dowolna

Hale Katowice - Lista ofert sprzedaży bądź najmu hali

51 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

51 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala ogrzewana

Koszutka,Katowice

23 600 zł1 180 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy do wynajęcia magazyn z częścią biurowo-socjalną o łącznej powierzchni ok. 1.000 m - 2.000 m2, położony w dogodnej lokalizacji w Katowicach idealny dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Katowice

Załęska Hałda-Brynów,Katowice

9 400 zł376 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: hala magazynowo usługowa z zapleczem socjalnym o powierzchni łącznej 376m 2 w skład której wchodzi 1. hala magazynowa / usługowa o powierzchni 319m2 -1 brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Katowice

Dąb,Katowice

36 000 zł2 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

D o wynajęcia: hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni od 1600m2 do 2184m 2 -hala składa się z części z suwnicą 1207m 2 , pomieszczeń magazynowo-produkcyjnych 320m 2 i 440m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana

Zawodzie,Katowice

13 500 zł500 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Oferujemy do wynajęcia halę produkcyjną o powierzchni ok. 500 m2 w Katowicach województwo śląskie. Istnieje również możliwość wynajęcia większych magazynów (zdjęcia poglądowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Katowice

Nowa Ligota,Katowice

3 404 zł148 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajmu magazyn o powierzchni 148m2 Konstrukcja murowana Wysokość od 3,27 - 3,35m Rozładunek z poziomu 0 Brama (szer. 1,45 x 2,00m) Posadzka betonowa Pomieszczenia socjalne przynależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Katowice

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

3 600 000 zł830 m² 4 337,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 032 m²

Katowice - w pobliżu najważniejszych dróg komunikacyjnych tj dk86 Warszawa - Bielsko-Biała -cieszyn oraz autostrady A4 Kraków - Wrocław. Do sprzedaży :działka o powierzchni 4032 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Katowice

Szopienice-Burowiec,Katowice

66 228 zł3 355 m² 19,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: katowice, teren przemysłowy, sąsiedztwo powierzchni magazynowych, produkcyjnych. Nieruchomość położona przy trasie 86. Bezkolizyjny dojazd również do Drogowej Trasy Średnicowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana

Dąb,Katowice

8 050 zł350 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Posiadamy do wynajęcia ogrzewaną halę o powierzchni ok. 350 m2 w Katowicach. Istnieje możliwość dodatkowego wynajęcia biur. Media: prąd, siła, woda, ogrzewanie, kanalizacja, internet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Katowice

Koszutka,Katowice

5 076 zł423 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

D o wynajęcia: hala magazynowo-warsztatowa o powierzchni 423m 2 : -brama z poziomu 0 (3,35x4,2m), -dodatkowe 2 bramy z poziomu rampy, -doświetlenie światłem dziennym przez okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Katowice

Dąbrówka Mała,Katowice

18 575 zł743 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia: hala magazynowo produkcyjna o pow 743m 2 (33mX22,5m) 2 bramy wjazdowe z poziomu 0 ( 3,8 x 4,53 m ) wysokość hali 6,65m ,posadzka niepylna, oświetlenie led, na hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Katowice

Szopienice-Burowiec,Katowice

18 000 zł900 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajmu hala o powierzchni 900m2 Konstrukcji murowana Suwnica o udźwigu 5t Wysokość do haka suwnicy 5m Wysokość hali 11m Rozładunek z poziomu 0 2 bramy na przestrzał Posadzka betonowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana

Koszutka,Katowice

28 620 zł1 590 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Oferujemy do wynajęcia halę wysokiego składowania o powierzchni ok. 1.150 m2 z pomieszczeniami biurowo-socjalnymi oraz przylegającymi pomieszczeniami magazynowymi, łącznie ok. 1600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Katowice

Nowa Ligota,Katowice

2 088 zł144 m² 14,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajmu magazyn o powierzchni 144m2 Możliwość wynajęcia większej powierzchni magazynu do 400m2 Bezpłatne miejsca parkingowe Konstrukcja murowana Wysokość 3m Posadzka niepylna Dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala

Środmieście,Katowice

27 000 zł1 000 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Oferujemy do wynajęcia halę produkcyjną o powierzchni ok. 1000 m2 w Katowicach województwo śląskie. Bezpośrednio od własciciela! bez prowizji! Istnieje również możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Katowice

Witosa,Katowice

2 553 zł111 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: magazyn 111 m 2 -otwarta powierzchnia, -1 brama o wysokości 2,8m, -media: energia elektryczna, -brak ogrzewania, -wysokość 4m, -dostęp do toalety w biurowcu obok. -teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana

Koszutka,Katowice

8 750 zł250 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Oferujemy do wynajęcia powierzchnie magazynowe od 200 m2 do 5.000 m2 i wysokości ok. 10 m . Hala posiada konstrukcję stalową, jest ocieplona, wjazd do hali możliwy przez bramy wjazdowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Katowice

Załęże,Katowice

8 680 zł620 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: wydzielony moduł hali produkcyjno-magazynowej 620m2. Dane techniczne: -wymiary hali 44x14m -dostęp z poziomu "0" -wysokość do belki stropu 6m, -dostęp bramę o szer. 3,4m wys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Katowice

Szopienice-Burowiec,Katowice

10 000 zł432 m² 23,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 432m 2 -dostęp z poziomu 0, -2 bramy wjazdowe szer. 4m , wys. 5m, -wymiary hali 12x36m, -posadzka betonowa, -brak ogrzewania, -oświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana

Dąb,Katowice

8 140 zł354 m² 22,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Katowice

Załęska Hałda-Brynów,Katowice

3 300 zł110 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: 1. Hala magazynowa O powierzchni około 110m 2 -2 bramy z poziomu 0 (3,5x3,5m, 1 - 3,5x5,3m), -posadzka niepylna, -doświetlenie światłem dziennym przez okna, -wysokość ok. 6m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Katowice

Piotrowice-Ochojec,Katowice

5 000 zł200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: wydzielona powierzchnia usługowo-magazynowa ok. 200 m 2 Dane techniczne: -parter, -dostęp z rampy, -1 brama 1,5 X 2,9 - drzwi przeszklone aluminiowe -wysokość 3,1m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Katowice

Katowice,śląskie

5 904 zł288 m² 20,50 zł/m²

 

 

 

Szopienice-Burowiec,Katowice

12 500 zł500 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: moduł magazynowy o powierzchni 500m 2 w tym 60m2 powierzchni biurowo socjalnej , powierzchna netto magazynu 440m2 Specyfikacja techniczna: wysokość 10,5m, siatka słupów 12x22,6m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana

Koszutka,Katowice

23 800 zł1 190 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy na wynajem magazyn z częścią biurowo-socjalną o łącznej powierzchni ok. 1.200 m , położony w dogodnej lokalizacji w Katowicach idealny dla firm z sektora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Katowice

Koszutka,Katowice

10 464 zł436 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu warsztat o powierzchni 436m2 Suwnica typu Demag (bez udt) Konstrukcja stalowa, docieplona Wysokość hali 6,5m Rozładunek z poziomu 0 1 brama (wys. 4,10m x 3,50m) Posadzka betonowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana

Dąbrówka Mała,Katowice

26 730 zł990 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Katowice

Zawodzie,Katowice

49 600 zł3 100 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu hala magazynowo- produkcyjna o powierzchni ok. 3100m2 z możliwością powiększenia powierzchni o 700m2 Konstrukcja murowana Suwnica o udźwigu 5 T (sterowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Katowice

Szopienice-Burowiec,Katowice

23 000 zł1 000 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: moduł magazynowy o powierzchni 1000m 2 (950m2 magazyn +50m2 socjal ) Specyfikacja techniczna: wysokość 10,5m, siatka słupów 12x22,6m, wymiary hali 46,8x33,9m, doki, bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Katowice

Środmieście,Katowice

6 200 000 zł4 600 m² 1 347,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:11 136 m²

Do sprzedaży hala magazynowo produkcyjna z budynkiem biurowym Nieruchomość dochodowa Łączna powierzchnia ok. 4600m2 Działka w użytkowaniu wieczystym o powierzchni 11 136m2 Hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Katowice

Witosa,Katowice

10 230 zł330 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: powierzchnia magazynowo-usługowa 329,88m 2 -jedna otwarta powierzchnia, -dostęp z poziomu 0, -posadzka niepylna, -doświetlenie światłem dziennym, -dostęp do pomieszczeń socjalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Katowice

Załęże,Katowice

8 680 zł620 m² 14 zł/m²

 

 

 

Szopienice-Burowiec,Katowice

6 350 000 zł2 500 m² 2 540 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 595 m²

Do sprzedaży hala o łącznej powierzchni ok. 2500 m2 Działka o powierzchni ok. 3595m2 we własności Możliwość zakupu większej powierzchni gruntu do 1ha Składa się z 2 naw: - nawa (1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana

Dąb,Katowice

8 050 zł350 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Katowice

Załęska Hałda-Brynów,Katowice

9 400 zł376 m² 25 zł/m²

 

 

 

Załęska Hałda-Brynów,Katowice

29 600 zł740 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy do wynajęcia nowy magazyn w Katowicach z pomieszczeniami biurowo-socjalnymi o powierzchni łącznej ok. 740 m2. Hala posiada wysoki standard. W budynku magazynowym znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Katowice

Bogucice,Katowice

28 000 zł1 400 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Do wynajmu hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 1400m2 Pomieszczenie socjalne o powierzchni ok. 150m2 Nawa o powierzchni 1100m2, wysokość 9,5m Wyposażona w suwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana

Środmieście,Katowice

27 000 zł1 000 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Katowice

Koszutka,Katowice

3 450 000 zł875 m² 3 942,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 045 m²

Do sprzedaży wolnostojący budynek warsztatowo - usługowy o powierzchni 875m2 Stan techniczny bardzo dobry Działka o powierzchni 2045m2 Grunt w użytkowaniu wieczystym Własna stacja Trafo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Katowice

Dąb,Katowice

6 500 zł250 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: p owierzchnia magazynowo-usługowa 250m 2 -parter, -jedna otwarta powierzchnia, -dostęp z poziomu "0", -wysokość około 3,5m, -toaleta, -ogrzewanie centralne - olejowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Katowice

Załęże,Katowice

9 750 zł650 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Katowice-Załęże - bezkolizyjny dojazd do autostrady A4 Kraków - Wrocław oraz dtś -ki Do wynajęcia : wydzielona powierzchnia magazynowo-prod. 650m 2 z małym zapleczem socjalnym. wysokość 8m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Katowice

Janów-Nikiszowiec,Katowice

27 324 zł1 188 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: hala magazynowa / produkcyjna /serwisowa o pow. 1188m 2 ( 19,8m x 60m) Specyfikacja techniczna: wysokość użytkowa 6,7 m, do sufitu 7,37 m dostęp z poziomu 0, 2 bramy.