dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Katowice - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

59 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

59 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Katowice

Katowice,śląskie

765 000 zł102 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

***lokal dochodowy z najemcą***~***top lokalizacja***~oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy w miejscu dobrze skomunikowanym na osiedlu mieszkaniowym.~~ Lokal jest kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Łabędzia

Zgrzebnioka,Katowice

479 000 zł46 m² 10 347,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż nowoczesny I wyposażony gabinet kosmetyczny Katowice Brynów os. Ptasie, ul. Łabędzia: 46,29 m . Salon znajduje się na parterze, w pełni wyposażony, po remoncie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Powstańców

Środmieście,Katowice

6 678 000 zł1 925 m² 3 469,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości Centrali Zaopatrzenia Górnictwa S.A. w upadłości ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż majątku wchodzącego w skład masy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mikołowska

Środmieście,Katowice

1 649 000 zł214 m² 7 688,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo/usługowy w Katowicach - ścisłe centrum miasta. Lokal został częściowo wyremontowany czeka na nowego właściciela, który go zaaranżuje wg własnych potrzeb. Idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Olimpijska

Katowice,śląskie

1 467 312 zł95 m² 15 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Newstate rei prezentuje ofertę sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 95,28 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie apartamentowym atal Olimpijska przy ul. Olimpijskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Katowice

Bogucice,Katowice

1 247 492 zł84 m² 14 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnego lokalu usługowe w prestiżowej inwestycji noho Nadgórników 14 nowoczesnym kompleksie mieszkaniowo-usługowym zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Puchały

Katowice,śląskie

1 508 980 zł137 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży lub najmu lokal użytkowy o powierzchni 137,18m2 przy ul. Puchały 6 w Katowicach w Centrum Handlowym Bażantowo zaspokajającym codzienne potrzeby mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Stara Ligota,Katowice

950 000 zł72 m² 13 194,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż lokal usługowy (72m2) wynajęty sieci Żabka - budynek po generalnym remoncie (ukończony w wakacje 2025r.) - Żabka funkcjonuje od 08.2025r. umowa na 10 lat - czynsz płacony przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Kawek

Brynów,Katowice

1 300 000 zł102 m² 12 740,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 102,04 m , zlokalizowany na prestiżowym i spokojnym Osiedlu Ptasim w Katowicach, przy ul. Kawek 2b. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Szopienice,Katowice

3 950 000 zł422 m² 9 356,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż parter usługowy o powierzchni 422,16 m w kamienicy zlokalizowanej w Katowicach - Szopienicach, u zbiegu ulic ks. Bednorza i Obrońców Westerplatte. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bażantów

Katowice,śląskie

1 830 000 zł243 m² 7 530,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy w Katowicach przy ul Bażantów.~Lokal o pow. 242,84 m2 znajduje się na I piętrze w trzy-kondygnacyjnym budynku po remoncie z nową elewacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Strzelecka

Środmieście,Katowice

699 000 zł74 m² 9 445,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy ul. Strzelecka - Katowice Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w sercu Katowic przy ul. Strzeleckiej. Doskonałe położenie zapewnia wygodny dostęp do infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Warszawska

Środmieście,Katowice

1 350 000 zł154 m² 8 766,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: katowice - ul. Warszawska - centrum miasta, dobra komunikacja miejska. Oferujemy do sprzedaży lokal wykorzystywany na działalność biurową , w ładnej zadbanej kamienicy zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Żwirki i Wigury

Środmieście,Katowice

99 000 zł72 m² 1 379,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do przejęcia za odstępne - w pełni wyposażone bistro z domowymi obiadami. Na kupna za odstępne przestronny lokal gastronomiczny o powierzchni 71 m , położony przy ulicy Żwirki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Rybnicka

Środmieście,Katowice

1 997 000 zł216 m² 9 245,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Katowic 216 m w modernistycznej kamienicy przy ul Rybnickiej 7 - unikatowa lokalizacja. Na sprzedaż przestronny lokal o powierzchni 216 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Koszutka,Katowice

699 000 zł129 m² 5 418,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu o powierzchni 129 m 2. Nieruchomość znajduje się w Katowicach na Koszutce, w pobliżu Spodka. Lokal może mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Warszawska

Bogucice,Katowice

3 577 600 zł224 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta od Dewelopera , bez prowizji , w cenie 23 % vat. W ogłoszeniu - lokal użytkowy z witrynami od strony ul.Warszawskiej i ul.Dudy - Gracza , o powierzchni 223,60 mkw. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Andrzeja

Środmieście,Katowice

820 480 zł103 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Do sprzedania lokal użytkowy o pow. 102,56 m2 w Katowicach przy ul. Andrzeja 2 (śródmieście około 150 m od dworca). Lokal mieści się na parterze w kamienicy z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kościuszki

Środmieście,Katowice

529 000 zł102 m² 5 186,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz odpowiedniego miejsca do rozwoju swojego biznesu? Przedstawiamy atrakcyjną ofertę - lokal w centrum Katowic, zlokalizowany przy ulicy Kościuszki. To dwukondygnacyjny obiekt o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Koszutka,Katowice

669 000 zł129 m² 5 186,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Katowice

Muchowiec,Katowice

499 000 zł69 m² 7 256,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

3-pokojowe mieszkanie w centrum Katowic - idealne na inwestycję lub lokal usługowy Cena do negocjacji - Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,7 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Giszowiec,Katowice

99 000 zł33 m² 3 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości Na sprzedaż: lokal handlowo-usługowy w Katowicach na Giszowcu! Szukasz idealnej lokalizacji dla swojego biznesu? Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dudy-Gracza

Bogucice,Katowice

3 473 600 zł217 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta od Dewelopera , bez prowizji , w cenie 23 % vat. W ogłoszeniu - lokal użytkowy z witrynami od strony ul.Warszawskiej i ul.Dudy - Gracza , o powierzchni 217 mkw. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kościuszki

Środmieście,Katowice

388 598 zł47 m² 8 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do sprzedania lokal usługowy z witryną i wejściem bezpośrednio z chodnika przy jednej z głównych ulic Śródmieścia nieopodal dworca głównego ul. Kościuszki 9. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dudy-Gracza

Bogucice,Katowice

3 473 600 zł217 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Fliegera

Środmieście,Katowice

759 000 zł95 m² 8 014,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Witam.Ze względów zdrowotnych, Pilnie-Sprzedam lokal użytkowo-handlowy w bardzo dobrej lokalizacji śródmieścia Katowic.Dobry pod inwestycje. Lokal daje możliwość adaptacji i wykorzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Curie-Skłodowskiej

Środmieście,Katowice

450 000 zł82 m² 5 487,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do zaoferowania mamy dla Państwa lokal usługowo-handlowy znajdujący się na parterze o powierzchni użytkowej 82m2. Bezpośrednie wejście od ulicy Marii Curie Skłodowskiej wraz z szklaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bażantów

Kostuchna,Katowice

2 837 820 zł472 m² 6 012,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy w Katowicach przy ul Bażantów.~Lokal o pow.472,97m2 znajduje się na I piętrze trzy-kondygnacyjnego budynku użytkowego ocieplonego z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bażantów

Katowice,śląskie

1 800 000 zł243 m² 7 412,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal dochodowy 9% ~oferujemy na sprzedaż lokal dochodowy w Katowicach przy ul Bażantów.~Lokal o pow. 242,84 m2 znajduje się na I piętrze w trzy-kondygnacyjnym budynku po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Katowice

Katowice,śląskie

890 000 zł300 m² 2 966,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż halę z dużą działką.~~Powierzchnia hali 300m2 + pomieszczenia gospodarcze, hala murowana wysoka 5m.~~Powierzchnia działki 1762m2 - pełna własność!~~Lokalizacja dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Adamskiego

Środmieście,Katowice

996 000 zł87 m² 11 448,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam lokal handlowo-usługowy. Sala sprzedaży, pomieszczenie biurowe, wc. Obecnie dobrze prosperujący sklep-długoterminowa umowa z siecią Żabka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Warszawska

Katowice,śląskie

998 500 zł175 m² 5 705,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! Szukasz świetnej okazji inwestycyjnej dającej ok 9% roi? Chcesz uciec przed inflacją? Chcesz cieszyć się pewnym, bezpiecznym przychodem pasywnym i być dalej właścicielem atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Koszutka,Katowice

8 990 000 zł3 960 m² 2 270,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO sprzedaży: budynek biurowo-usługowy powierzchnia całkowita 3960m2/ powierzchnia użytkowa 3577m2/ powierzchnia zabudowy 1016m2 pomieszczenia biurowe o różnej wielkości od 13m2 do 140m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wojciecha

Giszowiec,Katowice

495 000 zł33 m² 15 184 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowy z dobrze prosperującą firmą w branży wędliniarskiej, działającą nieprzerwanie od 20 lat. Oferta obejmuje lokal, pełne wyposażenie oraz sprawdzone kontakty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Panewnicka

Ligota-Panewniki,Katowice

1 800 000 zł180 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy Państwu na sprzedaż budynek biurowo-usługowy położony przy głównej ulicy Panewnickiej w Katowicach. Dane techniczne: typ własności: własnościowe Powierzchnia użytkowa: 180m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Baildona

Dębowe Tarasy,Katowice

249 000 zł28 m² 8 892,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Idealne miejsce na Twój biznes Z przyjemnością przedstawiam wyjątkową ofertę zakupu lokalu usługowo-handlowego o powierzchni 28m , zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu Dębowe Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Warszawska

Katowice,śląskie

983 100 zł175 m² 5 617,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! Szukasz świetnej okazji inwestycyjnej dającej 8% roi? Chcesz uciec przed inflacją? Chcesz cieszyć się pewnym, bezpiecznym przychodem pasywnym i być dalej właścicielem atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kościuszki

Środmieście,Katowice

470 000 zł102 m² 4 607,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz idealnego miejsca, aby rozwijać swój biznes? Mamy dla Ciebie świetną propozycję - lokal handlowo-usługowy znajdujący się przy ulicy Kościuszki. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Katowice

Katowice,śląskie

11 000 000 zł1 300 m² 8 461,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż nowy park handlowy- topowe miasto w woj. śląskim. Znani najemcy, bezpośrednie sąsiedztwo innych sieciowych punktów. Powierzchnia najmu ok.