dowolna

Mieszkania Katowice Osiedle Janów

6 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

a sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zamkowej w Katowicach. Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy z bardzo dobrym dostępem do komunikacji,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł47 m² 5 085,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,1 m, położone na parterze w niskim bloku w zielonej dzielnicy Katowic Janów. Lokal składa się z: dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia nowe mieszkanie (po generalnym remoncie) o pow. 44m2 w prywatnej kamienicy przy ul Oswobodzenia / Leśnego Potoku.~Mieszkanie znajduje się na parterze kamienicy.~~Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł38 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice, janów - Nikiszowiec ul. Zamkowa - 38 m2 / 2 pokoje obok Staw Bolina Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m2. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

950 zł18 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ul. Oswobodzenia 38a w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 18m2. Piętro 3 z 3. Ogrzewanie centralne. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł53,80 m² 5 762,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania w Katowicach w dzielnicy Janów, zlokalizowanego przy ulicy ul. Zamkowej 51. Mieszkanie składa się z salonu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamkowa

Janów,Katowice

239 000 zł38 m² 6 236,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje w sąsiedztwie Nikiszowca | Katowice ul. Zamkowa | 38,32 m Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem, położone przy ul. Zamkowej w dzielnicy Janów-Nikiszowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Janów,Katowice

249 000 zł47 m² 5 297,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,1 m, położone na parterze w niskim bloku w zielonej dzielnicy Katowic - Janów. Lokal składa się z: - dwóch ustawnych pokoi, - oddzielnej kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamkowa

Janów,Katowice

259 000 zł56 m² 4 606,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W realton! Zapraszam inne biura do współpracy Klucze w biurze Na sprzedaż przytulne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,22 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Przetarg

Mieszkanie z kominkiem, ul. Leśnego Potoku

Janów,Katowice

147 082 zł38 m² 3 915,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1805

Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa w Katowicach ogłasza przetarg na ustanowienie i przeniesienie własności lokalu mieszkalnego będącego pustostanem. Przetarg odbędzie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Przetarg

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodowa

Janów,Katowice

245 147 zł41 m² 6 017,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamkowa

Janów,Katowice

349 000 zł55 m² 6 376,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Rezerwacja! Nieruchomość gotowa do zamieszkania! Idealna dla pary lub rodziny 2+1, 2+2! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 54,73m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Janów,Katowice

279 000 zł46 m² 6 065,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - pokój dziecięcy/gabinet - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Janów,Katowice

269 999 zł38 m² 7 045,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż jasne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,32 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Katowic przy ul. Zamkowej. Nieruchomość idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Janów,Katowice

249 000 zł53 m² 4 706,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52,91 m , położone na niskim piętrze w spokojnej dzielnicy Katowic - Janów-Nikiszowiec. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Janów,Katowice

2 500 zł83 m² 30,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Katowice Janów apartament 3 pokoje Oferujemy wynajem apartamentu o wysokim standardzie o powierzchni 83m2 zlokalizowanego w dzielnicy Katowice Janów. Usytuowane w 2 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamkowa

Janów,Katowice

265 000 zł38 m² 6 960,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko W realton! zapraszam inne biura do współpracy! Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach-Janowie, przy ul. Zamkowej, w niskim bloku w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oswobodzenia

Janów,Katowice

369 000 zł47 m² 7 817,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47,2m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Janów,Katowice

1 790 zł50 m² 35,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Katowice, janów, ul. Oswobodzenia Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni wyposażone w meble i agd. Opis nieruchomości: prezentujemy mieszkanie na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Przetarg

Mieszkanie, ul. Oswobodzenia

Janów,Katowice

140 083 zł33 m² 4 209,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oswobodzenia

Janów,Katowice

359 000 zł47 m² 7 605,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Katowicach przy ul. Oswobodzenia. (Janów ). Mieszkanie składa się z: 2 nieprzechodnich pokoi z dużą wnęką Przedpokoju z miejscem na garderobę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oswobodzenia

Janów,Katowice

359 000 zł47 m² 7 605,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Katowicach przy ul. Oswobodzenia. (Janów-Nikiszowiec ). Mieszkanie składa się z: 2 nieprzechodnich pokoi z dużą wnęką Przedpokoju z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oswobodzenia

Janów,Katowice

299 000 zł47 m² 6 334,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamkowa

Janów,Katowice

187 000 zł38 m² 4 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Katowice, ul. Zamkowa Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 38,5 m , zlokalizowane na 2. piętrze w zadbanym budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamkowa

Janów,Katowice

187 000 zł38 m² 4 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oswobodzenia

Janów,Katowice

299 000 zł47 m² 6 334,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Przetarg

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśnego Potoku

Janów,Katowice

134 248 zł45 m² 3 013,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Przetarg

Mieszkanie, ul. Leśnego Potoku

Janów,Katowice

132 451 zł42 m² 3 117,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oswobodzenia

Janów,Katowice

299 900 zł47 m² 6 353,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w Katowicach przy ul. Oswobodzenia. (Janów-Nikiszowiec). Mieszkanie składa się z: 2 nieprzechodnich pokoi z dużą wnęką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamkowa

Janów,Katowice

220 000 zł38 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamkowa

Janów,Katowice

220 000 zł38 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oswobodzenia

Janów,Katowice

319 000 zł47 m² 6 758,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w Katowicach przy ul. Oswobodzenia. (Janów-Nikiszowiec). Mieszkanie składa się z: 2 nieprzechodnich pokoi z dużą wnęką -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Janów,Katowice

350 000 zł53 m² 6 615,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 52,91 m2 na sprzedaż w spokojnej lokalizacji, obrzeża Katowic, janów-Nikiszowiec. Mieszkanie nisko położone, dwa pokoje, kuchnia i łazienka. Do tego dwie piwnice w cenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zamkowa

Janów,Katowice

900 zł36 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia nowoczesna kawalerka w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt agd przy ulicy Zamkowej 38 *powierzchnia 36 m2 *piętro 1 *ogrzewanie centralne *okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Oswobodzenia

Janów,Katowice

950 zł18 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

*Kawalerka przy ul. Oswobodzenia 38a w Katowicach *powierzchnia 18m2 *3 piętro *ogrzewanie centralne *osiedle jest ciche i bezpieczne, miejsce doskonale skomunikowane z centrum Katowic jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oswobodzenia

Janów,Katowice

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Katowice, janów, ul. Oswobodzenia Mieszkanie po generalnym remoncie, zostań pierwszym najemcą! Masz pytania? zadzwoń, omówimy wyposażenie, terminy, kwoty. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Janów,Katowice

267 000 zł34 m² 7 852,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji w Katowicach Janowie. Lokal znajduje się na wysokim parterze, co gwarantuje wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Janów,Katowice

2 190 zł53 m² 41,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasne 2 pokoje przy ulicy Zofii Nałkowskiej 13 *powierzchnia 53 m2 *III piętro *ogrzewanie miejskie Wyposażenie: *salon: kanapa, stół, krzesła *pokój nr1: łóżko, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Janów,Katowice

1 350 zł49 m² 27,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne 2 pokojowe W kameralnym budynku W cichej okolicy Oferuję do wynajęcia sympatyczne mieszkanie o pow. 48,85 mkw. usytuowane 3 piętrowym, kameralnym budynku w dzielnicy Janów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Janów,Katowice

170 000 zł37 m² 4 567,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 37,22 m2- dwu pokojowe w zielonej okolicy. (Nikoszowiec). Niski czynsz. Po remoncie Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,22 m2, usytuowane na parterze w 3-piętrowej kamienicy.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Katowice, Janów-Nikiszowiec, Janów

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij