dowolna

Nieruchomości Katowice - Oferty wynajmu nieruchomości

798 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

798 ogłoszeń

2 900 zł58,32 m² 49,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem - odświeżone, gotowe do zamieszkania. Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 58,32 m , zlokalizowane na 1 piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Okazja! Dwa miesiące najmu za 0 zł! Katowice- śródmieście Oferuję do wynajęcia lokal o powierzchni 100 m2, zlokalizowany na parterze zadbanej kamienicy w ścisłym centrum Katowic. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

35 404 zł1 242 m² 28,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia budynek przemysłowy o charakterze magazynowo - produkcyjnym Budynek z końca lat 90-tych XX wieku wykonany w konstrukcji szkieletowej jednokondygna-cyjny o układzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł23 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem piękne, komfortowe mieszkanie w Katowicach, idealne dla osób ceniących sobie komfort oraz dogodną lokalizację. Mieszkanie znajduje się w bloku, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 800 zł57,67 m² 48,55 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Katowice - Brynów, ul. Ceglana 61 | 3 pokoje Mam przyjemność zaoferować do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 57,67 m , zlokalizowane w Katowice przy ul. Ceglanej 61,.

Szczegóły ogłoszenia

8 100 zł1 350 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Plac składowy z suwnicą 5t. Plac ogrodzony. Teren zamknięty. Bezpieczny. Dozorowany. Bezkolizyjny dojazd dla tir. Możliwość wynajęcia pomieszczeń biurowych. Oferta wysłana z systemu bck.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł57,77 m² 55,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego, 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 57,77 m , położonego na 1. piętrze nowoczesnego budynku F1 w inwestycji Kryształowa.

Szczegóły ogłoszenia

29 600 zł740 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy do wynajęcia nową halę wolnostojącą w Katowicach z pomieszczeniami biurowo-socjalnymi o powierzchni łącznej ok. 745 m2. Hala posiada wysoki standard. W budynku magazynowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, mieszkanie zlokalizowane w południowej dzielnicy Katowic - w bliskim sąsiedztwie galerii libero. Kapitalna lokalizacja pod względem skomunikowania z centrum Katowic oraz jego.

Szczegóły ogłoszenia

7 770 €2 100 m² 3,70 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesny magazyn w Katowicach. Dogodne usytuowanie magazynu przy jednej z ważniejszych dróg Śląska - drodze krajowej dk86 - czyni tę lokalizację niezwykle atrakcyjną dla.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł3 000 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Hala magazynowa do wynajęcia w Katowicach. Specyfikacja: - ok 3000m2 - Bramy wjazdowe z poziomu rampy dla tir oraz poziom "0" - Plac manewrowy - Hala doświetlona świetlikami - Woda - Prąd Teren.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²2 000 m² 78 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Możliwość aranżacji dużych powierzchni open space od 1000m2 do 4000m2 nowoczesność modernizacja biurowca o wysokim standardzie, z wymienionymi instalacjami, stolarką, elewacją,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²120 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! Do ceny podanej w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Na wynajem lokal biurowy o powierzchni ok. 120 m2 znajdujący się w biurowcu w Katowicach Załężu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²100 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny lokal biurowy do wynajęcia przy Rynku w Katowicach. Oferuję do wynajęcia lokal o powierzchni 100 m2, zlokalizowany na drugim piętrze zadbanej kamienicy w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy w Katowicach Ochojcu zlokalizowany w reprezentacyjnym budynku. Niezależne wejście z poziomu O. Powierzchnia z przeznaczeniem m.in. na sklepy, gabinety,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy w świetnej lokalizacji blisko centrum, bezpłatne parkowanie. Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy usytuowany na trzecim piętrze zadbanego budynku. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²530,68 m² 13 267 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia budynek wielofunkcyjny zlokalizowany w Katowicach przy ul. Żółkiewskiego 3 na działce o nr.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł59 m² 32,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia apartament położony na 4 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu przy ul. Hierowskiego. Składa się z dwóch pokoi, kuchni otwartej na pokój, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

47,90 zł/m²208,20 m² 9 973 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji! Do podanej ceny należy doliczyć podatek vat 23% Centrum Biznesowe rawa office Biurowiec C to ostatni z obiektów znajdujący się przy ulicy Marcina 11 w Katowicach. Biurowiec.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w nowym budynku z dwoma osobnymi pokojami bezpośrednio przy osiedlu Paderewskiego. Najważniejsze informacje Mieszkanie o powierzchni 41 m2 Gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Bezczynszowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze kamienicy. Mieszkanie znajduje się w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł18 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój jednoosobowy w odległości 15 minut pieszo od Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i Centralnego Szpitala Klinicznego w Ligocie Wynajem pokoju o powierzchni ok. 18m2. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy mieszkanie w wysokim standardzie o powierzchni 35m2 na osiedlu Dębowe Tarasy w dzielnicy Dąb. Zlokalizowane na 4 piętrze w 10 piętrowym apartamentowcu. W budynku winda.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Daszyńskiego. Doskonała lokalizacja i komunikacja, świetny dojazd do centrum Katowic. W sąsiedztwie przystanek autobusowy oraz tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²117 m² 5 265 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz optymalnej przestrzeni dla swojego zespołu? Oferujemy moduł biurowy położony w profesjonalnym kompleksie handlowo-usługowym w Katowicach (bogucice). To miejsce, gdzie standard spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Bez prowizji do wynajęcia biura Katowice, ul. Konduktorska. Oferujemy nowoczesne, komfortowe przestrzenie biurowe w konfiguracji odrębnych biur lub open space-office. w biurowcach klasy A z.

Szczegóły ogłoszenia

9 896 zł329,88 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji! Do cen podanych w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Na wynajem hala o powierzchni 330 m2 znajdująca się w kompleksie biurowo- magazynowym w Katowicach Załężu,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowe osiedle! obok doliny 3 stawów! pierwsza linia zabudowy! + taras 40m2! Zamieszkaj w najlepszym mieście pod względem warunków życia na Śląsku! - mieszkanie o powierzchni 67m2 - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł38,70 m² 40,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka z loggią | Katowice - Koszutka | blisko centrum i Spodka Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka z loggią, położona na 2. piętrze w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł39,95 m² 60,08 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym, znajdujące się w apartamentowcu w Katowicach przy ul. Tysiąclecia 16. Mieszkanie o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł91 m² 21,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny lub na firmę numer oferty W biurze: wlvcm7610 Oferujemy do wynajęcia apartament zlokalizowany Katowicach - dzielnicy Brynów, na prestiżowym osiedlu Ptasim. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł40 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 38 m2 o wysokim standardzie. Do mieszkania przynależy obecnie pusta piwnica, która można wykorzystać do przechowywania sprzętów lub roweru. Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe osiedle! obok doliny 3 stawów! Zamieszkaj w najlepszym mieście pod względem warunków życia na Śląsku! - mieszkanie o powierzchni 44m2 - przestronny salon z funkcjonalnym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł103 m² 53,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia słoneczne mieszkanie w 4 piętrowym budynku na osiedlu Ptasim (nowy Brynów). Mieszkanie jest w pełni wyposażone i wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

13,50 €/m²1 400 m² 18 900 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia powierzchnie w nowopowstającym centrum biznesowym Murckowska Park, powierzchnie: 1/ wysoki standard wykończenia 2/ nowoczesna architektura 3/ naturalne materiały 4/ ochrona przed.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie - pierwsza dzielnica dla wymagającego klienta! Na wynajem luksusowe mieszkanie w najnowszym apartamentowcu przy ul. Góreckiego, tzw. Pierwsza Dzielnica. Mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie w sercu Katowic czeka na najemcę. Lokalizacja Mieszkanie leży przy ulicy Szafranka w centrum Katowic. Naprzeciwko mieści się Muzeum Historii Katowic. Do ulicy.