do zaadaptowania na biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Nad Potokiem

Zawodzie,Katowice

1 700 zł26 m² 65,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczna kawalerka tuż przy ulicy 1 Maja w Katowicach Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum w pełni wykończony lokal Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bohaterów Monte Cassino

Zawodzie,Katowice

549 000 zł60 m² 9 116,57 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie 60m2 w dobrej lokalizacji Katowic. Balkon. Parking. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Zawodzie,Katowice

900 zł20 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Prezentujemy pokój na Zawodziu w Katowicach. Pokój o powierzchni około 20 m2, idealny dla studenta, singla, bądź pary. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ulicy 1 Maja w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Zawodzie,Katowice

800 zł15 m² 53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Prezentujemy pokój na Zawodziu w Katowicach. Pokój o powierzchni około 15 m2, idealny dla studenta, bądź singla. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ulicy 1 Maja w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Katowice

Zawodzie,Katowice

74 560 zł3 728 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: moduł magazynowy 3433m kw. Dane techniczne : -wysokość 10m, -dostęp z poziomu 0 - 1 brama, -4 doki załadunkowe, -siatka słupów 22,5x12m, -obciążenie ogniowe powyżej 4000mj/m kw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Racławicka

Zawodzie,Katowice

161 000 zł171 m² 941,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka - Plomba do zabudowy na ul Racławickiej w Katowicach. Sprzedam działkę o powierzchni 171m2 dla której została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla budynku usługowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Racławicka

Zawodzie,Katowice

1 000 zł171 m² 5,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka - Plomba do zabudowy na ul Racławickiej w Katowicach. Do wynajęcia działka o powierzchni 171m2 dla której została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla budynku usługowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Floriana

Zawodzie,Katowice

399 000 zł69 m² 5 802,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie ( projekt inwestycyjny) o powierzchni 68,76m2 + 10,25 m2 piwnica. położony w Katowicach w dzielnicy Zawodzie na parterze w 2 piętrowej zadbanej kamienicy na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Zawodzie,Katowice

29 zł/m²157 m² 4 553 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy Katowice Zawodzie, idealne skomunikowanie z miastami ościennymi Oferujemy wynajem lokalu o powierzchni 157m2 usytuowanego na parterze w 3 piętrowym budynku biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bohaterów Monte Cassino

Zawodzie,Katowice

480 000 zł73 m² 6 575,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Do sprzedania przestronne mieszkanie w Katowicach. Nieruchomość znajduje się przy ul. Monte Casino, na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Zawodzie,Katowice

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Katowice Zawodzie, duża kawalerka Oferujemy mieszkanie o powierzchni 35m2 usytuowane na parterze w 2 piętrowej kamienicy dzielnicy Zawodzie. Składa się z bardzo dużego pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Niedurnego

Zawodzie,Katowice

364 900 zł76 m² 4 801,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Katowice - Zawodzie - ul. Piotra Niedurnego - Odnowiona Kamienica - Gotowiec Inwestycyjny Na sprzedaż 5-pokojowe z oddzielną kuchnią, usytuowane na wysokim parterze w 2-piętrowym budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Walentego Roździeńskiego

Walentego Roździeńskiego,Katowice

516 250 zł148 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy Osiedle Gwiazdy | Katowice Al. Roździeńskiego zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon Nieruchomości - biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Zawodzie,Katowice

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wyremontowane szafa komandor i inne szafy brak dwóch łóżek jedno może być dowiezione pralka zmywarka kuchnia w zabudowie łazienka z hydromasażem ubikacja osobno do centrum 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marcinkowskiego

Zawodzie,Katowice

460 000 zł43 m² 10 775,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, mamy do sprzedania, bezpośrednio (bez prowizji), mieszkanie o powierzchni 42,69 m2 przy ulicy Marcinkowskiego 11 w Katowicach. Lokal znajduje się na szóstym piętrze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Niedurnego

Zawodzie,Katowice

1 200 zł23 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Niedurnego 6. *Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z centrum Katowic (tramwajem około 10 minut) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Zawodzie,Katowice

373 000 zł41 m² 9 097,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyremontowane, inwestycyjne, 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta. Dzielnica Katowice - Zawodzie Nieruchomość jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Miejsce w pokoju wolne od zaraz, ul. Bohaterów Monte Cassino

Zawodzie,Katowice

699 zł16 m²

 

Piętro:8/9

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:700 zł

Oferuję do wynajęcia miejsce w 2-osobowym pokoju w 2-pokojowym mieszkaniu wynajmowanym przez studentów. Oferta dotyczy pokoju mniejszego bez dostępu do balkonu. Mieszkanie w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Zawodzie,Katowice

1 950 zł61 m² 31,97 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na dzielnicy Zawodzie. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych.