dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Katowice Janów-Nikiszowiec

51 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

51 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czechowa

Nikiszowiec,Katowice

259 000 zł40 m² 6 447,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1908

Tylko w Realton! Umowa na wyłączność! Lokal znajduje się Katowicach na zabytkowym Nikiszowcu, ul. Czechowa. Mieszkanie w stanie do własnej aranżacji. Nieruchomość składa się z: 1 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szopienicka

Nikiszowiec,Katowice

279 000 zł50 m² 5 539,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,37 m2 zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Katowic , w dzielnicy Nikiszowiec. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janowska

Nikiszowiec,Katowice

480 000 zł68 m² 7 007,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie położone w sercu jednego z najbardziej klimatycznych i rozpoznawalnych miejsc Katowic zabytkowego Nikiszowca, tuż przy Placu Wyzwolenia. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Nikiszowiec,Katowice

399 000 zł47 m² 8 410,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1917

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,44 m , położone na parterze zabytkowej kamienicy w sercu Nikiszowiec - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nikiszowiec,Katowice

185 000 zł32 m² 5 815,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! tylko U nas Na sprzedaż kawalerka położona na ul. Oswobodzenia 38 w Katowicach. Składa się z: pokoju dziennego, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krawczyka

Nikiszowiec,Katowice

289 000 zł31 m² 9 386,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

Tylko w Realton! Klimatyczna kawalerka na zabytkowym Nikiszowcu - ul. Krawczyka , Katowice. Na sprzedaż jasna, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 30,79 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Nikiszowiec,Katowice

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w sercu zabytkowego Nikiszowca - nowoczesne mieszkanie w historycznej dzielnicy Katowic! lokal dostępny od 15 stycznia Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe, świeżo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Nikiszowiec,Katowice

399 000 zł47 m² 8 410,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1917

Nowa cena tylko do 31.12.2025! 399 000 ZAMIAST 435 000 ZŁ! Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,44 m , położone na parterze zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Nikiszowiec,Katowice

550 000 zł63 m² 8 744,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Rezerwacja rezerwacja rezerwacja Cena: 550.000zł | Powierzchnia: 62,90 m | Liczba pokoi: 3 | Ogrzewanie: miejskie Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i funkcjonalne mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Janów,Katowice

445 000 zł110 m² 4 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:216 m²

Dom, który daje wolność aranżacji i ogromny potencjał inwestycyjny. Na sprzedaż dom z cegły z 1938 roku położony w Katowicach w dzielnicy Janów, przy ul. Strumiennej 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Janów,Katowice

279 000 zł46 m² 6 065,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - pokój dziecięcy/gabinet - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Janów,Katowice

269 999 zł38 m² 7 045,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż jasne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,32 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Katowic przy ul. Zamkowej. Nieruchomość idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Nikiszowiec,Katowice

235 000 zł46 m² 5 282,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyobraź sobie mieszkanie, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz. Przestrzeń, w której każdy detal będzie odzwierciedleniem Twojego stylu. To właśnie czeka na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oswobodzenia

Nikiszowiec,Katowice

369 990 zł47 m² 7 855,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie po remoncie Gotowe do wprowadzenia Wysoki parter Oswobodzenia Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46,1 m , zlokalizowane na wysokim parterze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodowa

Janów-Nikiszowiec,Katowice

235 000 zł43 m² 5 465,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ul. Grodowej w Katowicach. Doskonale zaprojektowany układ pomieszczeń zapewnia efektywne wykorzystanie przestrzeni, a każde pomieszczenie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Nikiszowiec,Katowice

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w sercu zabytkowego Nikiszowca - nowoczesne mieszkanie w historycznej dzielnicy Katowic! Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Janów,Katowice

249 000 zł53 m² 4 706,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52,91 m , położone na niskim piętrze w spokojnej dzielnicy Katowic - Janów-Nikiszowiec. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Janów,Katowice

2 500 zł83 m² 30,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Katowice Janów apartament 3 pokoje Oferujemy wynajem apartamentu o wysokim standardzie o powierzchni 83m2 zlokalizowanego w dzielnicy Katowice Janów. Usytuowane w 2 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niwna

Janów-Nikiszowiec,Katowice

2 500 zł83 m² 30,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy Państwu przestronny apartament w urokliwej i zadbanej kamienicy. Apartament jest słoneczny, ciepły składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamkowa

Janów,Katowice

265 000 zł38 m² 6 960,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko W realton! zapraszam inne biura do współpracy! Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach-Janowie, przy ul. Zamkowej, w niskim bloku w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Nikiszowiec,Katowice

435 000 zł47 m² 9 169,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1917

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,44 m , położone na parterze zabytkowej kamienicy w samym sercu osiedla Nikiszowiec - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Nikiszowiec,Katowice

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Nikiszowiec,Katowice

2 400 zł33 m² 72,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice - nikiszowiec - nałkowskiej Marzysz o mieszkaniu, które łączy ducha tradycyjnego Nikiszowca z luksusem i wygodą nowej architektury? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Strumienna

Janów,Katowice

499 900 zł110 m² 4 544,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:216 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż dom z cegły z 1938 roku położony w Katowicach w dzielnicy Janów, przy ul. Strumiennej 3. Dwupiętrowy dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oswobodzenia

Janów,Katowice

369 000 zł47 m² 7 817,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47,2m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Nikiszowiec,Katowice

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Nikiszowiec,Katowice

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Katowice

Janów-Nikiszowiec,Katowice

27 324 zł1 188 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: hala magazynowa / produkcyjna /serwisowa o pow. 1188m 2 ( 19,8m x 60m) Specyfikacja techniczna: wysokość użytkowa 6,7 m, do sufitu 7,37 m dostęp z poziomu 0, 2 bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zamkowa

Nikiszowiec,Katowice

890 zł35 m² 25,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia duża kawalerka z osobną kuchnią przy ulicy Zamkowej 22c w Katowicach Nieruchomość: powierzchnia 35 m2 Piętro 1 Ogrzewanie centralne Lokalizacja: cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Nikiszowiec,Katowice

439 000 zł47 m² 9 253,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1917

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Janów,Katowice

1 790 zł50 m² 35,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Katowice, janów, ul. Oswobodzenia Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni wyposażone w meble i agd. Opis nieruchomości: prezentujemy mieszkanie na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oswobodzenia

Nikiszowiec,Katowice

359 900 zł47 m² 7 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Profit Home przedstawia piękne mieszkanie z rynku wtórnego w bloku w Katowicach, dzielnicy Janów Nikiszowiec, przy ul. Oswobodzenia. Powierzchnia to 47,2 m2 (dodatkowo balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oswobodzenia

Janów,Katowice

359 000 zł47 m² 7 605,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Katowicach przy ul. Oswobodzenia. (Janów ). Mieszkanie składa się z: 2 nieprzechodnich pokoi z dużą wnęką Przedpokoju z miejscem na garderobę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Nikiszowiec,Katowice

620 000 zł70 m² 8 806,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dwupak inwestycyjny 2 kawalerki, jedna księga wieczysta, 70,40 m Katowice Nikiszowiec Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dwie kawalerki w stanie deweloperskim (ok. 35,20 m każda),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Nikiszowiec,Katowice

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Nikiszowiec,Katowice

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości! Do wynajęcia wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie położone w najbardziej unikatowej i urokliwej dzielnicy Katowic - Nikiszowcu. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Nikiszowiec,Katowice

599 000 zł70 m² 8 508,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m2. Stan deweloperski. Katowice Nikiszowiec to modna i malownicza dzielnica. Idealna lokalizacja - 5 min do A4, 15 min do centrum Katowic. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oswobodzenia

Janów,Katowice

359 000 zł47 m² 7 605,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Katowicach przy ul. Oswobodzenia. (Janów-Nikiszowiec ). Mieszkanie składa się z: 2 nieprzechodnich pokoi z dużą wnęką Przedpokoju z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chopina

Nikiszowiec,Katowice

662 000 zł51 m² 12 993,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 50,94 m , usytuowane na parterze budynku z 1910 roku, w sercu historycznej dzielnicy Katowic - Nikiszowiec. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Nikiszowiec,Katowice

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Nikiszowiec,Katowice

440 000 zł47 m² 9 274,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1917