dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Katowice

2 549 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 549 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Katowice

Piotrowice,Katowice

1 130 000 zł144 m² 7 847,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Nowa inwestycja W świetnej lokalizacji! 0% prowizji! 0% podatku pcc! Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji położonej w dzielnicy Piotrowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rataja

Witosa,Katowice

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - 60 m , Katowice, ul. Rataja (osiedle Witosa). Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 60 m w Katowicach. Lokal znajduje się na 8. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany

Załęska Hałda-Brynów,Katowice

29 800 zł745 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferujemy do wynajęcia nową halę wolnostojącą w Katowicach z pomieszczeniami biurowo-socjalnymi o powierzchni łącznej ok. 745 m2. Hala posiada wysoki standard. W budynku magazynowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bytkowska

Wełnowiec,Katowice

499 000 zł47 m² 10 583,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton! Zapraszam inne biura do współpracy Oferujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie (47,15 m2) w świetnej lokalizacji w północnej części Katowic bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paderewskiego

Katowice,śląskie

378 800 zł26 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka w Katowicach, w jednej z najlepszych lokalizacji - blisko centrum, uczelni oraz terenów rekreacyjnych. To idealna propozycja dla osób szukających mieszkania na start lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Środmieście,Katowice

2 500 zł44 m² 56,69 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz nowoczesnego azylu w samym sercu metropolii? Prezentujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 44,1 m , położony na siódmym piętrze prestiżowego budynku w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Katowice

Dąb,Katowice

23 400 zł1 300 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

D o wynajęcia: hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni ok. 1300m 2 -hala składa się z części z suwnicą 993m 2 oraz pomieszczenia magazynowo-produkcyjnego 306m 2 , -suwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szopienicka

Nikiszowiec,Katowice

299 000 zł50 m² 5 949,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w Katowicach Nikiszowcu przy ulicy Szopienickiej (kolonia Wysockiego). Lokal położony jest na 3 pietrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Baildona

Dębowe Tarasy,Katowice

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Baildona 20, znajdujące się na strzeżonym osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach. Opis mieszkania: mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, jego metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Katowice,śląskie

59,88 zł/m²1 745 m² 104 491 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokalizacja : Katowice Centrum Do wynajęcia: 1 745,97 m.kw. całe 2 piętro- open space - do aranżacji - powierzchnia zostanie dostosowana do potrzeb Najemcy. Dostępne także powierzchnie: 387m - parter, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gliwicka

Środmieście,Katowice

890 zł17 m² 52,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Gliwickiej 111 w Katowicach, w spokojnej okolicy z dobrym dostępem do komunikacji i infrastruktury miejskiej. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

2 550 zł43 m² 59,34 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania dwupokojowego, o powierzchni 43 m2, znajdującego się w apartamentowcu "sokolska 30 Towers" w Katowicach, w budynku z 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozielska

Środmieście,Katowice

605 709 zł50 m² 12 003,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,46 m , położone na 1. piętrze w nowej inwestycji, w atrakcyjnej lokalizacji niedaleko ul. Mikołowskiej w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

499 000 zł49 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w przemyślanej inwestycji w Katowicach z wizją otwartego parku w sercu tego osiedla, w bliskiej odległości od centrum, galerii Katowickiej oraz uczelni. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obroki

Witosa,Katowice

379 000 zł56 m² 6 707,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferuję Państwu atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Katowicach, przy ulicy Obroki. Ta część budynku została dobudowana w latach 90. Nad lokalem znajduje się poddasze, a dach budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Karoliny

Katowice,śląskie

430 000 zł31 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Komfortowe, jasne i przewiewne mieszkania. Zielona okolica - szybki dojazd do centrum. Przedstawiam nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części miasta zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Styczyńskiego

Środmieście,Katowice

399 000 zł39 m² 10 231 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Do sprzedaży gotowe mieszkanie w świeżo wyremontowanej kamienicy w śródmieściu Katowic, przy ulicy Styczyńskiego 2, odnoga od ulicy Kopernika. Podana cena obejmuje mieszkanie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orkana

Brynów,Katowice

299 000 zł47 m² 6 348,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja tylko W realton nieruchomości umowa na wyłączność Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjne i ustawne, dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się w Katowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Panewnicka

Ligota,Katowice

359 000 zł52 m² 6 903,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane w Katowicach przy ul. Panewnickiej 9. Lokal położony jest na parterze w budynku mieszkalnym i stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Warszawska

Środmieście,Katowice

1 350 000 zł154 m² 8 766,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: katowice - ul. Warszawska - centrum miasta, dobra komunikacja miejska (tramwaj) oraz łatwy wyjazd na dtśkę Oferujemy do sprzedaży : lokal wykorzystywany na działalność biurową ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rolna

Brynów-Zgrzebnioka,Katowice

625 000 zł54 m² 11 638,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Pośrednikom nieruchomości dziękuję - proszę nie dzwonić. Na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 53,7 m , zlokalizowane w nowym budownictwie z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świdnicka

Nowa Ligota,Katowice

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ligota ul. Świdnicka. Nie nowoczesne, nie wymuskane ale super funkcjonalne i zadbane mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji, III piętro niskiego bloku. Dwa niezależne jasne, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czechowa

Nikiszowiec,Katowice

439 000 zł86 m² 5 078 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 86,45 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej klimatycznych i zabytkowych dzielnic Katowic - Nikiszowcu, przy ul. Czechowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Katowice,śląskie

79,86 zł/m²854 m² 68 196 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja : Katowice , ok. 200 m od A4 oraz ok 800 m od dtś Oferujemy do wynajęcia zamknięty aneks biurowy o powierzchni 854mkw - znajdujący się w kameralnym biurowcu (cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grażyńskiego

Koszutka,Katowice

329 000 zł44 m² 7 477,27 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Katowice - Koszutka ul. Grażyńskiego 9 0 % prowizji od Kupującego! Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie do remontu, zlokalizowane w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Katowic -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zabrska

Śródmieście,Katowice

610 272 zł42 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:14/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Mieszkania gotowe, oddane do użytkowania, wykończone pod klucz - możliwość wprowadzenia się od zaraz! Lokalizacja Katowice, ul. Zabrska/sobieskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróbli

Brynów,Katowice

939 000 zł86 m² 10 855,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie 86,5 m | Katowice, ul. Wróbli | Balkon | Garaż opcjonalnie Lokalizacja - zieleń, prestiż i świetna komunikacja Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Misjonarzy Oblatów MN

Koszutka,Katowice

390 000 zł49 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie typu M-3 w kamienicy na 1 piętrze o powierzchni 49,00m2 w Katowicach Koszutka. W lokalu : 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz możliwość korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Katowice

Murcki,Katowice

999 000 zł175 m² 5 708,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:388 m²

Oferta na wyłączność numer oferty W biurze: sbvcm 8587 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanej w zielonej dzielnicy Murcki w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przelotowa

Szopienice,Katowice

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m2 w Katowicach na ul. Przelotowej, podzielone na dwie kawalerki o powierzchni 20 m2. W skład każdej kawalerki wchodzi: pokój wnęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Ligota,Katowice

245 000 zł200 m² 1 225 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal użytkowy, z możliwością adaptacji na cele mieszkaniowe, w zadbanej kamienicy zlokalizowanej w Katowicach, lokal o powierzchni 200 m2 oraz pomieszczenia przynależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Miętowa

Podlesie,Katowice

849 000 zł1 950 m² 435,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prestiżowa działka budowlana 1950 m W katowicach-podlesiu | Z pozwoleniem na budowę | sąsiedztwo lasu I luksusowych willi Jeśli marzysz o budowie własnego, luksusowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

499 000 zł45 m² 11 042,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 45.19 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołodzieja

Murcki,Katowice

325 000 zł61 m² 5 319,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność. Tylko w Realton! Katowice - Murcki Przedstawiam Państwu przestronne 2-pokojowe mieszkanie do remontu, zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Katowice -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czajek

Brynów-Zgrzebnioka,Katowice

3 380 zł92 m² 36,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 92 m , położone w Katowicach w prestiżowej dzielnicy Brynów Ptasie Osiedle, przy ul. Czajek. Lokal znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Dąbrówka Mała,Katowice

30 zł/m²240 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: katowice - ok. Ikei Bezkolizyjny dojazd do drogi S86 Warszawa - Bielsko-Biała - Cieszyn. Odległość od Rynku wynosi 4km. Do wynajęcia: powierzchnia 240m2 - 2 piętro budynku biurowego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

670 000 zł68 m² 9 798,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 68.38 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Kokociniec

Ligota-Panewniki,Katowice

1 390 zł15 m² 92,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Miesięczny czynsz 1390zł + 150zł media sprawdź homekoko tel Nasze apartamenty są przestronne, oraz w pełni wyposażone! W najbliższej okolicy znajdują się: -wszystkie niezbędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Francuska

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

889 600 zł70 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | wysoki standard | garaż podziemny Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu, z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meteorologów

Brynów,Katowice

2 200 zł58 m² 38,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe trzypokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej części miasta, blisko centrum. Nieruchomość znajduje się w Katowicach przy ul. Meteorologów, na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Bolesława Krzywoustego

Tysiąclecia,Katowice

1 600 000 zł130 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Drugiego takiego mieszkania nie znajdziesz Wyjątkowe mieszkanie jakiego nie znajdziesz nigdzie indziej! Katowice Os. Tysiąclecia / ul. Krzywoustego Powierzchnia mieszkania - 130 m Powierzchnia ogrodu.