dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Katowice

2 535 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 535 ogłoszeń

Rynek pierwotny

431 625 zł34,53 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży mieszkania przy ulicy Pawła 12, w sercu Katowic. Jest to niepowtarzalna okazja kupna mieszkania w inwestycji, realizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł62,90 m² 7 074,72 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna w Pepper House! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m , zlokalizowane przy ul. Józefowskiej w Katowicach (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 959 zł43,66 m² 11 977,99 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35,49 m² 70,44 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe | Pierwszy najem | Katowice, ul. Medyków Do wynajęcia nowoczesny, świeżo wykończony lokal mieszkalny o powierzchni niespełna 36 m , zlokalizowany na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

712 053 zł44,09 m² 16 149,99 zł/m²

 

Piętro:26/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja global apartaments! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł55,54 m² 7 652,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Eastate ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w Katowickim Giszowcu lokalizacja: giszowiec to spokojna, zielona dzielnica, która wyróżnia się unikalną, historyczną zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł53 m² 48,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz nowoczesnego mieszkania w spokojnej, zielonej części Katowic? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy stylowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, gotowe do wprowadzenia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe M2 z balkonem / 1p / 54 m2. Lokalizacja : ulica Tadeusza Boya-Żeleńskiego w Katowicach Dzielnica Kostuchna. W cenie miejsce postojowe przed blokiem. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

422 096 zł37,62 m² 11 219,99 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²250 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia: budynek biurowo-usługowy O łącznej powierzchni 250m 2 , na który składają się: parter 127m 2 -samodzielne, przeszklone wejście z zewnątrz, -sala ekspozycyjno-usługowa 60m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Katowice

Katowice,śląskie

3 570 zł139 m² 25,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferuję do wynajmu halę warsztatowo-produkcyjną murowaną ok 139 m kw, nieogrzewaną. Cena 3569 zł netto plus media. Opis nieruchomości: obiekt składa się z hali o powierzchni 139.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł49 m² 10 612,24 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania w zielonej i spokojnej części Katowic Zamieszkaj w miejscu, które łączy komfort życia w mieście z bliskością natury. Kameralna zabudowa, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

714 250 zł76 m² 9 398,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w Katowicach Brynów Mieszkania z rynku pierwotnego gotowe do odbioru. Korzyści finansowe do 100tys. ( brak podatku brak kosztów obsługi, specjalne ceny) Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:8/24

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słońce, przestrzeń i panorama Katowic 3 pokoje na Osiedlu Gwiazdy Kultowa architektura, południowa ekspozycja i widok, który zapiera dech w piersiach każdego dnia to mieszkanie to coś.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 330 zł30,30 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! lokla niemieszkalny (vat 23%) - idealne dla inwestora!.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł42 m² 17 119,05 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Katowice, nadgórników zaledwie 600m od spodka! oferta na zasadach wyłączności tylko U nas W notus :-) Apartament premium z dużą loggią gotowy do zamieszkania. Szukasz mieszkania, do.

Szczegóły ogłoszenia

399 987 zł27 m² 14 814,33 zł/m²

 

Piętro:26/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie, o powierzchni ok. 27 m2 znajdujące się w prestiżowej inwestycji Global Apartments w Katowicach na ostatnim 26 piętrze. * 26 piętro (najwyższe piętro!) * idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł49,50 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:13/20

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Tysiąclecia przy ulicy Ułańska 7 w Katowicach. Budynek zlokalizowane jest zaraz obok parku Śląskiego. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł210 m² 7 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:810 m²

Przestronny dom z dodatkowym budynkiem usługowym Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 210 m , usytuowany na działce 810 m w prestiżowej dzielnicy Brynów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2. Zlokalizowane na kameralnym osiedlu w dzielnicy Panewniki ul. Szafirowa. Usytuowane w 3 piętrowym budynku na 1 piętrze. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

664 zł20,29 m² 32,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich 8 Prowadzący konkurs ofert: poczta Polska S.A., Region Infrastruktury, plac Oddziałów.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł49,50 m² 8 989,90 zł/m²

 

Piętro:17/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna jedynie w naszym biurze! Lokalizacja: serce Tauzena przy Parku Śląskim Mieszkanie znajduje się w dolnej części Osiedla Tysiąclecia. To adres, którego nikomu w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł52,60 m² 7 395,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice Koszutka ul. Wierzbowa - 2 pokoje, 53m we speak english cena do negocjacji! świetna lokalizacja! idealne pod wynajem! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł53,58 m² 12 112,73 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta na wyłączność! Proponuję do sprzedaży luksusowy, nowoczesny apartament usytuowany na III-piętrze, położony na kameralnym osiedlu przy Parku Ślaskim i Planetarium w Katowicach przy.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł70 m² 12 785,71 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Tylko W realton! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Katowic - przestrzeń, światło i komfort życia Wyobraź sobie miejsce, w którym każdy dzień zaczyna się od promieni.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł160 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa 180 m2 , budynek murowany ocieplony. Wymiary: - 20 metrów długości - 9 metrów szerokości - wysokość 4 metry - brama wjazdowa elektryczna 3x3 metry, biuro, toaleta, siła,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

774 014 zł51,56 m² 15 011,91 zł/m²

 

Piętro:20/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ostatnich kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 430 zł55,29 m² 10 516,01 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

79,66 zł/m²59 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy- wynajem Katowice Śródmieście Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 59 m2 znajdujący się w budynku sądu w Katowicach. Miejsce mieści się na niskim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem | katowice Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Cichej w Katowicach - idealne dla osób ceniących spokój, a jednocześnie dobrą lokalizację z dostępem do niezbędnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 096 032 zł97,86 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe Apartamenty na Osiedlu Dworska - Ptasie, katowice Brynów Zamieszkaj w miejscu, które łączy komfort, elegancję i naturę. Nowe Osiedle Dworska na katowickim Brynowie to renomowana.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł1 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: moduł magazynowy o powierzchni 1000m 2 Specyfikacja techniczna: wysokość 10,5m, siatka słupów 12x22,6m, 2 doki , bramy z poziomu 0, nośność posadzki 7t/m 2 , odporność.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł43,30 m² 7 852,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Katowice ul. Nowowiejskiego - zielone, zadbane osiedle blisko ścisłego centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 43,3m2 z balkonem zlokalizowane na I piętrze w czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 339 zł33,40 m² 15 099,97 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Apartament mikato | nowoczesny styl życia W centrum wydarzeń Najwyższy standard architektury | Funkcjonalność | Bliskość biznesowego serca Katowic | Wielkomiejska energia | Stan deweloperski | 0%.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł46,76 m² 37,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane przy ul. Granicznej 19 w Katowicach. Lokal znajduje się na parterze i jest w pełni umeblowany oraz wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 900 zł27,81 m² 14 379,72 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Apartament mikato - nowoczesny styl życia W centrum wydarzeń Oszczędź na starcie: 0% prowizji i 0% pcc! Najwyższy standard architektury | Funkcjonalność | Bliskość biznesowego serca Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł40,50 m² 4 814,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam Państwu 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Leśnego Potoku (katowice, janów-Nikiszowiec). Jest to idealna nieruchomość dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł19 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Tomasza 5 w Katowicach, przyjazne dla zwierząt! Nieruchomość: powierzchnia 20 m2. II piętro. Ogrzewanie elektryczne. Przeznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł51 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko w Realton! Mieszkanie na wynajem! Oferujemy Państwu na wynajem 2-pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 51 m2 zlokalizowane w Katowicach, w dzielnicy Koszutka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesne 2 pokoje z balkonem przy ulicy Chorzowskiej 212 w Katowicach. -Nieruchomość- powierzchnia 28 m2. Parter. Ogrzewanie centralne. Nowoczesny wieżowiec.

Szczegóły ogłoszenia

7 620 000 zł3 000 m² 2 540 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży hala produkcyjna o powierzchni ok. 3000 m2 2 suwnice o udźwigu 20i 5t Wysokość do belki suwnicy 6,20m Wysokość 9m Rozładunek z poziomu 0 Brama (wys.5 x szer. 5,00m).