dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Katowice

2 527 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 527 ogłoszeń

Rynek pierwotny

626 473 zł45,07 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie 2w1 + 2 balkony Mieszkanie znajdujące się na nowoczesnej inwestycji z wieloma udogodnieniami dla mieszkańców. Dachy budynków pokrywają strefy wspólne z dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 403 zł46,71 m² 11 762 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł62,03 m² 12 880,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania w bardzo zielonej dzielnicy w Katowicach - Panewniki. Lokalizacja inwestycji jest niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł61,07 m² 6 533,49 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Katowice Osiedle Witosa, ulica Rataja. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,07m2 z balkonem usytuowane na parterze w ośmiopiętrowym bloku. Mieszkanie w dobrym stanie/ do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

50 zł/m²260 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! Do ceny podanej w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Na wynajem lokal biurowy o powierzchni ok. 260 m2 znajdujący się w biurowcu w Katowicach Załężu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

510 625 zł53,75 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę - mieszkanie na sprzedaż. Katowice, dolina Trzech Stawów / Osiedle Paderewskiego ul. Graniczna. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²26,50 m² 769 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Ogłoszenie wynajmu lokalu Katowice, ul. Jana III Sobieskiego Przestrzeń idealna pod biuro lub usługi o powierzchni 26,5 m z aneksem kuchennym, zlokalizowana w prestiżowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł120,69 m² 8 699,98 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Umów się jeszcze dzisiaj na prezentację! Kupujący nie będzie płacił pcc! Zobacz film: Inwestycja ATAL SKY+ w Katowicach przy Alei Korfantego. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł46 m² 5 108,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwa pokoje Katowice, ul. Boya Żeleńskiego Mieszkanie o pow.46 m2 dwa pokoje, rozkład dwustronny Brak balkonu ogrzewanie miejskie. Wspólnota mieszkaniowa - parking tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 194 zł53,57 m² 10 811,92 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł109,39 m² 10 960,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Apartament 109,39 m | Osiedle Bażantowo | Kameralny budynek Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 109,39 m , położony na 2. piętrze kameralnego, czterokondygnacyjnego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł39 m² 8 974,36 zł/m²

 

Piętro:12/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż studio, powierzchnia 39m2 składa się z dużego pokoju z balkonem , odrębnej garderoby, odrębnej kuchni, łazienki z wc. Wspaniała alternatywa zamiast tradycyjnej małej.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł36,20 m² 6 215,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. 36,2 m2. Mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w budynku czteropiętrowym , posiada 2 niezależne pokoje , widną kuchnię, łazienkę razem z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł148,67 m² 6 659,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Katowice Śródmieście 150m2 dwa oddzielne mieszkania w jednym Oferujemy elegancki bardzo duży lokal mieszkalny w śródmieściu Katowic w bardzo dobrym standardzie o autorskim stylowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł102,04 m² 9 800,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 102,04 m , usytuowane na 1. piętrze, przy ul. Kawek 2b na zielonym i bezpiecznym Osiedlu Ptasim. Idealne dla rodziny ceniącej komfort, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 926 zł39,40 m² 12 790 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

1 675 000 zł98,70 m² 16 970,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży apartamentu o pow. 98,7 m w inwestycji noho Investment na ul. Nadgórników 14 w Katowicach. Lokalizacja Inwestycja Nadgórników 14.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł134 m² 7 828,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Reprezentujemy stronę sprzedającą, więc nie pobieramy prowizji od transakcji kupna! Brak podatku pcc. - zupełnie nowa inwestycja, idealna dla osób, które pragną zamieszkać w domu, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

47,90 zł/m²208,20 m² 9 973 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji! Do podanej ceny należy doliczyć podatek vat 23% Centrum Biznesowe rawa office Biurowiec C to ostatni z obiektów znajdujący się przy ulicy Marcina 11 w Katowicach. Biurowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł137,40 m² 8 726,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:361 m²

Na sprzedaż: dom w zabudowie bliźniaczej, w prestiżowej lokalizacji - w sąsiedztwie osiedla Bażantowo, oraz rezerwatu Ochojec Lokalizacja: okolice Bażantowa - spokojna, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł69,20 m² 8 598,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Jeśli szukasz nieruchomości z charakterem, która łączy historyczny klimat z nowoczesnym designem ta oferta jest dla Ciebie. Ten wyjątkowy apartament położony w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²47 m² 1 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! Do ceny podanej w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 46 m2 znajdujący się w biurowcu w Katowicach Szopienicach przy ul. 11.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

317 611 zł26,69 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu kawalerkę o powierzchni 26.69 m2 w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 15 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł33,57 m² 8 310,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie znajdujące się w Katowicach, na Zawodziu przy ulicy Przedwiośnie. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze 3 piętrowego budynku, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł29 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:15/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne, w pełni wyposażone studio zlokalizowane w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Zabrskiej 15. Mieszkanie znajduje się na 15 piętrze 27-piętrowego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne studio zlokalizowane w Katowicach przy ul. Góreckiego, na osiedlu Pierwsza Dzielnica. Apartament znajduje się na 4 piętrze 17-piętrowego nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²50 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 50mkw, idealny pod usługi lub biuro. Zlokalizowany w Katowicach Giszowcu. Lokal składa się z dwóch dużych pomieszczeń, aneksu kuchennego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 965 zł45,33 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,33 m położone na parterze nowoczesnego osiedla w zielonym i spokojnym otoczeniu Parku Śląskiego. Mieszkanie posiada duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone w Katowicach na osiedlu Francuska Park w sąsiedztwie Katowickiego Parku Leśnego. Francuska park - Budynek w którym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje przy spodku - Pierwszy Najemca po Remoncie! (koszutka) Wynajmę bezpośrednio jasne, nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w sercu Katowic - przy ul. Katowickiej 65 (dzielnica Koszutka). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł63,20 m² 7 594,94 zł/m²

 

Piętro:12/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Katowice Centrum al. Roździeńskiego osiedle gwiazdy - 3 pokoje / 63m2 + Balkon we speak english top lokalizacja! Prezentujemy Państwu bardzo jasne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 224 zł44,61 m² 15 449,99 zł/m²

 

Piętro:22/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja global apartaments! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł45,19 m² 11 042,27 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 45.19 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

649 291 zł58,50 m² 11 098,99 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Rondo Ceglana, brynów. Układ, kupując to mieszkanie nie płacisz prowizji ani podatku pcc dzięki temu oszczędzasz nawet 5% względem innych ofert.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł47,80 m² 6 799,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz fajnego, 2-pokojowego mieszkania dla siebie, swojej rodziny, świetnie położonego, w przyjaznej okolicy - to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! A może myślisz o ulokowaniu swoich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 078 zł80,11 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta mieszkania do wynajęcia Katowice ul. Kobylińskiego - śródmieście. Lokal posiada ok 45 mkw. Dwa osobne pokoje, na 1 piętrze w bloku 6 piętrowym z windą. Parking lokatorski otwierany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 592 zł32 m² 12 456 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 32 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł35,27 m² 5 245,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki położonej w Katowicach przy ulicy Korczaka, dzielnica Burowiec. Idealna opcja dla singla lub pary, a także pod inwestycję. Cisza.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł101 m² 8 504,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję Państwu na sprzedaż lokal usługowo-biurowy w centrum Katowic przy ul. Sienkiewicza. Lokal użytkowy ma powierzchnię 101 m i położony jest na wysokim parterze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 419 zł38,59 m² 11 931,04 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026