dowolna

Nieruchomości Katowice - Oferty wynajmu nieruchomości

798 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

798 ogłoszeń

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym osiedlu Francuska Park w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze apartamentowca z windą. Rozkład pomieszczeń: na.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł55 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu nowego mieszkania - czeka na pierwszego najemcę! Katowice Centrum ul. 3 maja vis a visa Galeria Katowicka! Mieszkanie jest bardzo ciche okna wychodzą na wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój do wynajęcia dla singla lub pary- katowice centrum, ul. 3 maja. Lokalizacja: katowice - ul. 3 maja, ścisłe centrum miasta Rodzaj najmu: pokój prywatny, części wspólne współdzielone Co.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²110 m² 2 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na chwilę obecną dysponujemy następującymi powierzchniami biurowymi które mieszczą się w biurowcu położonym w Katowicach- załężu W cenę o której wspominam niżej wliczona.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

57,91 zł/m²319,39 m² 18 495 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Centrum katowic biurowiec ktw I Oferta modułu: 319,39m2 warunki komercyjne: miesięczny czynsz wywoławczy za m2 netto: - powierzchnia biurowa od 14.50 EUR - powierzchnia handlowa od 30.00 EUR -.

Szczegóły ogłoszenia

12 €/m²220 m² 2 640 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! Do ceny podanej w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 220 m2 znajdujący się w nowoczesnym kompleksie biurowym face2face.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²39 m² 975 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

56,02 zł/m²25,92 m² 1 452 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 26 m , położony na parterze budynku. Lokal posiada własną toaletę oraz prysznic, co zapewnia komfort zarówno dla klientów, jak i personelu.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł51 m² 33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warunki obowiązkowe: -Umowa najmu okazjonalnego na co najmniej 12 miesięcy -zawarcie ubezpieczenia oc najemcy (ok. 250 zł.) -Czynsz najmu: 1700 zł -Opłaty do spółdzielni: 500 zł -Kaucja: 3500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie blisko centrum miasta i parku wygodne W super układzie W pełni wyposażone! Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Marta Wojtasik tel   Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Katowice Koszutka ul. Wierzbowa - 2 pokoje 41 m2 + Balkon we speak english doskonała lokalizacja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu 2 pokojowego, wyremontowanego mieszkania o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowo przestronne, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie w Katowicach, przy ul. Brynicy 3. Budynek - Rezydencja, znajduje się w spokojnej części dzielnicy, szopienice.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i nowoczesne 2 pokoje Katowice, ul. Gawliny (śródmieście) Szukasz słonecznego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w świetnej lokalizacji? To mieszkanie na ul. Gawliny łączy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy, w pełni urządzony apartament na prestiżowym Osiedlu Atal Francuska Park w Katowicach zaprojektowany przez właścicieli architektów.

Szczegóły ogłoszenia

10 464 zł436 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu warsztat o powierzchni 436m2 Suwnica typu Demag (bez udt) Konstrukcja stalowa, docieplona wełną mineralną Wysokość hali 6,5m Rozładunek z poziomu 0 2 bramy (wys. 4,10m x 3,50m).

Szczegóły ogłoszenia

23 850 zł1 325 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Posiadamy do wynajęcia halę o powierzchni łącznej ok. 1.330 m2 w Katowicach. Hala składa się z 2 połączonych naw. W nawie głównej o powierzchni ok. 1.000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 11 piętrze prestiżowej inwestycji atal Sky+ przy al. Korfantego w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w ścisłym centrum Katowic. Wejście do lokalu bezpośrednio z parkingu przy ulicy. Atuty nieruchomości: lokalizacja ścisłe centrum Katowic; budynek.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²100 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biuro w sercu miasta zaprojektuj przestrzeń pod swój biznes Szukasz biura, które będzie wspierać rozwój Twojej firmy od pierwszego dnia? Wybierz nowoczesną przestrzeń w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w Katowicach Ligota, przy ul. Panewnickiej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze Rozkład mieszkania: na przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł110 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 110 m dla osób, które cenią wysoką jakość życia, przestrzeń oraz prestiżową lokalizację w otoczeniu zieleni. To.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²159 m² 8 268 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokalizacja - Katowice okolice Spodka , dobra komunikacja miejska Lokal w reprezentacyjnym budynku biurowym: 159 m - samodzielny lokal położony na parterze budynku. Składa się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²139 m² 7 228 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: katowice - ścisłe centrum miasta, rejon Placu Wolności, dobra komunikacja miejska. Oferujemy Państwu lokal usługowy w pięciokondygnacyjnej pięknie odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! Do ceny należy doliczyć 23% podatku vat. Do wynajęcia lokal biurowy, idealnie skomunikowany pod kątem komunikacji miejskiej lub samochodowej. Podstawowe informacje: - powierzchnia: 201m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Do wynajęcia pokój w doskonałej lokalizacji - Osiedle Paderewskiego, ul. Graniczna 53a. Pokój znajduje się w 4 pokojowym mieszkaniu, które jest w pełni wyposażone w kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł42,78 m² 39,74 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko W realton Prezentujemy Państwu przytulne mieszkanie na wynajem w Katowicach-Giszowcu, przy ulicy Wojciecha. Składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni i łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

43,17 zł/m²178 m² 7 684 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy biuro handlowe, doskonale położone w Katowicach pod względem najważniejszych szlaków komunikacyjnych : autostrada A-4 Kraków - Wrocław (400 metrów) dk 86 Warszawa - Bielsko Biała (100.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny Apartament na osiedlu Francuska Park Szukasz komfortowego miejsca do życia w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Katowicach? Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²208,20 m² 12 075 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:tak

Do wynajęcia nowoczesne biuro o powierzchni 208 m , zlokalizowane na 4. piętrze biurowca z windą przy ul. Marcina 11 w Katowicach, w bezpośrednim sąsiedztwie Silesia City Center.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone, klimatyczne, stylowe studio z balkonem zlokalizowane w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Zabrskiej 15. Dla najemcy ceniącego spokój , komfort ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno magazynowa 480 m - Katowice Al. Korfantego - dostępna od IV 2026 Szukasz funkcjonalnej hali w Katowicach z możliwością wjazdu tir, zapleczem biurowym i pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji Zapraszam na prezentację Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy położony przy ul Uniwersyteckiej 13, w jednym z najwyższych budynków w Katowicach - altusie. Ten prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:13/24

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie z 2 balkonami o podwyższonym standardzie przy ul. Zawiszy Czarnego 4 w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 57 m2. 13 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł47 m² 47,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz! Proponujemy Państwu do wynajmu nowoczesne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji między Ligotą a Brynowem w Katowicach przy ulicy Orkana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Katowic przy ul. Mikołowskiej. Lokal jest jasny, przestronny i daje możliwość dopasowania układu do własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²70,50 m² 2 538 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Pod wynajem powierzchnia biurowa w metrażu 70,5m2 w Katowicach ul. Opolska 22 Oferta bezpośrednio od właściciela - Patrycja Missala   Czynsz 2538 zł netto + części wspólne +.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 34mkw, w pięknie odrestaurowanej, reprezentacyjnej kamienicy przy ulicy Mariackiej w Katowicach. Lokal składa się z 1 dużego.

Szczegóły ogłoszenia

60,37 zł/m²335 m² 20 224 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesna powierzchnia biurowa w nowym budynku zlokalizowanym przy jednej z głównych dróg Katowic, z bardzo dogodnym i szybkim dojazdem do centrum miasta oraz tras wylotowych.

Szczegóły ogłoszenia

44,52 zł/m²146 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prowizja 0% tylko W realton Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany w Katowicach przy ul.Astrów 10 Biuro znajduje sie na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą W każdym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na parterze przy ul. Ligockiej w Katowicach (dzielnica brynów/ligota). Mieszkanie składa się z: 3 niezależnych, zamykanych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

15 453 zł237,74 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuje do wynajęcia pomieszczenia biurowe bądź możliwość dla jednej kondygnacji produkcji ( zwiększona nośność stropu ) Dla pomieszczeń o łącznej powierzchni 237,74 możliwość podziału.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij