dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Katowice

2 529 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 529 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Ściegiennego

Józefowiec,Katowice

260 000 zł28 m² 9 454,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1670

Rezerwacja Oferuje na sprzedaż jasną kawalerkę w wyjątkowej lokalizacji w pobliżu Silesii City Center i Parku Śląskiego. Jest to jedna z bardziej zielonych, spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

590 228 zł58 m² 10 098 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Witosa,Katowice

354 000 zł52 m² 6 807,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice | Osiedle Witosa | 52 m | 1 piętro | balkon | 2 pokoje z możliwością 3 | do remontu Na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

760 139 zł72 m² 10 566,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 71.94 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Środmieście,Katowice

359 000 zł37 m² 9 673,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na ul. Mikołowskiej 37/1 Mieszkanie po kapitalnym remoncie! Wymieniono wszystkie instalacje, w tym elektryczną i wodno-kanalizacyjną. Mieszkanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mickiewicza

Środmieście,Katowice

1 538 033 zł105 m² 14 704 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ponad 70 % mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorzowska

Tysiąclecia,Katowice

1 790 zł40 m² 44,75 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym przy ulicy Chorzowskiej 214 w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 40 m2. II piętro. Ogrzewanie miejskie. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

457 506 zł36 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 36.31 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Koszutka,Katowice

594 000 zł59 m² 10 067,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży zaprasza do skorzystania z wyjątkowej oferty mieszkań od dewelopera bez prowizji i podatku pcc 2%! To nowoczesne osiedle w sercu Katowic zostało zaprojektowane, by zapewnić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Koszutka,Katowice

899 900 zł73 m² 12 327,40 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ułańska

Tysiąclecia,Katowice

270 000 zł37 m² 7 357 zł/m²

 

Piętro:17/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko W realton umowa na wyłączność najlepszy widok Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjne mieszkanie, znajdujące się w Katowicach na Osiedlu Tysiąclecia przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Środmieście,Katowice

793 374 zł67 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

360 875 zł29 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa kawalerka na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie kawalerka ma powierzchnię 29.23 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadgórników

Bogucice,Katowice

821 273 zł41 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wykończone W wysokim standardzie nadgórników 14 noho Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,27 m2 zlokalizowane na 9 piętrze w nowoczesnym budynku - ul. Nadgórników 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

716 593 zł75 m² 9 493,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 75.48 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabowa

Koszutka,Katowice

335 000 zł44 m² 7 613,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko W realton! umowa na wyłączność! Mam przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie znajdujące się w Katowicach, na osiedlu Koszutka, przy ulicy Grabowej. Lokal usytuowany jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Środmieście,Katowice

599 000 zł72 m² 8 313,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w ścisłym centrum Katowic przy ulicy Ks. Bpa. Adamskiego - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Oferujemy mieszkanie o powierzchni 72,05 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bytkowska

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

2 800 zł42 m² 67,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, elegancki apartament klasy premium o powierzchni 41,7 m , położony w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Bytkowskiej 113 w Katowicach. Inwestycja została oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

880 000 zł88 m² 10 037,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 87.67 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohdanowicza

Murcki,Katowice

350 000 zł55 m² 6 420,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Umowa przedwstępna. Rezerwacja! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,59 m , położone w zielonej i spokojnej dzielnicy Katowic - Murcki. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wiosny Ludów

Katowice,śląskie

1 600 zł25 m² 63,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość : Przestronna Kawalerka 25,09 m2 zlokalizowana na parterze : * Pokój, * Aneks kuchenny, * Łazienka, mieszkanie jest po generalnym remoncie, wyposażone, bardzo jasne, słoneczne, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

741 861 zł71 m² 10 521,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! apartament apartament ma powierzchnię 70.51 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Meteorologów

Brynów-Zgrzebnioka,Katowice

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blisko centrum I pierwszy najem Oferuję bezpośrednio na wynajem w pełni wyposażony, nowy 2 pokojowy apartament w spokojnej i cichej okolicy, na zamkniętym osiedlu Ceglana Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zawiszy Czarnego

Tysiąclecia,Katowice

2 500 zł42 m² 59,51 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, nowy 2-pokojowe mieszkanie z tarasem przy Parku Śląskim. Lokalizacja: ul. Zawiszy Czarnego 14a, katowice (osiedle Tysiąclecia) Powierzchnia: 42,01 m Piętro: 1 (winda) Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tysiąclecia,Katowice

460 000 zł28 m² 16 358,50 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowoczesną, wyremontowaną kawalerkę, zlokalizowaną na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach, na 12 piętrze wysokiego budynku z 2017 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

618 000 zł60 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

670 000 zł68 m² 9 788,17 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 68.45 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Tysiąclecia,Katowice

430 000 zł50 m² 8 514,85 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W realton! zapraszam inne biura do współpracy! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia - ul.Bolesława Chrobrego Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:6/20

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

- nowa oferta ~- apartament dla wymagającego klienta -~~oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowy nowoczesny apartament typu studio o pow. 28m2, położony na 6 piętrze przy Al. Korfantego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

514 215 zł43 m² 12 000,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 42.85 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

860 000 zł88 m² 9 801,69 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 87.74 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Dąb,Katowice

399 616 zł36 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Złota ostatnie mieszkania tuż przy Parku Śląskim To inwestycja położona bezpośrednio przy Parku Śląskim. To miejsce, w którym miejska wygoda spotyka się z przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Wełnowiec,Katowice

360 000 zł52 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacaja Na sprzedaż - funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją Katowice, ul. Słoneczna 83f Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji blisko centrum Katowic, uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Umowa najmu w formie najmu okazjonalnego! Zwierzęta nie są akceptowane. Na wynajem 3-pokojowe słoneczne mieszkanie umiejscowione w świetnej lokalizacji w Katowicach na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gościnna

Giszowiec,Katowice

1 800 zł51 m² 35,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne 2-pokojowe mieszkanie Katowice, giszowiec, ul. Gościnna Oferuję do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe, położone na 3. piętrze wysokiego bloku w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

552 510 zł53 m² 10 516 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 52.54 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Dąb,Katowice

399 616 zł36 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

480 159 zł42 m² 11 443,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Katowice

Ligota,Katowice

800 000 zł70 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w zielonej okolicy Zaproponuj włąsnącene! Katowice, panewniki - ul. Bałtycka (os. Zielone Panewniki) Szukasz mieszkania z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 11 Listopada

Szopienice,Katowice

900 zł23 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka z balkonem i komórką przy ul. 11 Listopada 9 w Katowicach. -Nieruchomość- powierzchnia 23 m . Piętro 1 z 4. Ogrzewanie centralne. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojewódzka

Środmieście,Katowice

769 000 zł86 m² 8 921,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie W realton nieruchomości! zapraszamy inne biura do współpracy! Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Katowic przy ulicy.