dowolna

Nieruchomości Katowice - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 734 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 734 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

440 000 zł53,43 m² 8 235,07 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie przy Wojciecha 11, od właściciela, gotowe do zamieszkania! Dzień dobry, oferuję na sprzedaż wyremontowane mieszkanie na zielonym Giszowcu (na youtube posiadam wideo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatowa

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

560 139 zł60,23 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, tarasu i ogródka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

440 649 zł44,51 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

442 875 zł44,51 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

910 000 zł75 m² 12 133,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowy apartament z 55-metrowym tarasem na dachu. Największy atut? Spektakularny taras, który rzadko pojawia się na rynku. Jeśli szukasz mieszkania z przestrzenią do życia i relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Uprzejmie proszę o kontakt osoby wyłącznie zainteresowanwe zakupem. Nie jestem zainteresowany współpracą z agencjami ani biurami nieruchomości. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 61m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 385 000 zł93 m² 14 892,47 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowy gotowy Apartament 93m2 | 4 pokoje | 2 łazienki | taras | wysoki standard | Katowice Brynów Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony apartament o powierzchni 93m2 z dużym tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł72 m² 13 888,88 zł/m²

 

Piętro:18/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie idealne dla dużej rodziny lub jako inwestycja na wynajem pokoi. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, Chopina, Wielka Skotnica

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

400 896 zł41,76 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:luty 2027

Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką, tarasem i ogródkiem, mieszczącego się w budynku C nowej inwestycji Park Moniuszki II w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, Chopina, Wielka Skotnica

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

898 150 zł81,65 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:9/8

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:luty 2027

Oferta dotyczy 4-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, garderobą, łazienką, wc i loggią, mieszczącego się w budynku C nowej inwestycji Park Moniuszki II w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, Chopina, Wielka Skotnica

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

509 201 zł54,46 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:luty 2027

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczącego się w budynku C nowej inwestycji Park Moniuszki II w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż komfortowe i wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni 51,28 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Katowic Dąbrówka Mała, ul. Grzegorzka 14D.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 000 zł44,97 m² 7 115,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1918

Podstawowe informacje Powierzchnia: 44,97 m2 Liczba pokoi: 1 Piętro: i Rodzaj budynku: kamienica Ogrzewanie: c.o. miejskie Stan: bardzo dobry do wprowadzenia Układ mieszkania pokój dzienny aneks.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Bez prowizji! Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok 50 m z balkonem. Znajduje się na 4. piętrze w bloku przy ulicy Ścigały 33. Mieszkanie ma trzy pokoje i dużą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w ustawnym mieszkaniu w ocieplonym bloku z pięknym widokiem na Beskidy! mieszkanie ma powierzchnię 48m2 składa się z przestronnego salonu, osobnej widnej kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 097 000 zł139,50 m² 7 863,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 139,5 m przy ul. Lompy 2 w centrum Katowic, w kamienicy z wyremontowaną klatką schodową. Lokal wyróżnia się dużymi pokojami,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł87,74 m² 9 801,69 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 87.74 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł40 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 40.12 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł44,53 m² 8 533,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

(Ogłoszenie pochodzi bezpośrednio od właściciela - nie interesuje nas współpraca Z agencjami nieruchomości) - aktualizacja ogłoszenia, stan na 25.04.2026 - odświeżona kuchnia - wynajmowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-15

799 188 zł73,32 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

U nas kupujący nie płaci pcc i prowizji W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej jak i innych inwestycjach, dlatego zachęcamy do bezpośredniego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie w niskim bloku przy ulicy Francuskiej. Budynek po remoncie elewacji i balkonów. Doskonała propozycja dla osób chcących zamieszkać w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł102,40 m² 12 597,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament w prestiżowej dzielnicy. Na sprzedaż komfortowy klasy premium, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 102,47 m2 gotowy do zamieszkania. Usytuowany na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

349 999 zł51,16 m² 6 841,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie świeżo po remoncie w Katowicach ul. Pogodna, w pobliżu trasy S86 - Powierzchnia: 51,16 m (piwnica 5,72 m ) - Lokalizacja: katowice, ul. Pogodna spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

699 500 zł60,87 m² 11 491,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Katowic Panewnikach. Gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 158 200 zł3 924 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja inwestycyjna | katowice kostuchna | ul. Adamczyka Z przyjemnością prezentujemy unikatową ofertę sprzedaży gruntu inwestycyjnego o powierzchni 3 924 m jak i również projektu.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł51 m² 19 588,24 zł/m²

 

Piętro:9/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłączność Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 51 m , zlokalizowanego przy ul. Zabrskiej 15 w Katowicach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 095 000 zł136 m² 8 051,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Nowy dom - gotowy do odbioru - Z największą działką 604 m2 mogą Państwo już odebrać klucze i zostać jego właścicielem od razu bez czekania. Dom skrajny/zewnętrzny z największą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

834 000 zł128 m² 6 515,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Lokalizacja: katowice, ul. Kryształowa (zarzecze/podlesie). Osiedle Zalesie jest nowo powstającym nowoczesnym kompleksem domów jednorodzinnych i apartamentów oferowanych na sprzedaż wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł149 m² 8 993,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu Domu na Giszowcu. Dom po generalnym remoncie, w stanie deweloperskim. Nieruchomość z historycznym klimatem dzielnicy, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48,25 m² 6 611,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,25 m , zlokalizowane na parterze zadbanego, trzypiętrowego bloku w jednej z najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, bez pcc I prowizji! Zakończenie budowy: IV kwartał 2026 r. Inwestycja powstanie na zielonych Wzgórzach Chorzowskich w pobliżu al. Wojciecha Korfantego. Starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

422 884 zł37,18 m² 11 373,96 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-15

535 325 zł46,55 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji! W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej jak i innych inwestycjach, dlatego zachęcamy do bezpośredniego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-14

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartamentowiec W otoczeniu parku śląskiego I lasku bytkowskiego bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! klucze gotowe do odbioru! W naszej ofercie znajdują się również.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł49,30 m² 7 606,49 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Katowice, ul. Morawa 119f 49,30 m świetna lokalizacja blisko natury! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,30.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł60,10 m² 7 653,91 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Katowice, os. Tysiąclecia (dolne), ul. Piastów. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,10 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł44,57 m² 7 965 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania zlokalizowane: katowice Giszowiec, ul. Wojciecha 19 opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł85 m² 7 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Rabat 50.000 zł obowiązuje do 30 CZERWCA ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA DOMU POKAZOWEGO NA ŻYWO Wyślij do nas wiadomość przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej SegmentyNatura_pl PRZEŚLEMY.

Szczegóły ogłoszenia

487 000 zł40,90 m² 11 907,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Informacje o mieszkaniu: - zachodnia ekspozycja z widokiem na pięknie kwitnące i zielone ogródki działkowe - mieszkanie do zamieszkania od razu, gotowe - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 897 000 zł216 m² 8 782,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1923

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Katowic 216 m w modernistycznej kamienicy przy ul Rybnickiej 7 - unikatowa lokalizacja. Na sprzedaż przestronne mieszkanie/lokal o powierzchni 216 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł85 m² 7 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Rabat 50.000 zł obowiązuje do 30 CZERWCA ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA MIESZKANIA POKAZOWEGO NA ŻYWO Wyślij do nas wiadomość przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej SegmentyNatura_pl.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł51,67 m² 6 771,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie idealne pod inwestycję jak I zamieszkanie, przestronny układ, świetna lokalizacja, świeżo po remoncie! Mieszkanie o pow. 51,67 m2 położone na 1 piętrze w pięknej zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł42,76 m² 8 182,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie idealne pod inwestycję jak I zamieszkanie, przestronny układ, świetna lokalizacja, świeżo po remoncie! Mieszkanie o pow. 42,76 m2 położone na 1 piętrze w pięknej zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł89,67 m² 12 256,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowe domy w zabudowie bliźniaczej | Panewniki Katowice | wysoki standard | kameralna inwestycja Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej realizowane w ramach kameralnej inwestycji.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij