dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Katowice

2 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 547 ogłoszeń

1 250 000 zł108,30 m² 11 542,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Uwaga: mieszkanie jest obecnie wynajmowane - będzie do dyspozycji nabywcy w terminie dwóch miesięcy od dnia umowy przedwstępnej. Zdjęcia mieszkania zostały wykonane przed wprowadzeniem się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł87,56 m² 9 936,04 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: mieszkanie ma powierzchnię 87.56 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł4 143 m² 482,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 4.143 metrów kwadratowych, położoną na granicy dwóch miast: Katowic i Sosnowca. Działka z szybkim dostępem do trasy S86.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł35,49 m² 19 977,46 zł/m²

 

Piętro:11/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 35,49 m2 położonego na 11 piętrze w 27 piętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

255 000 zł29 m² 8 793,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie z potencjałem Katowice, koszutka Do remontu | 1 pokój | Balkon z widokiem | Jasne, przestronne wnętrze Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł360 m² 3 472,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:880 m²

Super oferta! Oferujemy do sprzedaży obiekt usługowo-magazynowy położony w Katowicach w dzielnicy Dąbrówka Mała, z bardzo dogodnym dojazdem do centrum miasta jak i miast.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł56,70 m² 38,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

na Wynajem 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach przy ul. Obrońców Westerplatte. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 3-piętrowego, kameralnego budynku wielorodzinnego. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²2 224 m² 44 480 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do najmu powierzchnie magazynowe zlokalizowane w Katowicach Piotrowicach przy ulicy Asnyka na terenie kompleksu magazynowego.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł56,50 m² 61,06 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy Państwa do wynajęcia eleganckiego trzypokojowego mieszkania w jednej z najlepszych lokalizacji w Katowicech w inwestycji pierwsza dzielnica najważniejsze cechy mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł86,50 m² 10 739,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie 86,5 m | Katowice, ul. Wróbli | Balkon | Garaż opcjonalnie Lokalizacja - zieleń, prestiż i świetna komunikacja Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

461 705 zł45,28 m² 10 196,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! Już dziś kup swoje wymarzone M! Lokal B1 - Taras: 4,44m+ ogród - mieszkanie o powierzchni 40,59m2 - układ 2-pokojowy - doskonała lokalizacja pod inwestycję! - dajemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie położone na 7 piętrze apartamentowca przy ul. Sikorskiego 41. W budynku całodobowa ochrona , strefa rozrywki / bilard, kącik dla dzieci, barek / sauna i profesjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

75,86 zł/m²29 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Przy tej ofercie najemca nie płaci prowizji biura nieruchomości! do wynajęcia nowe lokale biurowe /po remoncie kapitalnym/, pod działalność usługowo - biurową, w katowicach - os. Bażantów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 849 zł41 m² 11 142,66 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Oferta specjalna.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł20 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Na sprzedaż wyjątkowy garaż zlokalizowany w samym centrum Katowic, przy ul. Uniwersyteckiej idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, bezpieczeństwo i dodatkową przestrzeń. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł40,50 m² 11 851,85 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort życia z dobrą lokalizacją, ta oferta może być właśnie dla Ciebie. 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze nowoczesnego budynku, z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 433 zł47,15 m² 11 461,99 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł800 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| oferujemy na sprzedaż uzbrojona działke o kształcie zbliżonym do kwadratu położona przy drodze utwardzonej blisko centrum Katowic.Działka zabudowana budynkiem 1-no kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł82,80 m² 27,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z garderobą w "tarasowcu" w najlepszej lokalizacji na mapie Katowic - Osiedle Ptasie, brynów. Mieszkanie jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł53,80 m² 5 762,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania w Katowicach w dzielnicy Janów, zlokalizowanego przy ulicy ul. Zamkowej 51. Mieszkanie składa się z salonu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

37 120 zł2 730 m² 13,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Posiadamy do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 2.330 m2 z częścią biurowo - socjalną o powierzchni ok. 400, katowice blisko autostrady A4, woj. śląskie. Hala posiada 3 bramy.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł62 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szukasz wnętrza, które łączy naturalne materiały, nowoczesne technologie i spokój zamkniętego osiedla? Zapraszam na ul. Tunelową - do doskonale doświetlonego apartamentu na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł830 m² 4 337,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 032 m²

Do sprzedaży : Działka o powierzchni 4032 m 2 zabudowana budynkiem magazynowym z zapleczem socjalno biurowym o łącznej powierzchni 830 m 2. W skład budynku wchodzą: hala.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 997 zł49,63 m² 11 222,99 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

398 999 zł60,01 m² 6 648,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z potencjałem w świetnej lokalizacji - Katowice, os. Witosa Szukasz miejsca, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? A może inwestycji z dużym potencjałem? To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 005 zł53,86 m² 11 400,02 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł63 m² 7 126,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis nieruchomości Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, bardzo jasne i słoneczne, położone w Katowicach w dzielnicy Józefowiec przy ulicy Józefowskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł44 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie świeżo po remoncie na osiedlu paderewskiego! Na wynajem atrakcyjne mieszkanie na os. Paderewskiego ul. Sowińskiego. Mieszkanie o pow. ok 44 m2 składa się z 2 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 705 zł51,14 m² 11 726,73 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą tej niezwykłej inwestycji w samym centrum Katowic. Kupujący nie płaci pcc ani prowizji. Chyba nie muszę dodawać, że apartamenty w tak idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł57 m² 54,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą wynajmu apartamentu na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w Katowicach - Brynowie. Lokalizacja inwestycji jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) - Katowice, ul. Wiertnicza, dzielnica Dąbrówka Mała. Zostań pierwszym lokatorem. Mieszkanie zlokalizowane jest tuż przy ikea. Lokalizacja zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł37 m² 6 459,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 37 m | Katowice - Dąb | obok Parku Śląskiego i scc Cena: 239 000 zł | Powierzchnia: 37 m | Liczba pokoi: 1 | Piętro: parter | Forma własności: spółdzielcze własnościowe |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

662 000 zł54,28 m² 12 196,02 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje z dużym tarasem 44 m | idealne do życia i inwestycji | 54,28 m | 3 pokoje | 1 piętro | Katowice, ul. Przemysłowa Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł44,93 m² 14 889,83 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny W noho nadgórników Brak pcc | noho Nadgórników | Wysoki standard | Gotowe do wejścia To propozycja skierowana do klientów ceniących wysoką jakość wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł56,16 m² 11 217,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamentowiec Katowice Piotrowice Ochojec opcja podziemnego parkingu Oferujemy sprzedaż nowego mieszkania (rok budowy 2019) o powierzchni 56,16m2 usytuowanego na 1 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł3 010,24 m² 3 986,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:6 106 m²

Biurowiec jest w ciągłej eksploatacji, obecnie skomercjalizowany w ok. 70% Przedstawiamy ofertę sprzedaży budynku biurowego położonego w Katowicach - Koszutce. W sąsiedztwie obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

851 200 zł79,97 m² 10 643,99 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł240 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:647 m²

Na sprzedaż wyjątkowy budynek w Katowicach Brynowie, spełnij swoje marzenie o idealnym miejscu w prestiżowej dzielnicy Katowic. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł37,15 m² 11 278,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie współpracujemy Z pośrednikami dodatkowe rabaty tylko w Biurze dewelopera! Umów wizytę i dopytaj szczegóły => plany mieszkań, wizualizacje 3D, warunki indywidualnej oferty -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 300 zł76 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w nowoczesnym, wyróżniającym się budynku w samym centrum Katowic - trzy kaskadowe budynki z usługowym parterem i funkcjonalnymi układami mieszkań. Oferta obejmuje szeroki.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł85 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

or English scroll down Proponujemy Państwu na wynajem Przestronny, jasny apartament 85m2 zlokalizowany na monitorowanym, zamkniętym osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na 10.