dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Katowice - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

59 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

59 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pułaskiego

Paderewskiego,Katowice

35 000 zł18 m² 1 944 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam dwupoziomowe miejsce parkingowe przy ulicy Pułaskiego w garażu podziemnym. Garaż jest ogrzewany i znajduje się podziemiach budynku wielorodzinnego nieopodal Lidla. Garaż zamykany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Ligota

Ligota,Katowice

99 000 zł50 m² 1 980 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nie przegap szansy na pierwszy biznes lub kolejny dobry punkt! sklep, który musi nadal funkcjonować! sklep, bez którego klient nie może się obejść! Katowice ligota/zadol e , osiedle bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bytkowska

Wełnowiec,Katowice

838 323 zł137 m² 6 100 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Super inwestycja! Lokal ul. Bytkowska 119 Doradcy Wawel Service mają przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż Lokal handlowo-usługowy, zlokalizowany na parterze nowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Witosa,Katowice

74 999 zł24 m² 3 101,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Katowice - os. Witosa - lokal użytkowy Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu niemieszkalnego - lokalu użytkowego , położonego na X piętrze w wieżowcu na Osiedlu Witosa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bytkowska

Wełnowiec,Katowice

1 257 804 zł206 m² 6 097,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Super inwestycja! Lokal ul. Bytkowska 117 Doradcy Wawel Service mają przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż Lokal handlowo-usługowy, zlokalizowany na parterze nowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. 3 Maja

Katowice,śląskie

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszczącego się w Katowicach przy ulicy 3 Maja. Do lokalu wchodzi się od ulicy 3 Maja, znajduje się on na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Katowice

Katowice,śląskie

155 000 zł50 m² 3 100 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prosperujący sklep osiedlowy. Wolnostojący budynek o powierzchni użytkowej ok. 50 m2 (30 m2 pow. sprzedażowa + 20 m2 pow. magazynowa)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Koszutka,Katowice

390 000 zł78 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży lokal biurowo usługowy o powierzchni ok. 78 m2 położony w Katowicach w okolicy al. Roździeńskiego, uniwersytetu Ekonomicznego, uniwersytetu Śląskiego, strefy kultury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Witosa

Witosa,Katowice

1 600 000 zł186 m² 8 602,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Sprzedane Lokal położony w dzielnicy Witosa w Katowicach przy głównym ciągu komunikacyjnym w bezpośrednim sąsiedztwie nowo otwartego sklepu firmowego "sokołów" oraz salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Krótka

Ochojec,Katowice

320 000 zł127 m² 2 515,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Katowice Ochojec ulica Krótka. Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 127,20m2 na parterze dwupiętrowego domu w dzielnicy Ochojec. Należy podkreślić wyjątkową lokalizacje. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bytkowska

Wełnowiec,Katowice

838 323 zł137 m² 6 100 zł/m²

 

 

 

Wełnowiec,Katowice

1 278 194 zł210 m² 6 100 zł/m²

 

 

 

Brynów,Katowice

469 000 zł104 m² 4 509,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu użytkowego zlokalizowanego w Katowicach w okolicy ul. Wincentego Pola. Nieruchomość o powierzchni 104,18 m2 mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Dąbrówka Mała

Dąbrówka Mała,Katowice

1 950 000 zł500 m² 3 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kompleksu mieszkalno-biurowego zlokalizowanego w Katowicach w dzielnicy Dąbrówka Mała. Powierzchnia działki 2400 mkw. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bytkowska

Wełnowiec,Katowice

1 332 500 zł205 m² 6 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Bez podatku pcc! Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego zlokalizowanego w nowej inwestycji deweloperskiej w Katowicach przy ulicy Bytkowskiej. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Środmieście

Środmieście,Katowice

728 790 zł86 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Bez prowizji! bez podatku pcc! Podana cena zaczyna się od 8 500 zł/m 2 netto w zależności od lokalu. Serdecznie zapraszam do zakupu lokalu użytkowego w nowo powstającym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bytkowska

Wełnowiec,Katowice

759 000 zł110 m² 6 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Środmieście

Środmieście,Katowice

756 840 zł89 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bytkowska

Wełnowiec,Katowice

893 295 zł137 m² 6 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Środmieście,Katowice

377 740 zł44 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Kamienica Z windą! kupujący nie płaci podatku pcc! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu z przeznaczeniem na działalność biurową położonego w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Środmieście

Środmieście,Katowice

941 715 zł111 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Środmieście

Środmieście,Katowice

914 175 zł108 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bytkowska

Wełnowiec,Katowice

1 625 000 zł325 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Dębowe Tarasy

Dębowe Tarasy,Katowice

1 429 767 zł158 m² 9 046,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Bez podatku pcc! Doskonała lokalizacja! Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego zlokalizowanego w Katowicach, dzielnicy Dąb przy ulicy Johna Baildona. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, Środmieście

Środmieście,Katowice

490 000 zł82 m² 5 966,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy Państwu lokal użytkowy (byłe mieszkanie) 82m2 na wysokim parterze. Nieruchomość przeznaczona jest na działalność medyczną lub biurową. Składa się z 5 pokoi, 2 wc, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mickiewicza

Środmieście,Katowice

450 000 zł113 m² 3 982,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prowadzisz firmę i szukasz nieruchomości w lokalizacji, która pomoże Ci zwiększyć obroty? Ten lokal jest właśnie dla Ciebie ponieważ: - posiada niezależne wejście od strony dziedzińca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Katowice

Katowice,śląskie

40 000 zł43 m² 939,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Odstąpię za wynagrodzeniem 2 działające punkty handlowe w doskonałej lokalizacji w ścisłym centrum Katowic w hali Dworca pkp. Lokale oznaczone numerami 19 i 20 na mapie poglądowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Mariacka

Śródmieście,Katowice

4 300 000 zł389 m² 11 054 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dla inwestora! Do sprzedania lokal inwestycyjny gastronomiczny w najlepszej lokalizacji pod tego typu działalność w Katowicach. Narożna kamienica mieszczańska z II poł XIX w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Katowice

Katowice,śląskie

1 188 000 zł216 m² 5 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowo wybudowany budynek usługowy lokalizacja: kostuchna, piękna dzielnica katowic dobra inwestycja Oferujemy do sprzedaży powierzchnię sklepową - biurową o pow 216 m2 w nowej inwestycji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Środmieście,Katowice

10 150 000 zł4 224 m² 2 402,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% prowizji od kupującego! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość, która stanowi prawo wieczystego użytkowania działki o łącznej powierzchni 4224m2, zabudowanej budynkiem biurowo-technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Środmieście

Środmieście,Katowice

460 000 zł82 m² 5 609,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Katowice okolice Centrum okolice awf-u oferujemy do wynajęcia lokal usługowo handlowy - położony na parterze budynku mieszkalnego. Do dyspozycji 5 pomieszczeń (w jednym aneks kuchenny), 2 wc, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Żeleńskiego

Kostuchna,Katowice

110 000 zł41 m² 2 682,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do sprzedania lokal handlowy położony na parterze budynku przy ul. Boya Żeleńskiego w Katowicach. Przeznaczenie: handel lub usługi. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń sprzedaży oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Katowice

Katowice,śląskie

689 900 zł125 m² 5 519,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowy i wyremontowany lokal użytkowy z przeznaczeniem na biuro, kancelarię, gabinety lekarskie wraz z kompletnym wyposażeniem w centrum Katowic o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Brynowska

Brynów,Katowice

64 000 zł40 m² 1 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Cena do negocjacji! Polecam do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 40 m2 usytuowany na parterze 1-piętrowego pawilonu w Katowicach na Brynowie, składający się z sali sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Józefowiec

Józefowiec,Katowice

20 000 zł60 m² 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal za odstępne Polecamy lokal handlowo - usługowy o powierzchni 60 m2: - sala sprzedaży 36 m2, - zaplecze 24 m2. Na wyposażeniu lokalu pozostają meble, monitoring wraz z kamerami, komputer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Kościuszki

Śródmieście,Katowice

690 000 zł125 m² 5 520 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 125 m2, wejście z klatki schodowej. Wysoki standard wykończenia i wyposażenia. Sprzedawany z pełnym wyposażeniem biurowym. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Katowice,śląskie

79 000 zł20 m² 3 950 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 20 m2, wejście od podwórza. Możliwość przekształcenia na mieszkanie. Lokalizacja: katowice, śródmieście, okolice ulicy Plebiscytowej. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

295 000 zł79 m² 3 734,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 79 m2. Możliwość podziału na 2 mniejsze. Lokalizacja: katowice, osiedle Tysiąclecia, tysiąclecie Górne Parter we wieżowcu. Centralne ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Katowice

Katowice,śląskie

1 950 000 zł500 m² 3 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| do sprzedaży: działka ( własność) o powierzchni 2383m 2 zabudowana budynkiem usługowym o powierzchni około 500m 2 , w tym parter 300m 2. Budynek może zostać przeznaczony na różnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Wełnowiec

Wełnowiec,Katowice

2 200 000 zł680 m² 3 235,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| lokalizacja: katowice okolica ch Silesia (1,5 km), w sąsiedztwie budynki mieszkalne oraz lokale handlowe. Do sprzedaży : działka o powierzchni 722m 2 zabudowana budynkiem o pow. około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Katowice,śląskie

499 000 zł154 m² 3 248,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| lokalizacja: lokal płożony blisko ścisłego centrum miasta Katowice. Równocześnie posiada łatwy wjazd na Drogową Trasę Średnicową. W pobliżu znajduje się przystanek tramwajowy.