dowolna

Nieruchomości Katowice - Oferty wynajmu nieruchomości

798 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

798 ogłoszeń

45 zł/m²2 000 m² 90 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:własny parking

Oferuję do wynajęcia powierzchnię biurową w prestiżowym biurowcu, wysoki standard. Budynek biurowy o łącznej wielkości: 5500m2 Dostępna powierzchnia: - ok 2000m2 Możliwość: - wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł500 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Katowice - Szopienice. - hala magazynowa. - bramy rolowane/otwierane wjazdowe z osobnym wejściem ok 10 sztuk o wymiarach 3,5m x 3,5m - Posadzka nie pylna, sucha, równa. Dodatkowo płatne.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²115 m² 6 325 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Oferuję do wynajęcia powierzchnię biurową. Wysoki standard. Reprezentacyjny budynek. - ok 115m2. - sala konferencyjna. - gabinet. - 2 pokoje ( w tym jeden przechodni). - recepcja. - aneks Kuchenny. -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Blisko centrum katowic - 3 pokoje nowoczesny budynek! - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Jan Kaszczyc - Service in English - Oferowane mieszkanie mieści się w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

42,74 zł/m²117 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do osobistego zapoznania się z ofertą najmu pomieszczeń biurowych. Dostępne są biura o łącznej pow. 117m. Obiekt położony jest w budynku w Katowicach Dąbrówce Małej.

Szczegóły ogłoszenia

64,16 zł/m²153 m² 9 816 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokalizacja : Katowice centrum -dobry dojazd do Drogowej Trasy Średnicowej ok. 100m od przystanków komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus). Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową 153m 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokalizacja: katowice, śródmieście, ok. 200 m od wjazdu na A4, przystanki komunikacji miejskiej w pobliżu biurowca. Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 41m 2 - składa się z 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 zł53 m² 46,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia, kompletnie wyposażone mieszkanie w Katowicach, w pobliżu Muchowca. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego bloku, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

23,85 zł/m²130 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Przedstawiam ofertę wynajęcia lokalu biurowego położonego na pierwszym piętrze w samym Centrum Katowic vis a vis wejścia do Galerii Katowickiej. Lokal: - ok 130m2 - 4 pokoje do każdego osobne.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²60 m² 2 580 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji! zapytaj O dostępność! Do wynajęcia lokal biurowy usytuowany w Katowicach os. Paderewskiego, przy ul. Granicznej. Budynek monitorowany z recepcją i ochroną, po.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²62 m² 2 418 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji! Do ceny w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Centrum Biurowe chorzowska 108 stanowią trzy połączone łącznikami budynki, znajdujące się vis a vis Centrum Handlowego -.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł57 m² 40,35 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne przestronne W świetnej lokalizacji Oferuję do wynajęcia od zaraz bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie położone na katowickim Osiedlu Paderewskiego. Jest to jedna z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²70,69 m² 5 655 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal biurowy - idealny pod kancelarię, praktykę lekarską, biuro. Samodzielny lokal w budynku wolnostojącym(odrębne wejście do lokalu bezpośredni z podwórka) Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł1 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: moduł magazynowy o powierzchni 1000m 2 Specyfikacja techniczna: wysokość 10,5m, siatka słupów 12x22,6m, 2 doki , bramy z poziomu 0, nośność posadzki 7t/m 2 , odporność.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²26 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje do najmu lokal użytkowy nr A0.012 - 0.13 o powierzchni 26,12 m2 zlokalizowany w holu dworca PKP Katowice Ligota.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne kawalerki na wynajem- katowice Śródmieście Oferujemy na wynajem funkcjonalne i nowocześnie wykończone kawalerki o powierzchni od 17 m2 do 23 m2, zlokalizowane w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł49,50 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:13/20

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Tysiąclecia przy ulicy Ułańska 7 w Katowicach. Budynek zlokalizowane jest zaraz obok parku Śląskiego. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu komfortowe mieszkanie jednopokojowe usytuowane na parterze bloku przy ul. Wojciecha. Mieszkanie po generalnym remoncie, składa się z dużego pokoju, widnej kuchni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²64 m² 2 240 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu biurowego mieszczącego się na drugim piętrze reprezentacyjnej kamienicy przy jednej z głównych ulic o dużym natężeniu ruchu pieszego.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 zł48,16 m² 51,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio ** Pierwszy najem, wysoki standard ** Widok na park ** miejsce parkingowe w garażu podziemnym ** zamknięte osiedle Stylowe mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł37,89 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń I umów się na prezentację! Oferujemy Państwu na wynajem 2-pokojowe słoneczne mieszkanie umiejscowione w znakomitej lokalizacji w Katowicach na terenie strzeżonego, zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł60,90 m² 32,84 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia os. 1000-lecia, katowice Najem tylko okazjonalny Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 60,9 m , położone na 14. piętrze wieżowca przy ul. Tysiąclecia 90.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł80 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Polecam Państwu mieszkanie usytuowane na poddaszu (III kondygnacja) kameralnego i zrewitalizowanego budynku, znajdującego się w dzielnicy Murcki przy ul. Mruczka. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy w Katowicach przy ul. Porcelanowej. Atuty lokalizacji - prestiżowe miejsce na mapie Katowic - szybki i łatwy dojazd z A4 i dk79 - bliskość dworca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal idealny na kancelarię. Katowice centrum ul. Jagielońska Oferta na wyłączność Oferujemy do wynajmu przestronny lokal biurowy znajdujący się w ścisłym centrum Katowice (ul. Jagielońska).

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament na wynajem - os. Tysiąclecia Oferujemy do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 60m , położony na 5. piętrze nowoczesnego budynku na osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł105 m² 61,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Mamy przyjemność zaprezentować nowy dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w Katowicach, dzielnicy Giszowiec. Rozkład pomieszczeń: parter.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cztery wieże - obok parku śląskiego szuka nowego najemcę! - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Jan Kaszczyc - Service in English - mieszknie Z balkonem idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł55 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia stylowy, profesjonalnie zaprojektowany apartament o powierzchni 54,95 m2 (właściciele wykańczali go dla siebie), funkcjonalny, z najwyższej jakości materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²100 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa do 3000 m - centrum Katowice | idealna na siedzibę firmy Oferujemy na wynajem rozbudowaną powierzchnię biurową w ścisłym centrum Katowic, idealną dla firm poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Katowice - Lokal, dyskoteka night club do wynajęcia! Bez odstępnego. Pomieszczenie wykończone w wysokim standardzie - gotowe do prowadzenia działalności! Pełne wyposażenie, klimatyzacja. etc.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł97 m² 67,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest apartament położony w centrum miasta przy ul. Teatralnej o powierzchni 97m2. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł51 m² 37,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 2 piętrze w bloku 3 piętrowym. Lokal znajduje się na prestiżowym osiedlu w Katowicach (ptasie Osiedle) przy ul. Wróbli.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²1 523 m² 109 656 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Centrum katowic biurowiec ktw II Dostępna powierzchnia biurowa - 16 941m2 Dostępna powierzchnia usługowa 514m2 Minimalna powierzchnia najmu 616m2 Elastyczne biura od loftmill od 1 biurka warunki.

Szczegóły ogłoszenia

87 390 zł1 942 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Katowice - Brynów, cały biurowiec do wynajęcia. - wysoki standard. - teren ogrodzony, bezpieczny. - portiernia. - parking ogólnodostępny. - parking ogrodzony - ponad 30 samochodów. - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30,90 m² 61,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w jednej z najatrakcyjniejszych części Katowic na Dębie, tuż przy Silesia City Center. To doskonałe miejsce dla osób, które cenią miejski klimat, wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

10 440 zł290 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Katowice, ligota - dobry dojazd do A4 Magazyn z rampą rozładunkową 290 m 2 na II piętrze. Czynsz najmu zawiera opłatę eksploatacyjną oraz media. Dwie windy: - max. obciążenie do 1 600 kg -.