dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Katowice - Oferty wynajmu lokali użytkowych

292 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

292 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Biuro klimatyzowane

Katowice,śląskie

55,01 zł/m²85,50 m² 4 703 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy w odrestaurowanej kamienicy w centrum Katowic. Lokal o powierzchni 85,5m2 ( w raz z udziałem w częściach wspólnych ) położony na.

Szczegóły ogłoszenia

39,68 zł/m²126 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do wynajęcia lokal usytuowany na parterze pawilonu usługowo-handlowego, zlokalizowanego na części działek 88/44 i 92/16,.

Szczegóły ogłoszenia

72,92 zł/m²48 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowo-usługowy w zadbanej kamienicy - ul. Hetmańska | 48 m | parking | dostępny od zaraz Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

41 zł/m²424 m² 17 384 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja - Katowice - al. Korfantego Przystanki komunikacji miejskiej w odległości ok. 200m (autobus, tramwaj). Oferujemy do wynajęcia: powierzchnię 424m 2 w formie samodzielnej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

75 zł/m²20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu handlowego w Centrum Katowic przy ul Kościuszki. Lokal idealnie nadaje się na sklep, biuro, usługi, dobrze skomunikowany, bezpośrednio przy ulicy poziom zero bez.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Olimpijska

Katowice,śląskie

85 zł/m²95,28 m² 8 099 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei prezentuje ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 95,28 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie apartamentowym atal Olimpijska przy ul. Olimpijskiej.

Szczegóły ogłoszenia

83,18 zł/m²72,12 m² 5 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność przedstawić ofertę najmu lokalu usługowego zlokalizowanego przy ul. Braci Mniejszych 4 w Katowicach. Jest to funkcjonalna przestrzeń o powierzchni 72,12 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

89,50 zł/m²46,50 m² 4 162 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

(please see english version below) Oferujemy do wynajęcia kompaktowy lokal biurowy typu open space o powierzchni 46,5 m , zlokalizowany na 4 piętrze (segment A) w nowoczesnym kompleksie Park.

Szczegóły ogłoszenia

34 zł/m²373 m² 12 682 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Oferta dostępna tylko w veritas Nieruchomości. Przedstawiam ofertę wynajmu powierzchni biurowej - idealnej dla firmy technologicznej. W biurowcu na 1 piętrze z windą. Jest to całe.

Szczegóły ogłoszenia

42,19 zł/m²64 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji! Do ceny podanej w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 64 m2 znajdujący się w kamienicy w Katowicach Bogucicach.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja : Katowice - Piotrowice, jedna z głównych ulic dzielnicy, duże natężenie ruchu pieszych i samochodowego. W sąsiedztwie liczne lokale handlowe i usługowe. Rozpoznawalne.

Szczegóły ogłoszenia

18,33 zł/m²120 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal położony w Katowicach przy ulicy gen.H. Le Ronda 10.Lokal o powierzchni 120 m2 składa się z 4 pomieszczeń,2 toalet.W łazienkach umywalki na szafkach.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²84,29 m² 7 165 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu atrakcyjnego lokalu usługowe w prestiżowej inwestycji noho Nadgórników 14 nowoczesnym kompleksie mieszkaniowo-usługowym zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²218 m² 10 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy w ścisłym centrum Katowic. Lokal idealnie nadaje się do prowadzenia działalności biurowej lub usługowej. W skład lokalu wchodzi powierzchnia openspace oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²295 m² 12 685 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! Do ceny należy doliczyć 23% podatku vat. Do wynajęcia lokal biurowy, idealnie skomunikowany pod kątem komunikacji miejskiej lub samochodowej. Podstawowe informacje: - powierzchnia: 295m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²16 m² 448 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pokój biurowy o pow. 16m2. Położona na 2 piętrze w 5 kondygnacyjnym budynku. Centrum Biurowe kolista 25 to w pełni zmodernizowany pięciokondygnacyjny obiekt biurowy,.

Szczegóły ogłoszenia

32,92 zł/m²120 m² 3 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal zaadoptowany na biurowy, usługowy, położony na trzecim piętrze reprezentacyjnej kamienicy przy początku ulicy Kościuszki od strony Centrum. Idealnie nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²12 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na gabinet lub biuro ,cena zawiera koszty mediów, ogrzewania ,alarmu.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²220 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja : Katowice centrum -dobry dojazd do Drogowej Trasy Średnicowej ok. 100m od przystanków komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus). Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową / usługową.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²50 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji od Najemcy! Do wynajęcia lokal położony w Katowicach przy ul. Młyńskiej 3. Po sąsiedzku znajduje się Urząd Miasta i rynek, do Galerii Katowickiej - ok. 200m. Budynek leży.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

36 zł/m²27 m² 972 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 27m2. Bezpośrednio od właściciela Czynsz najmu 36zł/m2 + koszty+ media. Kompleks biurowy Opolska 22 mieszczący się w centrum Katowic, to zespół budynków.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²2 224 m² 44 480 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do najmu powierzchnie magazynowe zlokalizowane w Katowicach Piotrowicach przy ulicy Asnyka na terenie kompleksu magazynowego.

Szczegóły ogłoszenia

99,73 zł/m²62,17 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Numer oferty W biurze: wlvcm8470 Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu lokalu użytkowego w Katowicach w nowoczesnym budynku Sokolska Tower. Powierzchnia lokalu wynosi 62,17m 2 , składa się.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²108 m² 4 320 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokalizacja: katowice - okolice Selgrosa ok.1km od trasy S86 Warszawa - Bielsko-Biała - Cieszyn Oferujemy do wynajęcia samodzielne biuro handlowe 108m2. Parter - open space, aneks kuchenny, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

79,66 zł/m²59 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy- wynajem Katowice Śródmieście Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 59 m2 znajdujący się w budynku sądu w Katowicach. Miejsce mieści się na niskim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo - usługowy na parterze przy ul. Warszawskiej 13. Duży lokal ok. 80m2 z witryną oraz zapleczem magazynowym i sanitarnym. Czynsz najmu 4.800 zł Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²62 m² 2 418 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji! Do ceny w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Centrum Biurowe chorzowska 108 stanowią trzy połączone łącznikami budynki, znajdujące się vis a vis Centrum Handlowego -.

Szczegóły ogłoszenia

80,10 zł/m²94,87 m² 7 599 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji! lokal dostępny "od zaraz" wykończony W dobrym standardzie! Na wynajem atrakcyjny lokal usługowy na Osiedlu Franciszkańskim, przy ul. Kijowskiej 44 - popularnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

60,37 zł/m²335 m² 20 224 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesna powierzchnia biurowa w nowym budynku zlokalizowanym przy jednej z głównych dróg Katowic, z bardzo dogodnym i szybkim dojazdem do centrum miasta oraz tras wylotowych.

Szczegóły ogłoszenia

42,74 zł/m²117 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Przestronne lokale biurowe łącznie 117 M dąbrówka mała do wynajęcia od zaraz lokalizacja Dzielnica Dąbrówka Mała, ul. Siemianowicka, katowice. Lokalizacja pozwala na dojazd do centrum Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

47,90 zł/m²208,20 m² 9 973 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji! Do podanej ceny należy doliczyć podatek vat 23% Centrum Biznesowe rawa office Biurowiec C to ostatni z obiektów znajdujący się przy ulicy Marcina 11 w Katowicach. Biurowiec.

Szczegóły ogłoszenia

75,86 zł/m²29 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Przy tej ofercie najemca nie płaci prowizji biura nieruchomości! do wynajęcia nowe lokale biurowe /po remoncie kapitalnym/, pod działalność usługowo - biurową, w katowicach - os. Bażantów.

Szczegóły ogłoszenia

38,32 zł/m²415,50 m² 15 923 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Top lokal klubowy W sercu Katowice | gotowy biznes | zero kompromisów Szukasz miejsca, które zarabia od pierwszego dnia? Ta oferta to rzadkość na rynku w pełni przygotowana, dopracowana.