dowolna

Nieruchomości Katowice - Oferty wynajmu nieruchomości

793 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

793 ogłoszenia

5 490 zł115 m² 47,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Pięknej w Katowicach, dzielnica Brynów. Tuż obok wejścia do parku kościuszki! Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w nowym, niskim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na popularnym i bardzo dobrze skomunikowanym Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach, przy ul. Ułańskiej. To miejsce cenione za dużą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne - mieszkanie Z nowoczesną aranżacją prawie W parku - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Jan Kaszczyc - Service in English - Mamy Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , usytuowane na 8. piętrze w budynku na Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach. Charakterystyka lokalu: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka w ścisłym centrum Katowic przy ulicy Korfantego. Blok po termomodernizacji, w budynku dozorca, nowoczesne windy, parking pod blokiem. Dostępność pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

28,91 zł/m²128 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny lokal biurowy do wynajęcia przy Rynku w Katowicach. Oferuję do wynajęcia lokal o powierzchni 128 m2, zlokalizowany na drugim piętrze zadbanej kamienicy w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²400 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! Do ceny podanej w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Na wynajem lokal biurowy o powierzchni ok. 400 m2 znajdujący się w biurowcu w Katowicach Załężu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 32m2, położony na 6 piętrze nowoczesnego budynku DL invest przy al.Korfantego 1308A w Katowicach. Oferowaną powierzchnię można.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²160 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji! Do ceny podanej w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% IV piętro (winda) - ok. 160 m2 - 3 pomieszczenia + aneks kuchenny Standard biura: - instalacja klimatyzacyjna, grzewcza,.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²208 m² 8 320 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 208m2, powierzchnia podzielona na gabinety gabinety plus open space i sala konferencyjna. Na piętrze aneks kuchenny, toalety. W budynku recepcja, dwie windy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia odświeżone na nowo, po remoncie, całkowicie wyposażone mieszkanie gotowe do wprowadzenia, wśród wielu uniwersytetów i akademików w Katowicach Ligota / Panewniki! Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

26,67 zł/m²150 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro do wynajęcia - Katowice Zawodzie, całe piętro, atrakcyjna cena Do wynajęcia przestrzeń biurowa zajmująca całe piętro budynku usługowego, zlokalizowanego w dzielnicy Zawodzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Obsługi Nieruchomości Bartosz Nocoń, przedstawia Państwu ofertę wynajmu w pełni umeblowanego przestronnego mieszkania. Powierzchnia lokalu wynosi 49.17 m2 i składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

39,99 zł/m²69 m² 2 759 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! zapytaj O inne metraże! Do wynajęcia lokal biurowy usytuowany w Katowicach przy ul Sokolskiej 65. Budynek po całkowitej modernizacji, monitorowany, z recepcją i ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich 8 Prowadzący konkurs ofert: poczta Polska S.A., Region Infrastruktury, plac Oddziałów.

Szczegóły ogłoszenia

42,06 zł/m²30,60 m² 1 287 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Umów się na prezentację jeszcze dzisiaj! Sprawdź poniżej dostępne metraże! Do wynajęcia lokale biurowe w Katowicach przy ul. Jesionowa 9a. Wysoki standard pomieszczeń i możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, wykończony w standardzie premium, doskonale zlokalizowany 2-pokojowy apartament z widokiem na panoramę miasta. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Blisko centrum katowic , scc, sbp , f2f oraz parku osobne pokoje! - Service in English - A flat with three separate rooms, the price of 1899 pln + administrative rent 1270 pln + electricity and gas. Ask.

Szczegóły ogłoszenia

23,53 zł/m²136 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy wynajem lokalu użytkowego o powierzchni 136 m2 usytuowanego na 2 poziomach (wysoki parter i suteryna) w 4 piętrowej eleganckiej historycznej kamienicy z 1937 r. Wysoki parter.

Szczegóły ogłoszenia

35,99 zł/m²69,90 m² 2 516 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji! Do ceny podanej w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Centrum Biznesowe opolska 22 stanowi zespół obiektów biurowych znajdujących się u zbiegu ulic Opolskiej 22.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł39,97 m² 37,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem zlokalizowane w Katowicach-Brynowie przy ul. Kossak Szczuckiej. Mieszkanie składa się z: salonu z loggią, pokoju, kuchni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 zł64,98 m² 51,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! tylko U nas Do wynajęcia designerski apartament przy ul. Meteorologów w Katowicach na osiedlu Ceglana Park. Składa się z: trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

11 400 zł600 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wolne od 01 czerwiec 2026 Hala magazynowa do wynajęcia z rampą rozładunkową w Katowicach. - hala 462m2. - wjazd z poziomu rampy zadaszonej. - dwie duże bramy wjazdowa, rolowane 3x3m.

Szczegóły ogłoszenia

41,43 zł/m²140 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy z witryną przy głównej ulicy - Katowice, piotrowicka 79 Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 140 m , z wejściem na parterze budynku przy ul. Piotrowickiej 79.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m w prestiżowej inwestycji przy ul. Olimpijskiej 9, tuż obok kultowego Spodka. Lokalizacja: jeszcze ciepła, nowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji Do wynajęcia lokal biurowy znajdujący się w Centrum Biurowym Hubertus przy ul. Bednorza 1 w Katowicach-Szopienicach. Cena: 39 zł/m2 netto/ msc + opłaty eksploatacyjne 19,90 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na parterze w 3 piętrowej kamienicy w dzielnicy Wełnowiec. Składa się z 2 pokoi, kuchni z oknem, łazienki z toaletą, umywalką.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasny pokój w 4 pokojowym mieszkaniu przy ul. Dębowej w Katowicach. -Nieruchomość- powierzchnia 12 m2. Piętro 2. Ogrzewanie miejskie. -Lokalizacja- cicha.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²249,15 m² 16 195 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa strona Wynajmująca - Katowice Wełnowiec - Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową o pow. 249,15m w nowo wybudowanym budynku. W budynku zastosowano.

Szczegóły ogłoszenia

3 360 zł112 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia powierzchnia magazynowo-biurowa 112m 2 , składająca się z: -pomieszczenia magazynowego ok. 30m 2 , -pomieszczenia biurowo-magazynowo-handlowego ok. 80m 2 , -zabudowanej toalety. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowa cena Unikatowy apartament na 14. piętrze | Panorama Katowic | Pierwsza Dzielnica Luksusowy apartament z panoramą Katowic dla tych, którzy lubią mieszkać wyżej niż codzienność Góreckiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja - Katowice - al. Korfantego Przystanki komunikacji miejskiej w odległości ok. 200m (autobus, tramwaj). Oferujemy do wynajęcia powierzchnię 250m 2 - 2 piętro kameralnego biurowca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne 2 pokoje z balkonem - Katowice Ligota, ul. Świdnicka Jasne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3 pokoje na os. Paderewskiego, ul. Sowińskiego, gotowe do zamieszkania, świetna lokalizacja Na wynajem wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie położone na osiedlu Paderewskiego w Katowicach -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:21

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Reprezentacyjny biurowiec. Katowice brynów Oferta na wyłączność Oferujemy do wynajmu przestronny obiekt biurowy położony w Katowicach Brynowie. Biurowiec o powierzchni całkowitej 631m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, urządzone w nowoczesnym standardzie, idealne dla osób ceniących przestrzeń i funkcjonalność. Największym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować przytulne studio na wynajem zlokalizowane w inwestycji belg w Katowicach, stworzone z myślą o jednej osobie lub studencie poszukującym komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 50 m . Znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 70-tych. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w odnowionej kamienicy w samym sercu Katowice. Doskonała lokalizacja - zaledwie kilka minut pieszo do Rynku oraz Dworca pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

37,01 zł/m²35,80 m² 1 325 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia nowoczesna, gabinetowa powierzchnia biurowa o metrażu 35,8 m z aneksem kuchennym, zlokalizowana w prestiżowym budynku w samym centrum Katowic przy ul. Opolskiej 22. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł58,32 m² 49,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem - odświeżone, gotowe do zamieszkania. Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 58,32 m , zlokalizowane na 1 piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia