dowolna

Nieruchomości Katowice - Oferty wynajmu nieruchomości

793 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

793 ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować przytulne studio na wynajem zlokalizowane w inwestycji belg w Katowicach, stworzone z myślą o jednej osobie lub studencie poszukującym komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

5 940 zł157 m² 37,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy do wynajęcia wolnostojącą halę magazynową doskonale nadająca się np. na warsztat lub punkt usługowy z wydzielonymi pomieszczeniami biurowo-socjalnymi (rzut w zał.). Hala.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu czteropokojowego mieszkania. Podstawowe informacje: lokalizacja: katowice ul. Obrońców Westerplatte Powierzchnia: 58,7m Liczba pokoi: 4 Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2-pokojowe słoneczne mieszkanie umiejscowione w świetnej lokalizacji w Katowicach dzielnica Koszutka przy ulicy Morcinka. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze bez windy. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Spółdzielnia Mieszkaniowa Załęska Hałda oferuje do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 126,52 m2, usytuowany na parterze w pawilonie handlowo-usługowym przy ulicy Witosa 17.

Szczegóły ogłoszenia

33,74 zł/m²32,60 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal handlowy w murowanym pawilonie wspólnoty kupieckiej o powierzchni 32,6 m2 adres: ul. Wojciecha 5 Katowice-Giszowiec. cena najmu 1100 zł/ miesiąc :kontakt do.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł420 m² 2,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wynajmę działkę w Katowicach Ochojcu. Działka ma powierzchnię 420m2 Na działce można prowadzić ośrodek szkolenia psów, nadaje się też na postawienie garaży i ich wynajem lub inne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowy, dwupoziomowy lokal gastronomiczny- śródmieście Katowic Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 240 m2, położony w ścisłym centrum Katowic. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem - ul. Chopina w samym sercu miasta Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, jasne i starannie urządzone mieszkanie o funkcjonalnym układzie, składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem klimatyczna kawalerka katowice oś. Bażantów tylko dla wyjątkowego najemcy Na wynajem klimatyczne dwu pokojowe mieszkanie z ogródkiem znajdujące się na parterze. Katowice Oś. Bażantów.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł43,17 m² 41,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W najlepszej lokalizacji bardzo dobrze wyposażone Do wynajęcia od zaraz, bardzo dobrze wyposażone, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Osiedla Paderewskiego, czyli w najlepszej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu komfortowego, mieszkania o powierzchni 36,00 m , zlokalizowanego przy ul. Puławskiego w Katowicach. Lokal znajduje się na 5. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia oferujemy mieszkanie jednopokojowe Z przedpokojem, kuchnią, łazienką, garderobą I balkonem na osiedlu tysiąclecia. Oferta na wyłączność. Mieszkanie gruntownie wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²280 m² 12 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Oferuję do wynajęcia powierzchnię biurową w prestiżowym biurowcu, wysoki standard. Budynek biurowy o łącznej wielkości: 5500m2 Dostępna powierzchnia: parter Z witryną, show room - ok.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł79,61 m² 41,45 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 79,61 m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka przy ul. Markiefki w Katowicach, dzielnica Bogucice. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowej kamienicy. Lokalizacja W zasięgu spaceru pełna dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²25 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje do najmu lokal użytkowy nr 0.016-0.017 o powierzchni 25,92 m2 zlokalizowany w holu dworca PKP Katowice Ligota. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

75,86 zł/m²29 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Przy tej ofercie najemca nie płaci prowizji biura nieruchomości! do wynajęcia nowe lokale biurowe /po remoncie kapitalnym/, pod działalność usługowo - biurową, w katowicach - os. Bażantów.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł47 m² 44,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i komfortowo urządzone mieszkanie zlokalizowane na spokojnym, zamkniętym osiedlu Miłe Zacisze przy ulicy Tunelowej. Oferta dostępna tylko w estatestreet! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta polecana! Oferujemy do wynajęcia duże dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2 po kapitalnym remoncie. Zadbany kamienica w ścisłym centrum Katowic. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowy, 2-pokojowy apartament z wielkim tarasem ul. Nadgórników 14! Szukasz wyjątkowego, nowoczesnego miejsca do życia w najbardziej prestiżowej lokalizacji? Oferuję na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł32 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanko w kamienicy z kultowego okresu moderny. Lokalizacja Katowice ul. Rymera Mieszkanie w śródmieściu, w zacisznej części ( bez ruchu kołowego przed oknami).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne mieszkania w centrum Katowic! Świetna oferta dla studentów, pary czy firmy. Lokalizacja: ulica Warszawska 36 prowadząca na rynek. Z mieszkania 3 minuty pieszo do rynku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²291 m² 12 222 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: katowice, budynek biurowy położony jest w centralnej części Katowic, z bardzo dobrym dojazdem od dtś (ul.Chorzowska). W pobliżu znajdują się budynki biurowe klasy A, lokale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez prowizji. Do wynajęcia budynek biurowo usługowy zlokalizowany przy ul. Siemianowickiej 5a w Katowicach, w dobrze skomunikowanej części miasta z szybkim dojazdem do centrum Katowic oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł46,76 m² 37,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane przy ul. Granicznej 19 w Katowicach. Lokal znajduje się na parterze i jest w pełni umeblowany oraz wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu lokalu do celów handlowo usługowych w Katowicach dzielnicy Dąb. Jest to topowa lokalizacja ,świetnie skomunikowana jeśli chodzi.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka Bażantów Katowice z parkingiem i niskimi opłatami - komfort na wyciągnięcie ręki Przestronne mieszkanie nowocześnie wykończone w pełni wyposażone na zamykanym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kompaktowy apartament 2 pokoje | centrum katowic | smart design Szukasz funkcjonalnego mieszkania, które łączy nowoczesny styl z niskimi kosztami utrzymania? Ten 30-metrowy apartament w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - od zaraz. For rent Apartament na Dębowych Tarasach, johna Baildona 20b ( III etap ) * powierzchnia 50 m2 * salon z aneksem kuchenny z wyjściem na balkon , sypialnia , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny lokal mieszkalny o powierzchni 43m w Katowicach przy ul. Sokolskiej 30a znajdujący się na 3 piętrze. Lokal składa się z: wyposażonego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

14 400 zł480 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Posiadamy do wynajęcia halę o powierzchnie około 480 m2, w tym trzy pomieszczenia socjalno - biurowe oraz wc razem ok. 100 m2. Powierzchnia magazynowa/produkcyjna wynosi około 373 m2 (15,25.

Szczegóły ogłoszenia

8 800 zł4 000 m² 2,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do wynajmu grunt utwardzony w kształcie prostokąta o pow. ok 4 000m2 zlokalizowanego w Katowicach Szopienicach, blisko dk79 i drogi ekspresowej S89.~Działka zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament przy Parku Śląskim Pierwszy najem, ul. Bytkowska 113. Prezentujemy ofertę wynajmu nowoczesnego apartamentu, który łączy prestiżową lokalizację z wysokim standardem wykończenia. To.

Szczegóły ogłoszenia

80,45 zł/m²110 m² 8 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 110 m , zlokalizowany w Katowicach przy ul. Rzepakowej 4h. Lokal w pełni przygotowany pod działalność gabinetową - obecnie funkcjonują.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²890 m² 40 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Serdecznie zapraszam do skorzystania z unikalnej oferty najmu 890 mkw. powierzchni biurowej w prestiżowej, zrewitalizowanej części kompleksu Starego Dworca w Katowicach przy ulicy Dworcowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł57 m² 54,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą wynajmu apartamentu na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w Katowicach - Brynowie. Lokalizacja inwestycji jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę biuro 36 m - pełen komfort, świetna lokalizacja - dostępne w ciągu miesiąca! Z uwagi na przeprowadzkę do nowej lokalizacji z witryną i wejściem bezpośrednio.