dowolna

Nieruchomości Katowice - Oferty wynajmu nieruchomości

791 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

791 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do zamieszkania, wynajem na minimum 6 miesięcy

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 682 zł61,49 m² 43,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką i balkonem, zlokalizowane przy ul. dr. Janusza Korczaka 45b w Katowicach. Osiedle przy ul. Korczaka w Katowicach to miejsce stworzone dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 393 zł72,04 m² 47,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem, zlokalizowane przy ul. dr. Janusza Korczaka 39D w Katowicach. Osiedle przy ul. Korczaka w Katowicach to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 623 zł76,96 m² 47,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

4-pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką, wc i balkonem, zlokalizowane przy ul. dr. Janusza Korczaka 41D w Katowicach. W mieszkaniu zastaniesz: w pełni gotową łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Piętro:1/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 300 zł

Pokój do wynajęcia Katowice, ul. Sowińskiego komfort, świetna lokalizacja! Do wynajęcia od zaraz komfortowy, niezależny pokój w 3-pokojowym mieszkaniu na Osiedlu Paderewskiego w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Cicha kawalerka w kamienicy do wynajęcia od czerwca blisko Centrum Katowic, ul. Klimczoka, pow. 35 m2, wszystkie media, telefon, internet, czynsz 850 zł plus opłaty, tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 52m. w świetnej lokalizacji na ulicy Piaskowej blisko Uniwersytetu Ekonomicznego. Miejsce doskonale skomunikowane z całym miastem - przystanek tramwajowy tuż obok. Piechotą.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł19 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Tomasza 5 w Katowicach, przyjazne dla zwierząt! Nieruchomość: powierzchnia 20 m2. II piętro. Ogrzewanie elektryczne. Przeznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40,45 m² 49,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie w Katowicach na osiedlu Bażantów. Mieszkanie jest wyposażone. Parking dostępny na terenie zamkniętego osiedla. Bardzo spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowy apartament o pow. 48m2 usytuowany na 2 piętrze 7 piętrowego apartamentowca zlokalizowanego w Katowicach na nowo wybudowanym osiedlu Ceglana Park.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia nowe mieszkanie zlokalizowane w Słonecznych Tarasach w dzielnicy Koszutka w Katowicach. Usytuowane jest na 2 piętrze w świeżo wybudowanym 7 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania położonego w niewielkim budynku, na kameralnym osiedlu w Katowicach Panewnikach przy ulicy Koszykowej. Osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą - mieszkanie po generalnym remoncie pierwsze wynajęcie oferta od osoby prywatnej Oferuję wynajęcie przytulnego, nowoczesnego, praktycznie i bardzo komfortowo urządzonego.

Szczegóły ogłoszenia

37 120 zł2 730 m² 13,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Posiadamy do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 2.330 m2 z częścią biurowo - socjalną o powierzchni ok. 400, katowice blisko autostrady A4, woj. śląskie. Hala posiada 3 bramy.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł39,19 m² 81,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłączność Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 39,19 m , zlokalizowanego przy ul. Książęcej 29 w Katowicach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł51 m² 60,78 zł/m²

 

Piętro:9/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłączność nvc ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 51 m , zlokalizowanego przy ul. Zabrskiej 15 w Katowicach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu w pełni wyposażone mieszkanie na wynajem, zlokalizowanie na osiedlu Paderewskiego przy ul. Granicznej w Katowicach. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice Brynów osiedle Ptasie ul. Wróbli! oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie dwupokojowe z kuchnią w formie aneksu, łazienką z wc i przedpokojem. Mieszkanie oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

0% prowizji od najemcy! Do wynajęcia mieszkanie położone w samym centrum Katowic, przy ul. Młyńskiej 3. Lokal znajduje się na III piętrze zadbanego, ocieplonego budynku z domofonem, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka w apartamentowcu przy ul. Złota 71. Nieruchomość wyposażona w monitoring cctv, dodatkowo budynek ochrania profesjonalna firma. Kawalerka wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament na zamkniętym osiedlu. Wysoki standard do wynajęcia mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Ceglanej w Katowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i komfortowe mieszkanie przy ul. Tysiąclecia 29. Idealne dla singla lub pary. W lokalu mamy: nownoczesny salon z aneksem kuchennym, przytulną sypialnię.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia duże, słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie. Zlokalizowane w centrum Katowic przy ulicy Batorego nr 9 na pierwszym piętrze. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł47,50 m² 55,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ( bez pośredników ) apartament wyposażony w klimatyzację na Osiedlu Nowa Słoneczna w Katowicach, blisko silesia city center , apartament składa się z 2 pokoi z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 zł39 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie ul. Prusa 72, katowice Na powierzchnię lokalu składa się oddzielna, w pełni wyposażona kuchnia, przestronny pokój z miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:16/20

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 w Katowicach przy al. Roździeńskiego (os. Gwiazdy). Mieszkanie po remoncie. Idealne dla studentów Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

39,68 zł/m²126 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do wynajęcia lokal usytuowany na parterze pawilonu usługowo-handlowego, zlokalizowanego na części działek 88/44 i 92/16,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie na 1. piętrze przy ul. Tunelowej. Lokal jest dostępny od zaraz i gotowy do wprowadzenia! Mieszkanie (67 m2): 3 niezależne pokoje (w pełni umeblowane).

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł40 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Skorzystaj z obniżki ceny i zamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Katowicach! Na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 mkw, położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania z ofertą klimatycznego mieszkania na wynajem zlokalizowanego przy ul. Brynowskiej 86. Uprzejmie proszę o szczegółowe zapoznanie się z ofertą, przed dalszym.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł43,60 m² 45,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie ul. Prusa 72, katowice Na powierzchnię nieruchomości składa się oddzielna sypialnia z garderobą, w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł25,70 m² 44,75 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczna kawalerka położona na parterze budynku przy ul. Ligockiej 6. Mieszkanie utrzymane jest w ciepłej stylistyce mid century - wnętrze jest spójne, przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł28,27 m² 65,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, nowoczesne mieszkanie na zamkniętym osiedlu - Nova Mikołowska, ul. Strzelecka. Nieruchomość usytuowana na trzecim piętrze w nowoczesnym bloku z windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł51,62 m² 38,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, stylowe, dwupokojowe mieszkanie na Nikiszowcu, ul. Szopienicka 15C. Mieszkanie o powierzchni składa się z: - przestronnej, samodzielnej kuchni na wymiar z wystarczającą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze zabytkowej kamienicy. Lokal przeszedł generalny remont w przygotowaniu do pierwszego wynajmu. Wnętrze zostało wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

72,92 zł/m²48 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowo-usługowy w zadbanej kamienicy - ul. Hetmańska | 48 m | parking | dostępny od zaraz Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł38 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę komfortowo wyposażoną kawalerkę na oś.Tysiąclecia w Katowicach. Mieszkanie składa sie z dużego salonu z balkonem, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł65 m² 123,08 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament Premium na Wynajem - Komfort i Elegancja w Najlepszej Lokalizacji Zapraszamy do wyjątkowego, nowoczesnego apartamentu, który łączy w sobie komfort, styl i prestiż. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę ładne mieszkanie o pow. 70m2 w Katowicach, ul. Modrzewiowa w dzielnicy koszutka/bogucice. Mieszkanie na 2-gim piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Ofertę Wynajmu Nieruchomości - Mieszkanie Typu M3 zlokalizowane w Kultowej Superjednostce Aleja Wojciecha Korfantego Apartament znajduje się na 1 piętrze o powierzchni 37,80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią | Budynek z 2014 roku z windą i halą garażową | Katowice, ligota | Do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz nowego miejsca w Katowicach dla siebie czy dla rodziny, a może dla pracowników ? To może zainteresuję cie ta oferta, zapoznaj się ze szczegółami i umów się na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł60 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pierwsza Dzielnica - apartament 3pokojowy z 2 balkonami w centrum Katowic dostępny od zaraz Zamieszkaj w Pierwszej Dzielnicy - zapoznaj się z nowa ofertą Apartament o powierzchni.