dowolna

Lokale użytkowe pod gabinet Katowice - Oferty sprzedaży i najmu

56 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

56 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Katowice

Katowice,śląskie

52,11 zł/m²190 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

***siedziba firmy W domowym zaciszu*** ** na wynajem, przestronny dom W stylu angielskim, pod biznes/biuro/usługi** *tychy, wartogłowiec, lawendowa 131* Do dyspozycji Najemców będzie: dom -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Chorzowska

Środmieście,Katowice

42 zł/m²295 m² 12 390 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: katowice, budynek biurowy położony jest w centralnej części Katowic, z bardzo dobrym dojazdem od dtś (ul.Chorzowska). W pobliżu znajdują się budynki biurowe klasy A, lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Barlickiego

Witosa,Katowice

97 000 zł28 m² 3 464,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Proponujemy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 28 m znajdujący się w budynku wolnostojącym z wejściem z zewnątrz. Jest to budynek własnościowy (umowa kupna sprzedaży).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Szeligiewicza

Środmieście,Katowice

38,04 zł/m²92 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę trzy pokojowy lokal w kamienicy w centrum Katowic pod działalność gospodarczą (biura, gabinety) również z możliwością podnajmu na powyższe cele. Czynsz najmu 3500 zł (najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Mariacka

Katowice,śląskie

55,19 zł/m²106 m² 5 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! Opis nieruchomości: oferujemy do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 106m2. Atrakcyjna - nieruchomość znajduje się w centrum Katowic przy ulicy Marackiej 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Katowice

Katowice,śląskie

73,60 zł/m²47 m² 3 459 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o powierzchni 47,6m. Dane szczegółowe: -parter kamienicy, -wejście po kilku schodach, -recepcja, 2 gabinety (możliwość stworzenia jednego pomieszczenia 38m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Koszutka,Katowice

60,26 zł/m²153 m² 9 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia usługowo-biurowa ok.152,68 m2 brutto -parter budynku biurowego klasy A. Powierzchnia w formie open space, podział powierzchni pod klienta - staraniem i na koszt właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Słowackiego

Środmieście,Katowice

28,57 zł/m²63 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opis lokalu: *do wynajęcia lokal usługowy przy ulicy Słowackiego 12 *wysoki parter *powierzchnia 63 m2 *3 pomieszczenia, w tym 2 nieprzechodnie (każde z umywalką) oraz 1 przechodnie, nadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Katowice

Środmieście,Katowice

66,67 zł/m²150 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Oferujemy Państwu na wynajem budynek biurowo-usługowy położony 20 minut od centrum Katowic. Dane techniczne: powierzchnia użytkowa: 150m2 Ogrzewanie/ciepła woda: własny piec ekogroszek Okna: plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Tomasza

Ligota,Katowice

25,32 zł/m²158 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy zlokalizowany przy ul. Tomasza 12 w Katowicach. Na powierzchnię 158m2 składa się : część handlowa (do obsługi klientów) wraz z regałami i meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zabrska

Środmieście,Katowice

43,41 zł/m²85 m² 3 690 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

English text scroll down We speak English, deutsch, italiano, українська , Polski - Call or text us anytime Nowo wyremontowane, klimatyzowane biuro o powierzchni 85 m 2 , w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Teatralna

Środmieście,Katowice

122,22 zł/m²45 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy do zaoferowania zupełnie nową, wyremontowaną przestrzeń do wynajęcia pod Wasze usługi! Dwa połączone ze sobą oświetlone gabinety, (większy o wymiarach 16,146 m2, mniejszy - 8,568m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Ligota,Katowice

52,50 zł/m²80 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: katowice Ligota, w sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna. Dobra komunikacja drogowa do tras wylotowych z miasta. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Gliwicka

Środmieście,Katowice

22,61 zł/m²230 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja - Katowice, okolice ul. Gliwickiej. Bezkolizyjny dojazd do ul. Chorzowskiej 0,5 km, łatwy dostęp do przystanków komunikacji miejskiej. W sąsiedztwie budynki biurowe. Do wynajęcia: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bażantów

Kostuchna,Katowice

1 400 000 zł210 m² 6 662,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy na prestiżowym osiedlu Bażantów w Katowicach.~Lokal o pow. 210,12m2 znajduje się na II piętrze trzy-kondygnacyjnego budynku użytkowego ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Podgórna

Środmieście,Katowice

72,73 zł/m²22 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tylko W realton! Na wynajem gabinet o powierzchni 21 m2 w Katowicach przy ul. Podgórnej Gabinet znajduje sie w budynku parterowym gdzie są inne gabinety lekarskie. Recepcja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Katowice,śląskie

60 zł/m²229 m² 13 740 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: katowice, rejon powierzchni biurowo-usługowych. Około 200 m od A4 oraz około 800 m od dtś. Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 229,53m 2 znajdujący się w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pola

Brynów,Katowice

61,27 zł/m²204 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:własny parking

0% prowizji! Na wynajem lokal użytkowy w znakomitej lokalizacji przy ulicy Wincentego Pola w Katowicach. Lokal znajduje się na parterze 10-piętrowego budynku po termomodernizacji. Dane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Brynów,Katowice

65,06 zł/m²89 m² 5 790 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

English text scroll down We speak English, deutsch, italiano, українська, polski - Call or text us anytime Do wynajęcia klimatyzowane, nowoczesne i reprezentacyjne biuro z gabinetami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Katowice

Koszutka,Katowice

50 zł/m²374 m² 18 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia cały budynek biurowo usługowy, wolnostojący o powierzchni ok. 375 m2 z miejscami parkingowymi gratis. Budynek o nowoczesnym wyglądzie i wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Katowice

Koszutka,Katowice

50 zł/m²375 m² 18 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia cały budynek biurowo usługowy, wolnostojący o powierzchni ok. 375 m2 z miejscami parkingowymi gratis. Budynek o nowoczesnym wyglądzie i wysokim standardzie posiada 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Koszutka,Katowice

50 zł/m²375 m² 18 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Koszutka,Katowice

50 zł/m²374 m² 18 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Młyńska

Środmieście,Katowice

24,50 zł/m²60 m² 1 470 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Przestronne biuro z 3 pomieszczeniami 400m od dworca kolejowego Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w ruchliwym miejscu lokalizacja w sąsiedztwie biur/sklepów prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Załęska Hałda-Brynów,Katowice

50 zł/m²375 m² 18 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Ligota,Katowice

56,25 zł/m²80 m² 4 500 zł

 

 

 

Brynów,Katowice

65,16 zł/m²95 m² 6 190 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

English text scroll down We speak English, deutsch, italiano, українська, polski - Call or text us anytime Do wynajęcia klimatyzowane, nowoczesne i reprezentacyjne biuro z przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Katowice

Załęska Hałda-Brynów,Katowice

50 zł/m²375 m² 18 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Katowice

Witosa,Katowice

76,92 zł/m²13 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bezpośrednio od właściciela do wynajęcia powierzchnie biurowo- usługowe w świetniej lokalizacji Katowic. W pobliżu duże osiedle, szkoła, żłobek. W sąsiedztwie powstaje przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Panewnicka

Nowa Ligota,Katowice

21,84 zł/m²114 m² 2 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal w budynku wolnostojącym usługowo-handlowym w Katowicach przy ul. Panewnickiej Podana cena wynajmu jest ceną brutto Koszty dodatkowe :prąd, woda,gaz wg liczników Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany

Koszutka,Katowice

50 zł/m²375 m² 18 750 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Dąbrówka Mała,Katowice

45 zł/m²242 m² 10 890 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Sosnowiec na granicy z Katowicami - ok. 2km od dk 86 Oferujemy do wynajęcia biura w wysokim standardzie, położone na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej - w Sosnowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Szarych Szeregów

Kostuchna,Katowice

458 000 zł69 m² 6 638 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mieszkanie idealne na lokal usługowo handlowy 3 pok. 69 m 2 Piotrowice / Kostuchna ulica Szarych Szeregów Lokal idealny pod inwestycje i działalność gospodarczą. Umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Brynów,Katowice

48,04 zł/m²102 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Reprezentacyjne biuro premium do wynajęcia na osiedlu Ptasim w Katowicach! To doskonała propozycja dla profesjonalnych firm poszukujących ekskluzywnej przestrzeni biurowej. Sprawdzona oferta Łowców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany

Brynów-Zgrzebnioka,Katowice

59 zł/m²152 m² 8 950 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia całkiem nowy lokal użytkowy o wysokim standardzie w Katowicach przy ul. Ceglanej, bezpośrednio przy Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Koszutka,Katowice

50 zł/m²375 m² 18 750 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Zawodzie,Katowice

29 zł/m²157 m² 4 553 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy Katowice Zawodzie, idealne skomunikowanie z miastami ościennymi Oferujemy wynajem lokalu o powierzchni 157m2 usytuowanego na parterze w 3 piętrowym budynku biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Środmieście,Katowice

70,49 zł/m²166 m² 11 701 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokalizacja : Katowice - bezpośredni dostęp do autostrady A4 - Kraków - Wrocław Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową 166,32 mkw (202,43 brutto) w formie open space + gabinety + aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Curie-Skłodowskiej

Środmieście,Katowice

649 000 zł82 m² 7 914,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do zaoferowania mamy dla Państwa lokal usługowo-handlowy znajdujący się na parterze o powierzchni użytkowej 82m2. Bezpośrednie wejście od ulicy Marii Curie Skłodowskiej wraz z szklaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany

Brynów-Zgrzebnioka,Katowice

59 zł/m²152 m² 8 930 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany

Koszutka,Katowice

50 zł/m²375 m² 18 750 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij