dowolna

Nieruchomości Katowice - Oferty wynajmu nieruchomości

798 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

798 ogłoszeń

26,36 zł/m²110 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Przedstawiam ofertę - lokal biurowy o pow. 110 m2 położony w ścisłym centrum Katowic przy ul. Staromiejskiej. Lokal znajduje się na 2 piętrze w reprezentacyjnej kamienicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł21 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia oferujemy mieszkanie znajdujące się na parterze kamienicy , przy ul. Lisa 9 w Katowicach. Mieszkanie jest umeblowane , wyposażone i przygotowane do najmu od zaraz. Szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł40 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 40mkw, zlokalizowane w Katowicah Szopienicach, w spokojnej i zielonej okolicy, bezpośrednio przy Zespole.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia piękne,dwupoziomowe mieszkanie położone na 2 piętrze w kamienicy.Na pierwszym poziomie salon,kuchnia,łazienka,spiżarka i przedpokój.Na drugim poziomie dwa pokoje i obszerna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

6 960 zł240 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję do wynajęcia halę o powierzchni 240m2 w Katowicach. Przeznaczenie: magazynowo- produkcyjne. Wymiary bramy: 3,50x3,80m Wysokość hali: 5m Długość 20,80cm x szerokość 12,25 cm.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w Katowicach przy ul. Owocowej 7 - w bezpośrednim sąsiedztwie Sądu Apelacyjnego. Parking dla mieszkańców przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł33,53 m² 53,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 01.09.2026 rok Katowice ul. Mikołowska 49 - obok awf! Lokal 33,53m2 składa się z: - przedpokoju - Kuchni z oknem(płyta indukcyjna, piekarnik, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik, mała.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z miejscem parkingowym w garażu podziemnym Katowice ul. Nasypowa - pow. 39 m2, nowy blok, winda. Wynajmę M-3, umeblowane gotowe do do zamieszkania. W mieszkaniu jest wszystko co.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia apartament trzypokojowy na osiedlu "francuska Park" w Katowicach. Mieszkanie ma powierzchnię 61m2, usytuowany jest na 1 piętrze w nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

950 zł18 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ul. Oswobodzenia 38a w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 18m2. Piętro 3 z 3. Ogrzewanie centralne. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł44,34 m² 50,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowe trzypokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym oraz komórką lokatorską w cichej i spokojnej części miasta, blisko centrum. Nieruchomość znajduje się w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

20 580 zł980 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Woilne od luty 2024r Katowice - Szopienice. - hala magazynowa. - bramy rolowane/otwierane wjazdowe z osobnym wejściem ok 10 sztuk o wymiarach 3,5m x 3,5m - Szerokość hali ok 18m - Długość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English scroll down Na wynajem przytulne mieszkanko w Katowicach - ul. Johna Baildona 4 -2-pokojowe z narożnym balkonem. Proponujemy Państwu na wynajem przytulne mieszkanko zlokalizowane na 3-cim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

**katowice Śródmieście - ul. Kościuszki 31b** Do wynajęcia kawalerka o powierzchni ok. 25 m , położona w odnowionej kamienicy w samym sercu miasta! Lokalizacja: świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

31 zł/m²15 m² 465 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pomieszczenie biurowe, usługowe. lokal na wynajem Katowice os. Witosa Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalów biurowo-usługowych mieszczących się wyremontowanym, stale monitorowanym, ocieplonym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Super miejscówka! Do wynajęcia oferujemy komfortowe mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Mariackiej w Katowicach. Lokal o pow. 40 m2 usytuowany na poddaszu kamienicy, po kapitalnym remoncie. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy, przestronny 3 pokojowy apartament usytuowany na zamkniętym i strzeżonym osiedlu Ligota Park ul Orkana na Brynowie spokojna i bezpieczna okolica, z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36m2 zlokalizowane w Katowicach, dzielnica Kostuchna przy ul. Bażantów. Największe atuty: nowoczesne wykończenie Klimatyzacja Prestiżowa dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł100 m² 24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowy dwupoziomowy apartament zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Katowic - osiedlu Ptasim w dzielnicy Brynów. Apartament o pow. całkowitej 100m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł32,32 m² 71,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice Ligota Franciszkańskie - apartament z ogródkiem i klimatyzacją blisko śum - ul. Szurmana. Polecamy do wynajęcia 2 pokojowy, wygodny apartament o w południowej dzielnicy Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł78 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania - Katowice Ligota ul. Bronisławy, obok śum Lokal ok 78m2 składa się z: - dużego przedpokoju (dwie szafy zabudowane z lustrem) - Dużej kuchni (stół, 4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne 2 Pokoje z Tarasem, garażem i Garderobą Katowice Tysiąclecia 20 Zacznij żyć komfortowo! Oferujemy do wynajęcia wyjątkowo piękne i w pełni wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 570 zł139 m² 25,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferuję do wynajmu halę warsztatowo-produkcyjną murowaną ok 139 m kw, nieogrzewaną. Cena 3569 zł netto plus media. Opis nieruchomości: obiekt składa się z hali o powierzchni 139.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Katowicach, zaledwie 300m od Spodka i w sąsiedztwie Muzeum Śląskiego oraz nospr jak również Uniwersytetu Śląskiego! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3 pokoje 62 m balkon Osiedle Ptasie - Katowice Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 62 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu mieszkania 3 pokojowego w Katowicach w dzielnicy Koszutka przy ul. Grażyńskiego. Lokal ma powierzchnię ok. 60m2 i składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Jasny, niezależny pokój z własnym balkonem w spokojnym, 4-pokojowym mieszkaniu kilka minut pieszo od Uniwersytetu Ekonomicznego i około 15 minut spaceru od centrum Katowic. Dobre miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł560 m² 22,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu hala z płyt dwuwarstwowych magazynowo produkcyjna o powierzchni 440m2 z dodatkową powierzchnią socjalno - biurową na hali 120m2 Łącznie 560m2 Stan techniczny dobry Hala.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

I'm English-speaking real estate Agent If you are looking for a furnished apartment or house in Silesia - I can help, just contact with me. Lokalizacja: bliska lokalizacja terenów zielonych ( Park.

Szczegóły ogłoszenia

34 500 zł2 500 m² 13,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Oferujemy do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 2.500 m2 lub większy w Katowicach blisko autostrady A4, woj. śląskie. Istnieje również możliwość wynajęcia większych magazynów (zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Co wynajęcia lokal na parterze z witrynami, może być pod biuro, usługi, gastronomię. Powierzchnia 150m2 cena 50 zl /m2 tj 7500 zł / mc plus media wg zużycia. Lokalizacja Katowice ul Warszawska.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²120 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kontakt do agenta prowadzącego   Do wynajęcia nieruchomość o łącznej powierzchni 120m2 zlokalizowana blisko centrum miasta. Na parterze nieruchomości lokal o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dla pierwszego Najemcy! Na wynajem nowoczesny apartament zlokalizowany w Katowicach na prestiżowym osiedlu Pierwsza Dzielnica. Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

55,01 zł/m²85,50 m² 4 703 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy w odrestaurowanej kamienicy w centrum Katowic. Lokal o powierzchni 85,5m2 ( w raz z udziałem w częściach wspólnych ) położony na.

Szczegóły ogłoszenia

5 490 zł120 m² 45,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach przy ul. Pięknej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 2-kondygnacyjnego budynku. Rozkład pomieszczeń Na.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²71,29 m² 4 135 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biuro typu open space o powierzchni 71 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze reprezentacyjnego biurowca z windą. Lokal został zaprojektowany z myślą o komforcie pracy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: bartosz Hein tel.   Na wynajem mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Warszawskiej 35 w dzielnicy Śródmieście. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł48 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne mieszkanie zlokalizowane w cichej i zielonej dzielnicy Katowic - na Osiedlu Ptasim. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 3-piętrowego budynku. Rozkład pomieszczeń: na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²220 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prowizja 0% tylko W realton Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany w samym centrum Katowic! Prestiżowy nowoczesny budynek Sokolska Tower. Biuro znajduje sie na 1 piętrze z recepcja.