dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Katowice

2 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 547 ogłoszeń

Rynek pierwotny

544 525 zł47 m² 11 585,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy lokal usługowo-handlowy o powierzchni 47 m na parterze dwupiętrowego apartamentowca Z ogródkiem 33 m Kameralny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 517 zł47 m² 10 542,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania dwupokojowego na pierwszym piętrze budynku: m 1.1 47,35 m - 495.517,00 zł PROMOCJA ZAPRASZAMY na stronę:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 311 zł64 m² 10 864,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na pierwszym piętrze budynku: m 1.9 - 63,79 m - 695.311,00 zł ZAPRASZAMY na stronę:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 281 zł85 m² 9 403,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania czteropokojowego na drugim piętrze budynku: m 2.7 - 84,58 m - 799.281 zł ZAPRASZAMY na stronę:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona

Katowice,śląskie

27 926 200 zł14 698 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedaży działki o łącznej powierzchni 14 698m2 Przeznaczenie podstawowe: -usługi konsumpcyjne -usługi administracyjno-biurowe -handel detaliczny i hurtowy -usługi turystyczne.

Szczegóły ogłoszenia

551 125 zł44,09 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:25/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji, lokal nr 25.28 /pełne zestawienie oferowanych apartamentów, informacja o standardzie na stronie brokera pod linkiem: /,1578/78/OI / m-ce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Zadole,Katowice

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do zamieszkania, wynajem na minimum 6 miesięcy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Matejki

Środmieście,Katowice

897 000 zł149 m² 6 020,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjny apartament w centrum Katowic Plac Wolności o powierzchni 149 metrów kwadratowych. Nieruchomość składa się z 4 pokoi z czego jeden o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morcinka

Koszutka,Katowice

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

2 pokoje z widokiem na zieleń gotowe do zamieszkania Do wynajęcia/sprzedaży funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie. Lokal składa się z przestronnego salonu, sypialni, osobnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Przemysłowa

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

2 390 zł27 m² 89,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Belg / Centrum Katowic premium apartament na wynajem Idealny dla: wymagającego studenta, pary szukającej komfortu lub solo-it, który chce skupić się na pracy i dobrym życiu w stolicy Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Dąb,Katowice

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w ramach inwestycji deweloperskiej, która charakteryzuje się nowoczesną architekturą przy ul. Złotej w Katowicach. Mieszkanie położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sobocińskiego

Piotrowice,Katowice

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulny apartament 2 pokojowy z balkonem i windą, w pełni wyposażony. Świetna dostępność komunikacyjna. W bliskiej odległości sklepy, galeria, centrum sportowe. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

671 762 zł74 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

539 401 zł47 m² 11 469,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się nowoczesną architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

528 185 zł51 m² 10 296 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

870 000 zł88 m² 9 920,18 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 87.70 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Załęska

Ligota,Katowice

439 895 zł45 m² 9 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal usługowy L2 Katowice, ul. Załęska 15 parter, budynek A Stopień zaawansowania budowy wynosi obecnie około 30%. Planowane zakończenie budowy przewidziane jest na IV kwartał 2027 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Załęska

Ligota,Katowice

381 307 zł39 m² 9 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal usługowy L3 Katowice, ul. Załęska 15 parter, budynek A Stopień zaawansowania budowy wynosi obecnie około 30%. Planowane zakończenie budowy przewidziane jest na IV kwartał 2027 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Złota

Dąb,Katowice

801 855 zł78 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Złota ostatnie mieszkania tuż przy Parku Śląskim To inwestycja położona bezpośrednio przy Parku Śląskim. To miejsce, w którym miejska wygoda spotyka się z przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Załęska

Ligota,Katowice

381 307 zł39 m² 9 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Załęska

Ligota,Katowice

439 895 zł45 m² 9 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

670 000 zł68 m² 9 796,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 68.39 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Witosa,Katowice

468 750 zł61 m² 7 684,43 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie z osobnymi wejściami do pokoi blok po termomodernizacji mieszkanie posiada piwnicę zabezpieczoną drzwiami antywłamaniowymi mieszkanie z ekspozycja wschód-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dąbrówka Mała,Katowice

1 695 000 zł243 m² 6 973,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:771 m²

Rodzinny dom, w którym od razu poczujesz się jak u siebie! Cena: 1 695 000 zł Jeśli szukasz miejsca, które od pierwszych chwil daje poczucie spokoju, przestrzeni i domowego ciepła, ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

41 zł/m²846 m² 34 686 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja - Katowice - al. Korfantego Przystanki komunikacji miejskiej w odległości ok. 200m (autobus, tramwaj). Oferujemy do wynajęcia powierzchnię 846m 2 - 1 i 2 piętro kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Zawodzie,Katowice

359 000 zł57 m² 6 298,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż 2 pokojowe, 57 mkw. UL 1 maja 112 do generalnego remontu mieszkanie: - 2 niezależne pokoje - Kuchnia - Łazienka - Ogrzewanie miejskie - W cenie czynszu zaliczki na wodę i ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góreckiego

Katowice,śląskie

669 000 zł43 m² 15 652,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży nowoczesny, komfortowy apartament o powierzchni 42,74 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w sercu Katowic (I dzielnica). To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

480 000 zł49 m² 9 886,71 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! apartament: apartament ma powierzchnię 48.55 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

419 613 zł37 m² 11 286 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

398 592 zł32 m² 12 456 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 32 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Szopienice,Katowice

25 zł/m²478 m² 11 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia biura z częścią socjalną o powierzchni ok. 478 m2 znajdujące na I piętrze biurowca z pełną infrastrukturą (możliwość wynajęcia całego piętra dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Niedurnego

Zawodzie,Katowice

500 zł11 m²

 

Piętro:3/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia pokój jednoosobowy w 3-pokojowym mieszkaniu przy ulicy Niedurnego 2 w Katowicach. -Nieruchomość- powierzchnia 11 m2. Piętro 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

625 566 zł61 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bażantów

Piotrowice-Ochojec,Katowice

4 500 zł85 m² 52,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowoczesny apartament Z tarasem I miejscem parkingowym W garażu podziemnym "park bażantów" katowice Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego i eleganckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wełnowiec,Katowice

182 385 zł35 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka, top lokalizacja! Budynek po modernizacji! | Katowice ul. Modelarska! zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

500 051 zł43 m² 11 697,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 42.75 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

592 410 zł56 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dąbrówka Mała,Katowice

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferta na wyłączność - najem okazjonalny numer oferty W biurze: wlvcm/1107 Oferujemy na wynajem mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w budynku przy ulicy Przedwiośnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

525 000 zł47 m² 11 158,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 47.05 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Środmieście,Katowice

429 000 zł46 m² 9 245,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż 47-metrowe mieszkanie z piwnicą przy ul. Narutowicza 3 w Katowicach. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze niskiego, 3-piętrowego bloku. Mieszkanie Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

525 000 zł47 m² 11 165,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 47.02 m2 składa się.