dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Katowice Janów-Nikiszowiec

51 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

51 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

319 000 zł48,25 m² 6 611,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,25 m , zlokalizowane na parterze zadbanego, trzypiętrowego bloku w jednej z najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 400 zł48 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane w budynku A na Osiedlu Zielony Nikiszowiec w Katowicach. O inwestycji Osiedle Zielony Nikiszowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 024 zł49,12 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i ogródkiem, zlokalizowane w budynku A na Osiedlu Zielony Nikiszowiec w Katowicach. O inwestycji Osiedle Zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 200 zł49,12 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

a sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zamkowej w Katowicach. Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy z bardzo dobrym dostępem do komunikacji,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł51,62 m² 38,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, stylowe, dwupokojowe mieszkanie na Nikiszowcu, ul. Szopienicka 15C. Mieszkanie o powierzchni składa się z: - przestronnej, samodzielnej kuchni na wymiar z wystarczającą.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo Oferuję do wynajęcia apartament w zabytkowej dzielnicy - Nikiszowiec. Mieści się na parterze w 3-piętrowym budynku. Ma powierzchnię 60m2 i składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

2 406 000 zł1 604 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

0 % prowizji od Kupującego! Nowa działka pod zabudowę w zielonej części Katowic - Zielony Nikiszowiec / dz. Janów Nikiszowiec. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w sąsiedztwie nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

489 000 zł61 m² 8 016,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Sprzedam mieszkanie, słoneczne z zadaszonym balkonem na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy piwnica, komórka na półpiętrze, na strychu wydzielona część na suszarnie. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł38,32 m² 39,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m przy ul. Zamkowej w Katowicach. Lokal znajduje się na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku, jest po odświeżeniu, umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

474 900 zł53,20 m² 8 926,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Mieszkanie w stanie deweloperskim, do wykończenia wedle własnego gustu, położone na parterze w nowym budynku. Mieszkanie jest jasne i posiada dwustronny układ. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł47 m² 5 085,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,1 m, położone na parterze w niskim bloku w zielonej dzielnicy Katowic Janów. Lokal składa się z: dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł69,20 m² 8 598,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Jeśli szukasz nieruchomości z charakterem, która łączy historyczny klimat z nowoczesnym designem ta oferta jest dla Ciebie. Ten wyjątkowy apartament położony w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł183 m² 4 071,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:677 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość z dużym potencjałem.~~Kameralna kamienica położona na działkach o łącznej powierzchni 677 m2, powierzchnia zabudowy 182,63 m2. ~Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł53,80 m² 5 762,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania w Katowicach w dzielnicy Janów, zlokalizowanego przy ulicy ul. Zamkowej 51. Mieszkanie składa się z salonu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł38 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice, janów - Nikiszowiec ul. Zamkowa - 38 m2 / 2 pokoje obok Staw Bolina Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m2. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²30 m² 810 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do wynajmu powierzchnię biurowo- usługową w Katowicach (dzielnica Janów). Cena wynajmu wynosi 810zł netto. Centralne ogrzewanie wliczone W cenę najmu! Ze względu na lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

780 zł17 m² 45,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia studio przy ul. Lwowskiej 15 w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 17 m2. Piętro 1. Ogrzewanie centralne. Lokalizacja: okolica spokojna, sprzyjająca wypoczynkowi.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł5 602 m² 214,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Katowicach w rejonie ul. Ks. A. Ficka o łącznej powierzchni 5602 m w skład której wchodzą działki 1652/86, 1651/86, 1650/86, zapisane w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł47,44 m² 8 220,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To jedna z najbardziej atrakcyjnych cenowo ofert mieszkania w wyjątkowej lokalizacji, jaką jest Nikiszowiec w Katowice. Nikiszowiec to coś więcej niż adres to miejsce z historią,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 952 zł46,94 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy dzielnicy Katowic Nikiszowiec .To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, bliskość natury oraz doskonałą komunikację z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Biuro Katowice

Janów-Nikiszowiec,Katowice

34,29 zł/m²35 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia: lokal biurowy O powierzchni 35m 2 Lokal składa się z 2 pomieszczeń biurowych Dostępne także biuro 55m - 3 pokoje. -lokal doświetlony przez duże okna, -standard bardzo dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia perełkę wśród mieszkań w Katowicach znajdującą się na zabytkowym osiedlu Nikiszowiec. W bezpośrednim sąsiedztwie m.in. restauracja Śląska Prohibicja, cafe Byfyj,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 352 zł62,44 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż 3 pokoje Z dużym tarasem katowice - nikiszowiec 0% prowizji 0% pcc Oferta sprzedaży mieszkania 3 pokojowego w stanie deweloperskim. Zamknięte monitorowane osiedle. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł94,20 m² 5 828,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Katowice Nikiszowiec - aż 94,20m powierzchni, 5 pokoi, balkon Unikatowe 94 m w Nikiszowcu -5 pokoi oraz Balkon zadzwoń:   lub   Pamiętaj, że współpracując z naszym biurem.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia nowe mieszkanie (po generalnym remoncie) o pow. 44m2 w prywatnej kamienicy przy ul Oswobodzenia / Leśnego Potoku.~Mieszkanie znajduje się na parterze kamienicy.~~Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 465 000 zł17 490 m² 140,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Katowicach przy ul. Szopienickiej i Gospodarczej o łącznej powierzchni 17490 m w skład których wchodzą działki gruntu 1198/86, 1199/86, 1200/86, 1201/86.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł67 662 m² 177,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość zlokalizowana w Katowicach w rejonie ul. Szopienickiej i łącznej powierzchni 67662 m w skład której wchodzą działki 1043/86, 931/86, 928/86, 975/55, 976/55, 930/86 ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł68,30 m² 52,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować designerskie mieszkanie do wynajmu, które łączy nowoczesny komfort z klimatem historycznej dzielnicy Nikiszowiec. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

16 085 000 zł67 836 m² 237,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Szopienickiej o łącznej powierzchni 67836 m , w skład której wchodzą działki gruntu 2302/86, 3497/55, 2304/86, 2305/86, 2315/86.

Szczegóły ogłoszenia

315 311 zł44,41 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0 % prowizji! Nowe mieszkania w zielonej części Katowic - Zielony Nikiszowiec Na sprzedaż funkcjonalne mieszkania w nowej inwestycji Zielony Nikiszowiec , zlokalizowanej przy ul. Górniczego.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł7 156 m² 264,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Szopienickiej o powierzchni 7156 m , działka gruntu oznaczona nr 2193/86 zapisana w księdze wieczystej ka1k/00053651/6. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł40,50 m² 4 814,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam Państwu 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Leśnego Potoku (katowice, janów-Nikiszowiec). Jest to idealna nieruchomość dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł6 738 m² 593,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona jest w Katowicach przy ulicy Szopienickiej o powierzchni 6738 m w skład których wchodzą działki nr 1612/86, 1503/86, 1504/86,zapisane w księgach wieczystych.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł64 m² 6 859,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe Mieszkanie na Sprzedaż w Sercu Historycznego Nikiszowca! Katowice Nikiszowiec 2 Pokoje, 64 m , Cena: 439 000 zł Lokalizacja, która urzeka: oferujemy na sprzedaż klimatyczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 000 zł32 m² 10 593,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka w zielonej i spokojnej okolicy dzielnicy Katowic Nikiszowiec .To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, bliskość natury oraz doskonałą komunikację z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł46 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy dzielnicy Katowic Nikiszowiec. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, bliskość natury oraz doskonałą komunikację z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Katowice

Janów-Nikiszowiec,Katowice

36,36 zł/m²55 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia: lokal biurowy O powierzchni 55m 2 Lokal składa się z 3 pomieszczeń biurowych Dostępne także biuro 35m. -lokal doświetlony przez duże okna, -standard bardzo dobry, -podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

58,44 zł/m²154 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu lokalu przeznaczonego pod działalność biurową lub usługową z parkingiem przed samym wejściem. Oferta obejmuje wynajem powierzchni użytkowej zlokalizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

950 zł18 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ul. Oswobodzenia 38a w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 18m2. Piętro 3 z 3. Ogrzewanie centralne. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł63,22 m² 10 756,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Są takie mieszkania, które kupuje się wraz z duszą miejsca. To właśnie jedno z nich. Ponad 63 m gustownie urządzonego, gotowego do zamieszkania mieszkania na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł48,24 m² 5 286,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,24 m2 zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Katowic , w dzielnicy Nikiszowiec. Mieszkanie.