dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Katowice - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

793 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

793 ogłoszenia

549 000 zł31 m² 17 709,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Katowice, ul. Meteorologów 19 develia ceglana park - nowe budynki Z 2025 R. Wyjątkowa, jasna kawalerka Z balkonem oraz Z nowocześnie zaprojektowaną częścią sypialnianą, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesny apartament zlokalizowany w Katowicach na prestiżowym osiedlu Pierwsza Dzielnica. Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze nowoczesnego apartamentowca wybudowanego w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł51 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko w Realton! Mieszkanie na wynajem! Oferujemy Państwu na wynajem 2-pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 51 m2 zlokalizowane w Katowicach, w dzielnicy Koszutka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 628 zł46,14 m² 11 261,99 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie Wynajmu Mieszkania Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu nowocześnie wyremontowanego mieszkania 2-pokojowego, usytuowanego na pierwszym piętrze odnowionego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

272 000 zł55,40 m² 4 909,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie Katowice przy ul. Ogród Dworcowy 2a/3.

Szczegóły ogłoszenia

1 910 000 zł119,37 m² 16 000,67 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pakiet 3 wykończonych mieszkań - noho katowice Gotowe Pod Klucz | Dla inwestorów poszukujących bezpiecznej lokaty kapitału oraz szybkiego zwrotu z najmu | Nowoczesny standard | Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

229 008 zł29,36 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w miejscu z charakterem! Mieszkanie w kamienicy z 1900 roku przy ul. Dębowej 80 w Katowicach to połączenie historii i nowoczesności. Klimatyczne wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie znajdujące się w Katowicach przy ulicy Słonecznej. Nieruchomość znajduje się na parterze w 6-piętrowym budynku z 2020 roku z windą. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 355 zł35,77 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament Z balkonem Widok na zieloną okolicę | Winda | Kameralne osiedle | Bliskość centrum Oszczędź na starcie: 0% prowizji i 0% pcc! Prezentujemy wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł50,41 m² 12 874,43 zł/m²

 

Piętro:8/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Katowice Global Apartments (część kompleksu Global Office Park) Nowoczesny, premium apartament 2-pokojowy w sercu dynamicznie rozwijającego się Katowic. Idealna oferta zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 755 zł39,10 m² 13 676,60 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ponad 70 % mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł37,11 m² 9 673,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na ul. Mikołowskiej 37/1 Mieszkanie po kapitalnym remoncie! Wymieniono wszystkie instalacje, w tym elektryczną i wodno-kanalizacyjną. Mieszkanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł35 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m zlokalizowane na parterze budynku przy ul. Przelotowej w Katowicach. Lokal został starannie wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 000 zł32 m² 12 656,25 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z potencjałem do wynajęcia. Inwestycja w centrum miasta. Przedstawiam ofertę funkcjonalnego mieszkania, zlokalizowanego w ścisłym centrum - Katowice na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł52 m² 11 134,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe mieszkanie po remoncie generalnym z balkonem w pięknej kamienicy po rewitalizacji w Śródmieściu na ul. Kościuszki. Informacje O nieruchomości; mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł52,40 m² 6 774,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W niskim budynku po termomodernizacji! do wprowadzenia, odrębna własność! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach, dzielnica Brynów, ul. Stroma. Mieszkanie o pow. 52,38 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na nowym osiedlu Fabryczna o powierzchni 50m2. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w większość sprzętów (piekarnik, lodówka, czajnik, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta osiedle zamknite Z ochroną I monitoringiem! - Apartment for rent, the price of 1800pln + administration cost 300 pln +cost for used media (water, central Heating, garbage, electricity).

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł32,90 m² 11 215,81 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atrakcyjna oferta! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m z przestronnym balkonem, położone na 3 piętrze na Osiedlu Bażantów. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

349 500 zł33 m² 10 590,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** 2 Pokojowe mieszkanie Katowice Zawodzie 1go Maja 156 D ** mieszkanie po generalnym remoncie (koniec 17.04.2026) Powierzchnia mieszkalna 33 m2 + 2 m2 piwnica. Mieszkanie: - salon - Osobny nieprzechodni.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł47,20 m² 8 156,78 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokoje W sercu miasta katowice, ul. Korfantego 28 (superjednostka) Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem o powierzchni użytkowej 47,2 m 2 , składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł42,01 m² 60,70 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego miejsca do życia w jednej z najlepszych lokalizacji w Katowicach? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 051 zł42,82 m² 11 677,98 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 000 zł41 m² 11 121,95 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w nowoczesnym, wyróżniającym się budynku w samym centrum Katowic - trzy kaskadowe budynki z usługowym parterem i funkcjonalnymi układami mieszkań. Oferta obejmuje szeroki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 480 zł41,29 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem Osiedle zlokalizowane na granicy katowickich dzielnic Wełnowiec i Koszutka gwarantuje dostęp do bogatej okolicznej infrastruktury i pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 433 zł47,15 m² 11 461,99 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 145 zł50,39 m² 10 520,84 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 50.39 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45,89 m² 43,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od zaraz Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania położonego w Katowicach - Centrum ul. Skalna - okolice szpitala mswia, uczelni wyższej awf, jeden przystanek autobusowy od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

530 419 zł40,49 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na mapie katowic! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 40,49 m2 - układ 2-pokojowy - doskonała lokalizacja pod inwestycję! - tylko 10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł46 m² 13 913,04 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko W realton, umowa na wyłączność! Mam przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie o wysokim standardzie, znajdujące się w topowej lokalizacji jaką jest Francuska Park, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 704 zł38,79 m² 11 747,98 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł37,60 m² 8 776,60 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach przy ul. Piastów, tuż obok stawu Maroko oraz Parku Śląskiego. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł60 m² 33,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niecodzienne mieszkanie w Śródmieściu Katowic usytuowane na III piętrze dobrze utrzymanej kamienicy przy ulicy Sienkiewicza. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, dużej kuchni, komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 028 zł36,74 m² 14 916,39 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż w samym centrum Katowic, mieszkanie 2 pokojowe z loggią, o powierzchni użytkowej 36,74 m2 + dodatkowo loggią 10.22 m2. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 465 zł49,95 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie Osiedle Józefowska, katowice Szukasz komfortowego i bezpiecznego miejsca do życia w sercu Śląska? Poznaj Osiedle Józefowska nową inwestycję w Katowicach! Cena: 534.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 037 zł46,59 m² 10 840,03 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł40 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 38 m2 o wysokim standardzie. Do mieszkania przynależy obecnie pusta piwnica, która można wykorzystać do przechowywania sprzętów lub roweru. Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

489 907 zł45,79 m² 10 699 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko u nas! Kup i zainwestuj już dziś! klucze do odbioru już dziś! Kup i zamieszkaj w mieszkaniu w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 45,79m2 - układ.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł48,24 m² 5 286,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,24 m2 zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Katowic , w dzielnicy Nikiszowiec. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia komfortowy apartament dwupokojowy w Katowicach Zadolu przy ul. Marcinkowskiego. Mieszkanie ma powierzchnię 47m2. Mieszkanie W pełni umeblowane I wyposażone!.