dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Katowice

2 529 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 529 ogłoszeń

Magazyn klimatyzowany Katowice

Katowice,śląskie

8 415 €2 475 m² 3,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Moduły o różnej powierzchni magazynowej/produkcyjnej + biurowo-socjalnej w Katowicach! Nowa inwestycja magazynowo - produkcyjna zlokalizowana jest we wschodniej części Katowic, zaraz przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 662 zł39,70 m² 11 528,01 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesny apartament zlokalizowany w Katowicach na prestiżowym osiedlu Pierwsza Dzielnica. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze apartamentowca z windą. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²218 m² 10 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy w ścisłym centrum Katowic. Lokal idealnie nadaje się do prowadzenia działalności biurowej lub usługowej. W skład lokalu wchodzi powierzchnia openspace oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

780 zł17 m² 45,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia studio przy ul. Lwowskiej 15 w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 17 m2. Piętro 1. Ogrzewanie centralne. Lokalizacja: okolica spokojna, sprzyjająca wypoczynkowi.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,30 m² 8 617,71 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację mieszkania oraz uzyskania dodatkowych informacji. To unikalna okazja, aby stać się właścicielem mieszkania w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł42,34 m² 9 423,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana Oferujemy na sprzedaż ustawne zadbane mieszkanie położone w Katowicach na osiedlu Paderewskiego. Mieszkanie usytuowane przy ul. Sowińskiego, powierzchnia użytjowa mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 404 zł47,20 m² 12 445 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 164 zł41,67 m² 11 739 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kopernika

Katowice,śląskie

1 200 000 zł158,50 m² 7 571 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 6. pokojowe mieszkanie, o pow. 158,5 m kw., usytuowane na II piętrze odrestaurowanej zabytkowej kamienicy, położonej w samym sercu Katowic, przy ul. Mikołaja.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł44,80 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości do własnej aranżacji w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Katowic? Ta oferta jest dla Ciebie! Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Do wynajęcia pokój w doskonałej lokalizacji - Osiedle Paderewskiego, ul. Graniczna 53a. Pokój znajduje się w 4 pokojowym mieszkaniu, które jest w pełni wyposażone w kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 647 zł111,50 m² 11 665 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł50,68 m² 41,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice Centrum ul. 3 maja vis a visa Galeria Katowicka! Mieszkanie jest bardzo ciche okna wychodzą na wewnątrz podwórka. Lokal składa się z: - dużego Salonu(kanapa rozkładana, stół.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, doskonale zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie po remoncie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w spokojnej, a zarazem bardzo dobrze skomunikowanej części Katowic na.

Szczegóły ogłoszenia

54,55 zł/m²44 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Numer oferty W biurze: wlvcm7415 oferta na wyłączność Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni około 44m2 zlokalizowany w Śródmieściu Katowic. Lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł63,50 m² 7 795,28 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Nowa oferta obszerne dwa pokoje Z osobną kuchnią dwa balkony Z super widokiem - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Jan Kaszczyc - Service in English - tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

334 750 zł25,75 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:6/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne kameralne osiedle na mapie katowic budynek 9 piętrowy wygodne apartamenty Z balkonami, tarasami, ogródkami 0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% zapraszam do kontaktu: cena.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Obsługi Nieruchomości Bartosz Nocoń, przedstawia Państwu ofertę wynajmu w pełni umeblowanego przestronnego mieszkania. Powierzchnia lokalu wynosi 49.17 m2 i składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

1 407 400 zł94,46 m² 14 899,43 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Dzień otwarty 12 maja 2026 w godzinach 16:30-19:00 Zamieszkaj w sercu Doliny Trzech stawów!szukasz miejsca, które łączy wielkomiejski styl z bliskością natury i infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

69 999 zł16 m² 4 374,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Na sprzedaż murowany garaż zlokalizowany w Katowicach przy ul. Przodowników, w miejscu, gdzie wygoda spotyka funkcjonalność. To nie jest blaszane schowanko na cztery koła, tylko prawdziwy,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 886 m² 2 916,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę działki budowlanej zlokalizowaną w Katowicach przy ulicy Owocowej. Podstawowe informacje O działce: - objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego: wełnowiec-.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł84 m² 2 440,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie na sprzedaż lokal użytkowy położony w Katowicach przy ul. Roździeńskiego 100. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł300 m² 4 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż: budynek handlowo-usługowy z potencjałem inwestycyjnym o pow. działki 540m2, katowice Piotrowice Cena: 1 250 000 zł proszę O kontakt telefoniczny,sms-y mogą nie dochodzić!.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł50 m² 7 380 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze przy ul. Barbary w Śródmieściu Katowic. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, osobnej w pełni wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł84,50 m² 7 325,44 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 84,5 m , zlokalizowane w Katowicach Brynów, ul. Ligocka. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł38,70 m² 40,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka z loggią | Katowice - Koszutka | blisko centrum i Spodka Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka z loggią, położona na 2. piętrze w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 475 zł46,17 m² 15 149,99 zł/m²

 

Piętro:21/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja global apartaments! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

97 440 zł2 320 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Biurowiec trzykondygnacyjny kondygnacja powtarzalna ok. 800 m. Nowowczesność modernizacja biurowca o wysokim standardzie, z wymienionymi instalacjami, stolarką, elewacją, przebudowaną strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Katowice

Katowice,śląskie

44 830 000 zł7 770 m² 5 769,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:22 800 m²

Na sprzedaż atrakcyjna dochodowa galeria na Śląsku w 100% procentach wynajęta z listą rezerwową. Nieruchomość o pow. całkowitej 9900 m2, większości parterowa jednokodygnacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 078 zł80,11 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59,53 m² 6 702,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 59,53 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica Liczba pokoi: 3 Piętro/l.pięter: 1/10 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: TAK Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: z sieci Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł71,30 m² 6 872,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego i słonecznego mieszkania o powierzchni 71,2 m , położonego w spokojnej i świetnie skomunikowanej części Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł64,16 m² 8 400,87 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje W top lokalizacji! Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie położone przy awf-ie w Katowicach. Zlokalizowane zostało na 1 piętrze bloku z 2 windami. Składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

2 465 000 zł17 490 m² 140,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Katowicach przy ul. Szopienickiej i Gospodarczej o łącznej powierzchni 17490 m w skład których wchodzą działki gruntu 1198/86, 1199/86, 1200/86, 1201/86.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł40,86 m² 12 848,75 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Inspire | dolina 3 stawów | I etap, budynek D | 2 pokoje, parter, ogródek Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, położone na parterze z ogródkiem(77m2) z widokiem na ścieżkę.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł32,04 m² 11 392,01 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

? na sprzedaż - komfortowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji! Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 32,04 m , położone na nowoczesnym, ogrodzonym.